Szukaj Pokaż menu

Polska policja widziana okiem policjanta z Detroit

188 134  
846   167  
Przemysław z Detroit pisze: Ostatnie 25 lat spędziłem w USA. Urodziły mi się tam dzieci. Syn wstąpił do policji pomimo lamentów jego matki, że na pewno go zastrzelą, że wpadnie w alkoholizm i że studia są ważniejsze.

Policjant z Detroit - Joe Monster

13 faktów o najciekawszych wyspach świata

76 447  
249   38  
Wyspa, na której władzę przejęły koty, rzut oka na inną planetę i ile stopni potrzeba, by utopić cały naród - te i kilka innych ciekawostek w dzisiejszym artykule o najbardziej interesujących wyspach.

#1.

Kobiety dzielą się najgłupszymi tekstami, jakie usłyszały od mężczyzn na temat "kobiecych spraw"

147 640  
360   102  
Nie każdy facet musi być specjalistą od ciąży, menstruacji i innych "kobiecych spraw", ale pewne podstawowe rzeczy wypadałoby wiedzieć.


Pewna kobieta poprosiła na Twitterze, aby inne panie podzieliły się najgłupszymi rzeczami, jakie w tym temacie usłyszały od mężczyzn i o ile niektóre przypadki są całkowicie zrozumiałe, bo dotyczą np. wiedzy 14-letniego brata, o tyle nie da się przejść obojętnie obok ignoranctwa niektórych dorosłych facetów.

#1.

Facet, z którym się umawiałam zapytał mnie, czy mogłabym przesunąć okres na inny termin, tak żeby nie kolidował z jego urodzinami. Ten związek nie dotrwał do jego urodzin.

by Jillhopkins

#2.

Gdy tylko zaczyna mi się okres, mój mąż - z którym jestem od 13 lat - za każdym razem pyta: "Znowu?".
Tak. Znowu. No przykro mi bardzo, że jeszcze nie minęły. Uwaga, spoiler: w przyszłym miesiącu zacznie się kolejny.

by KristyInCA

#3.

Ojciec zabronił mi swego czasu używać tamponów, bo "zabiorą mi dziewictwo" i "przyzwyczaję się do chodzenia z penisem między nogami". Lata mijają, a on ciągle obstaje przy swoim.

by ThaBrunchMami

#4.

Ostatni rok szkoły średniej - paru kolesi z mojej klasy było w szoku, kiedy odkryli, że okres nie zaczyna się i nie kończy "na życzenie". Nie mieli pojęcia, że okres nie robi sobie przerwy podczas snu i że mamy przy nim skurcze.

by earzeg

#5.

Spotykałam się z 21-latkiem, który nie wiedział, że menstruacja wiąże się z krwawieniem. Kiedy zapytał mnie, skąd dziewczyny wiedzą, że kończy im się okres i odpowiedziałam, że "krwawienie ustaje", wrzasnął z przerażeniem: "TO WY KRWAWICIE?".

by LitAgentMarini

#6.

Kiedy wykonywałam zabieg cesarskiego cięcia, anestezjolog powiedział, że kobiety nie zasługują na znieczulenie, bo powinny "płacić za grzech Ewy". Twierdził, że cesarka to "oszukiwanie systemu". To powiedział gościu, który na co dzień podaje znieczulenia na porodówce.

by njokingumi

#7.

Na wczesnym etapie ciąży facet powiedział mi, że nie będzie już ze mną uprawiał seksu, bo boi się, że uderzy dziecko w główkę i ją uszkodzi. Powiem tylko, że pod względem wielkości jego penis nie należał do tych, które mogłoby cokolwiek uszkodzić.

by MyCHildAndIHav1

#8.

Jeden koleś zapytał mnie kiedyś, czy w te dni nie robi mi się przypadkiem smutno, bo "każdy okres to jedno martwe dziecko".

by mariaa_escobar

#9.

"To całkowicie normalne, że kobiety czują taki ból podczas seksu! Dlatego lubią go mniej od mężczyzn" - to powiedział mój ginekolog i była to moja ostatnia wizyta u niego.

by juliaferraioli

#10.

Kiedy miałam 11 lat, mój o 3 lata starszy brat zapytał mnie, czy okres zdarza się również w weekendy. Kiedy potwierdziłam, pokręcił tylko głową i powiedział: "współczuję".

by Sabrina45X

#11.

Pewien mężczyzna tłumaczył mi, że okres nie jest naturalny i że miewam je, bo... jem mięso.

by CruzanChoklate

#12.

Poznałam kiedyś gościa, który z wielkim przekonaniem o swojej racji przekonywał mnie, że podczas stosunku pochwa dopasowuje się do penisa i jeśli kobieta kiedykolwiek zdradzi swojego faceta, to on będzie wiedział, bo jej wnętrze "nie będzie już tak pasować".

by egyptiancotn

#13.

Facet zapytał mnie, czemu nie wyciśniemy tego z siebie raz a dobrze, zamiast czekać tydzień, aż wszystko wycieknie.

by allysonholley

#14.

Mój znajomy był przekonany, że jego córka uprawia seks, bo zaczęły rosnąć jej piersi i biodra. Zagroził, że skonfiskuje jej telefon, zamknie w domu itp. To była po prostu dojrzewająca, 13-letnia dziewczyna. Myślał, że ciało rozwija się jej od seksu.

by My_Beloved_One

#15.

Tłumaczyłam kiedyś jednemu facetowi, czym jest tampon. Zaczęłam od tego, że kobietom co miesiąc zaczyna się okres, a on zszokowany wlepił we mnie gały i mówi: "CO MIESIĄC?! MYŚLAŁEM, ŻE TO JEDNORAZOWE!".

by Jamaican_Ivy

#16.

Ostatnio zasłyszałam od pewnego jegomościa, że podczas każdego okresu kobieta wydala z siebie małe jajko - wielkości mniej więcej przepiórczych.

by RHanniganWrites

#17.

Zasłyszałam kiedyś, jak dwudziestoparoletni gościu powiedział, że wszystkie kobiety mają okres w tym samym czasie. BO KSIĘŻYC.

by Regina_Griffin

#18.

Gdy miałam 18 lat, ojciec próbował zakazać mi stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Kiedy wyjaśniłam, że biorę je na EKSTREMALNY ból menstruacyjny (którego był świadkiem), odpowiedział, że ból jest wynikiem grzechu pierworodnego i powinnam zacisnąć zęby.

by AprilRanger

#19.

Koledzy ze szkoły średniej zapytali mnie kiedyś, czy nie przeszkadza mi, że "okres jest niebieski", skoro to mój ulubiony kolor. Myśleli, że niebieski płyn, którym nasączają tampony w reklamach to "prawdziwa miesiączka".

by jennschiffer

#20. A na koniec słówko od mężczyzny...

Na studiach jeden gościu przekonywał mnie, że kobieta nie może zajść w ciążę, jeśli jest na górze. Inny z kolei mówił, że kobiety kłamią odnośnie bólu podczas rodzenia. Mam trójkę dzieci - moja żona NIE KŁAMAŁA!

by Bigboysplash
360
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 13 faktów o najciekawszych wyspach świata
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 23 dziwne przedmioty sprzedane za duże pieniądze
Przejdź do artykułu 13 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce
Przejdź do artykułu Niesamowite zbiegi okoliczności
Przejdź do artykułu Dziewczyna zrobiła mu kupony z okazji rocznicy. Który z nich wykorzystałbyś jako pierwszy?
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek na temat lądowania na Księżycu
Przejdź do artykułu Co kobiety ukrywają przed mężczyznami
Przejdź do artykułu Łączenie drewna bez użycia gwoździ - hobby na długie zimowe wieczory
Przejdź do artykułu Faktopedia CMLXII - Ważny egzamin, którego nie zdał Andrzej Duda
Przejdź do artykułu 15 prawd, które zrozumieją tylko kobiety z niewielkimi piersiami

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą