Szukaj Pokaż menu

Irytująca wymiana SMS-ów

545 887  
5814   267  
Chłopak wyszedł z kolegami. Dziewczyna została w domu. Korespondencja SMS-owa:

Kliknij i zobacz więcej!
D: Hej! Co robisz?
C: Cześć. Siedzę z kolegami. Trochę zajęty. Nie mogę pisać.
D: Rozumiem. Znaczy, że koledzy są ważniejsi ode mnie?
C: Co za bzdury! Po prostu jestem zajęty.
D: OK!

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Haker wykradł jej nagie zdjęcia. Zaskakująca odpowiedź aktorki

155 374  
258   165  
W dzisiejszym odcinku o tym, co aktorka Bella Thorne miała do powiedzenia hakerowi, który groził, że opublikuje w internecie jej nagie zdjęcia.

Najdziksze newsy tygodnia – kolejny dowód na to, że trzeba uważać przy kupowaniu przez Internet

123 709  
344   122  
Dzisiaj sporo o biskupach i innych ciekawostkach z naszego podwórka.

#1. Nastolatkowie zabili swoją koleżankę, bo podający się za bogacza nieznajomy z Internetu obiecał im za to miliony dolarów


18-letnia Denali Brehmer z Anchorage na Alasce stanie przed sądem w związku z podejrzeniami o zabicie swojej 19-letniej koleżanki Cynthii Hoffman. Dziewczyna razem z czwórką znajomych zaprosiła Hoffman na wycieczkę w teren. Nastolatkowie wywieźli 19-latkę za miasto, gdzie ją związali i strzelili jej w plecy, po czym wrzucili ciało Hoffman do rzeki. W sprawie szokuje nie tylko samo morderstwo, ale jego przyczyny. Brehmer poznała w Internecie mężczyznę, który podawał się za milionera i obiecywał jej 9 milionów dolarów za zgwałcenie i zabicie swojej koleżanki. Milioner „Tyler” okazał się 21-letnim Darinem Schilmillerem, mieszkańcem stanu Indiana, który zostanie deportowany na Alaskę, by również stanąć przed sądem. Wszystkim zamieszanym w morderstwo Hoffman grozi 99 lat więzienia. Według dokumentów sądowych Brehmer i Hoffman uważały się za najlepsze przyjaciółki.

#2. Chłopak spóźnił się na autobus, który miał go zawieźć na egzamin maturalny, więc wziął samochód ojca, ale go rozbił i na egzamin dowiozła go policja18-letni Loic z położonego na północ od Tuluzy francuskiego miasteczka Albi nie zdążył na autobus, ale za wszelką cenę chciał dotrzeć do szkoły, by napisać egzamin maturalny. Wziął samochód ojca, ale nim też nie udało się dojechać na miejsce, ponieważ chłopak miał wypadek. Jak się okazało niegroźny, co stwierdziła policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia. Po wysłuchaniu relacji chłopaka i ocenieniu sytuacji policjanci zdecydowali się podwieźć go do szkoły. Koledzy Loica byli w niemałym szoku, gdy chłopak wysiadł z radiowozu. Prawdopodobnie sam też nie spodziewał się, że mimo tych wszystkich przygód dotrze na egzamin dwie minuty przed czasem.

#3. Mężczyzna z Florydy wydał 9 tysięcy dolarów na 30-centymetrowy skrawek ziemi sądząc, że kupuje domCzłowiek-mem zaatakował ponownie. Tym razem stał się bohaterem transakcji między nim a florydzkim komornikiem. Kerville Holness uczestniczył w aukcji, która, jak sądził, stanowi okazję do tego, by za niewielkie pieniądze kupić dom. Holness okazję wykorzystał, ale nie do końca spodobał mu się zakup, którego dokonał. Za kwotę 9100 dolarów mężczyzna kupił jedynie niewielki, wart 50 dolarów fragment ziemi pomiędzy dwoma domami. Gdy Holness odkrył prawdę, zaczął oskarżać komornika o umieszczenie na stronie aukcji informacji wprowadzających w błąd. Komornik broni się i twierdzi, że na stronie było wszystko, co potrzeba. Specjaliści twierdzą, że jeśli Holness zechce pójść do sądu, to ma spore szansę na wygraną.

#4. Mężczyzna wygrał sprawę o dyskryminację z knajpą, która nie chciała mu sprzedać „piwa dla kobiet”Thomas Bower chciał w marcu 2018 roku zamówić piwo Pink IPA w należącym do browaru Brewdog pubie w walijskim mieście Cardiff. 27-latek nie chciał płacić pięciu funtów za proponowane przez barmana piwo Punk IPA i w zamian zażądał tańszej o funta ipy „dla kobiet”. Brewdog obniżył cenę piwa specjalnie dla kobiet, by zwrócić uwagę na kwestię różnicy w zarobkach pomiędzy kobietami i mężczyznami. Browar nie przewidział jednak, że taka forma wspierania kobiet może dyskryminować mężczyzn, co orzekł walijski sąd po skardze wniesionej przez Bowera. Teraz browar będzie musiał wypłacić mężczyźnie tysiąc funtów odszkodowania.

#5. Ryba wykluła się z jaja połkniętego i wydalonego przez łabędziaMały proporczykowiec spędził jako jajo kilkadziesiąt godzin w układzie trawiennym łabędzia. Następnie został przez łabędzia wydalony i 49 dni później wykluł się z jaja. Całe zdarzenie poniekąd zaplanowali brazylijscy naukowcy, którzy chcieli sprawdzić, czy ptaki mogą mieć wpływ na zarybianie zbiorników wodnych i rozprzestrzenianie się różnych gatunków ryb. Jaja proporczykowca słyną z dużej wytrzymałości i dlatego naukowcy zdecydowali się użyć ich w swoim eksperymencie. Przetrawiony i wydalony maluch może być z siebie dumny w przyszłości, ponieważ przeżył jako jedyny z 650 jaj poddanych próbie.

#6. Prawo i Sprawiedliwość obiecuje trzynastą emeryturę, jeśli utrzyma się u władzyPartia rządząca ostro przygotowuje się do jesiennych wyborów, próbując przekonać do siebie kolejne grupy wyborców sprawdzonymi rozwiązaniami. Tym razem PiS wabi emerytów i obiecuje im trzynastą emeryturę. Jacek Sasin mówił na antenie radiowej Jedynki, że jeśli PiS wygra wybory, to partia rządząca zmieni trzynastą emeryturę w ustawowe świadczenie. Wicepremier podkreślił jednak, że aby tak się stało, to PiS musi wygrać, i dał tym samym do zrozumienia, że jeśli emeryci chcieliby otrzymać dodatkowe pieniądze, to muszą głosować na Prawo i Sprawiedliwość.

#7. W małej miejscowości zakazano sprzedaży alkoholu na przyjazd biskupaPrzyjazd biskupa to, szczególnie w Polsce, spore wydarzenie. Jeszcze bardziej szczególnego charakteru nabiera w mniejszych miejscowościach. Nic więc dziwnego, że osoba o szczególnej pozycji wymaga szczególnego traktowania. Władze Hanny, miejscowości w powiecie włodawskim na wschodzie Polski, podeszły do tematu z jeszcze większą starannością. Na przyjazd biskupa siedleckiego, który przybędzie do Hanny na uroczystość otwarcia Centrum Religijno-Zabytkowego, zakazano sprzedaży alkoholu na terenie całego miasteczka w dniu przyjazdu Jego Ekscelencji. Mało tego – alkoholu nie wolno również spożywać w pobliżu miejsca, gdzie będzie organizowana uroczystość.

#8. Biskup będzie zrzucał na miasto wodę święconą z helikoptera, żeby oczyścić miasto ze złaRubén Darío Jaramillo Montoya przestał chyba ufać mocom posiadanym przez ludzi i zdecydował się powierzyć los mieszkańców Buenaventury siłom znacznie potężniejszym. Biskup dogadał się z wojskiem, które w jego imieniu będzie zrzucać wodę święconą na miasto, by przeprowadzić masowy egzorcyzm. Buenaventura leży na zachodnim wybrzeżu Kolumbii i stanowi ośrodek przerzutowy narkotyków. Jaramillo Montoya ma nadzieję, że woda święcona „zniszczy demony trawiące nasze miasto i pomoże wyplenić niegodziwości panoszące się po naszych ulicach”. Do egzorcyzmów dojdzie w lipcu podczas jednego z festynów miejskich.

Walnij też sobie poprzedni odcinek, żeby sprawdzić, czy żona nie podmieniła ci noży w domu.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
344
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Haker wykradł jej nagie zdjęcia. Zaskakująca odpowiedź aktorki
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak powstają zachwycające zdjęcia reklamowe i studyjne
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Poradzisz sobie z testem trzech kamieni?
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu 10 zasad obowiązujących na planie filmowym
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu 7 interesujących faktów o samurajach
Przejdź do artykułu Mężczyzna, który "rozpadł się" na szpitalnym łóżku - czyli co dzieje się z człowiekiem po przyjęciu ekstremalnie wysokiej dawki promieniowania
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą