Szukaj Pokaż menu

Dlaczego kobiety zdradzają - 10 przyczyn

185 016  
240   105  
Jeśli czegoś brakuje w związku, to idzie się tego szukać w innym miejscu. Z facetami jest łatwo - potrzebują jedzenia, seksu i świętego spokoju. Kobiety jednak są bardziej skomplikowane i potrzebują dużo, dużo więcej. Jeśli nie chcesz, żeby cię zdradziła, przeczytaj i zapamiętaj.

#1. Zainteresuj się

Największa ściema w historii kina kopanego! - Kim naprawdę był Frank Dux?

130 174  
290   55  
Zaprawiony w sztuce skutecznego obijania czerepów mięśniak o dobrym serduszku przypadkiem trafia na listę śmiałków biorących udział w nielegalnym i wielce tajemniczym turnieju, w którym to grupa najdoskonalszych wojowników na świecie tłuc się będzie aż do porzygu… Brzmi znajomo? Toż to jedna z najpopularniejszych klisz kina kopanego!

15 najdzikszych newsów tygodnia - prezydent tego kraju chce zakazać seksu oralnego

110 139  
327   166  
Dzisiaj między innymi o dziurach w jezdni, które ratują życie, najlepszym piwie świata, które tak naprawdę obok najlepszego nawet nie stało i seksistowskich baśniach dla dzieci.

#1. Polski rząd odda obywatelom ich pieniądze, ale pobierze sowitą prowizję

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster
Miłościwie nam panujący zdobyli się na kolejny gest, za który należy pocałować ich w rękę. Otwarty Fundusz Emerytalny zostanie zlikwidowany, a o losie zgromadzonych tam pieniędzy zdecyduje właściciel pieniędzy. Tak jakby, bo do wyboru będą dwie opcje i każda z nich zostawia człowieka z uczuciem pieczenia w okolicy pośladków. W zależności od preferowanych opcji charytatywnych będziemy mogli albo przelać pieniądze z OFE do ZUS-u, albo wpłacić je na Indywidualne Konto Emerytalne. Skoro wiadomo, co oznacza wysłanie pieniędzy do ZUS-u, to może chociaż IKE? Jak najbardziej, ale pod warunkiem, że zgodzimy się na 15-proc. prowizję, która po opłaceniu miałaby zwolnić przyszłego emeryta z podatku z tytułu wypłaty jego emerytury. Oczywiście jeśli do tego czasu nie przyjdzie nowy rząd i nie wpadnie na kolejny kreatywny pomysł zagospodarowania funduszu, na którym zgromadzono już 160 miliardów złotych.

#2. Chińczycy poprosili władze swojego kraju, by te nie cenzurowały nagości i przemocy w „Grze o tron”

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Ruszył ostatni sezon jednego z najlepszych seriali w historii telewizji. Cały świat oszalał, lawina memów ruszyła, nikt nie chce zostać w tyle ani przegapić momentu, który okaże się kluczowy dla całej historii. Tym bardziej, jeśli do przełomu doprowadzą nagie piersi lub odsłonięty męski członek. Wobec takiego zagrożenia chińscy widzowie zaapelowali do chińskich cenzorów o większą tolerancję niż dotychczas i niewycinanie nad wyraz brutalnych lub epatujących nagością scen. Wcześniej bowiem chińscy cenzorzy pozbawili chińskich widzów możliwości oglądania na przykład sceny kąpieli Daenerys ze swoim bratem czy wyjmowania serca z ciała podczas sekcji zwłok.

#3. Padła propozycja, by do odbudowy katedry Notre Dame wykorzystano grę wideo

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Pożar, który w zeszłym tygodniu strawił sporą część jednej z najsłynniejszych katedr świata, pozostaje żywy w pamięci wielu ludzi. Choć wiele artefaktów udało się ocalić, to znacznemu zniszczeniu uległa konstrukcja budowli. Na ratunek katedrze przyszło kilku bogaczy, którzy zadeklarowali przeznaczenie części swojego majątku na odbudowę katedry. Dość nieoczekiwana pomoc może też przyjść ze strony twórców gry Assasin’s Creed. Seria słynie z niezwykle wiernego odwzorowywania prawdziwych lokacji i budynków, a jednym z takich miejsc jest właśnie paryska katedra. Twórcy gry poświęcili 2 lata na jak dokładniejsze odwzorowanie katedry z zewnątrz i od wewnątrz i teraz oferują swoją pomoc przy odbudowie.

#4 Carlsberg przyznał się do robienia gównianego piwa

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie? Już prędzej najzwyklejsze, niczym nie odróżniające się od innych szczyn szczyny na świecie. Do prawdy, którą zwykły człowiek odkrywa zaraz po odkapslowaniu pierwszej w życiu butelki carlsberga, dotarli również włodarze browaru. Trwało to kilkadziesiąt lat, ale w końcu zdali sobie sprawę z tego, że oczekiwania konsumenta już dawno rozminęły się z zastaną przez niego rzeczywistością. W związku z tym Carlsberg zmienia strategię, w ramach której zaproponuje nowe hasło, zmieni się też produkcja opakowań na bardziej eko. Jak powiedział sam wiceprezes Carlsberga na Wielką Brytanię:
Piwa takie jak Carlsberg kojarzą mi się z pubem, gdzie siedzą sami starcy. Piwa w takim pubie to popłuczyny, tanie, ale rozrywkowe.

#5. Męska broda zawiera więcej bakterii niż sierść psa

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Tak przynajmniej twierdzą szwajcarscy badacze z kliniki Hirslanden. Badacze pobrali próbki od 18 mężczyzn i 30 psów, by sprawdzić, czy mężczyźni mogą złapać jakąś chorobę od psa za pośrednictwem brody. Analizując pobrane próbki badacze odkryli jednak coś innego – brody mężczyzn stanowiły większe siedlisko bakterii niż szyje psów. Co więcej, brody niektórych badanych zawierały tyle bakterii, że znacznie zwiększało to ryzyko zachorowania na jakąś chorobę. Nie do końca wiadomo jacy mężczyźni dostarczyli próbki do badań ani od jakich psów pobrano materiał, ale to dość jasny sygnał, że brodę warto myć.

#6. Dziura w jezdni uratowała mężczyźnie życie

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

59-letni mieszkaniec miejscowości Gretna w stanie Nebraska zadzwonił na pogotowie, ponieważ poczuł, jak jego serce nagle zaczęło bardzo szybko bić. Wezwana na miejsce karetka zabrała mężczyznę i popędziła do szpitala. Sanitariusze zmierzyli tętno mężczyzny, a aparatura pokazała 200 uderzeń mięśnia sercowego na minutę. W pewnym momencie karetka wjechała w sporą dziurę w jezdni i nagle serce mężczyzny się uspokoiło. Choć sami ratownicy odmówili komentarza w sprawie, by chronić tożsamość pacjenta, to poproszeni o opinię specjaliści mówią, że taka sytuacja jest całkiem możliwa, ponieważ tak działa nagły wstrząs – ma uspokoić, a nie pobudzić serce.

#7. Po raz pierwszy Polacy przeprowadzili więcej transakcji bezgotówkowych niż gotówkowych

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Świat się zmienia, czy tego chcemy czy nie, a im szybciej się do tych zmian przyzwyczaimy, tym szybciej zaczniemy uważać je za normalny element codzienności. Zanim jednak będziemy mogli zawierać małżeństwa z żyrandolami, musimy przywyknąć do myśli, że gotówka powoli odchodzi w zapomnienie, o czym poinformował Narodowy Bank Polski. Największy polski bank opublikował raport, z którego wynika, że w ostatnim kwartale 2018 roku wartość płatności zbliżeniowych w Polsce przewyższyła wartość wypłat z bankomatów. Nie da się stwierdzić, czy wartość transakcji gotówkowych była większa od wartości transakcji bezgotówkowych czy nie, ale sam fakt daje już sporo do myślenia.

#8. Sędziowie za wszelką cenę unikali wymówienia wulgaryzmu

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Sędziowie amerykańskiego Sądu Najwyższego nie podejrzewali chyba, jaka kreatywność w nich drzemie, zanim nie przystąpili do rozpatrywania sprawy Erika Brunettiego. Ten amerykański artysta chciał zarejestrować swoją markę ubrań, ale wybrał nazwę tak kontrowersyjną, że o tym, czy markę zarejestrować, musiał zadecydować sąd. I zadecydował, że marka FUCT nie powstanie, przynajmniej na razie. W swoim orzeczeniu sędziowie ani razu nie wymienili nazwy brzmiącej jak najbardziej popularne angielskie przekleństwo, a zamiast tego używali sformułowań typu „wulgarne słowo stanowiące przedmiot całej sprawy”, „nazwa, której chce używać pański klient” czy – najlepsze – „odpowiednik ordynarnej formy imiesłowu przymiotnikowego biernego popularnego wulgaryzmu, być może stanowiącego paradygmat wszystkich wulgaryzmów w naszym języku”.

#9. Super Express oskarżył Roberta Biedronia o bicie matki

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

W jednym z niedawnych artykułów „Super Express” zasugerował, że przewodniczący partii Wiosna miał w przeszłości znęcać się nad matką i swoim młodszym bratem. Helena Biedroń miała wówczas złożyć na syna doniesienie na policję, a prokuratura – wszcząć wobec niego postępowanie w związku z zarzutami o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i znęcanie się. W rozmowie z TVN24 kobieta potwierdza, że faktycznie pozew złożyła, ale zrobiła to, by chronić dzieci, które trzymały stronę ojca. Sam Robert Biedroń również odniósł się do całej sprawy i w emocjonalnym wpisie potwierdził słowa matki oraz zapowiedział podjęcie kroków prawnych w obronie swojego dobrego imienia wobec „znanego prawnika związanego z Koalicją Europejską”, który przekazał informacje dziennikowi.

#10. Dwóch mistrzów świata strongmenów umieszczono w samolocie obok siebie

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Kto próbował choć raz po pijaku objąć dąb Bartek, ten wie, jakie rozmiary może osiągnąć dorosły strongmen. Najwidoczniej jednak nikt z obsługi lotu z Londynu do Szkocji nie widział nigdy strongmena na wolności. W przeciwnym razie nie posadzono by Eddiego Halla i Briana Shawa obok siebie. Panowie opublikowali na swoich kontach zdjęcie z samolotu, gdzie siedzą obok siebie i mają miny niepocieszonych sągów drewna. Wychodzi na to, że zdobycie tytułu mistrza świata – w przypadku Shawa czterokrotne – nie wystarcza na pokrycie kosztów lotu bardziej ekskluzywnymi liniami.

#11. „Kopciuszek” i „Calineczka” są zbyt seksistowskie

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Władze jednej ze szkół w Barcelonie uznały, że bajki, na których wychowała się spora część z nas, nie pasują do dzisiejszych realiów, więc lepiej, żeby dzieci nie miały do nich dostępu. Dlatego 200 książek z klasycznymi bajkami spośród 600 książek ogółem zostanie usuniętych z tamtejszej biblioteki. Władze szkoły tłumaczą, że sposób, w jaki przedstawiono kobiety w wielu bajkach, to seksizm w najczystszej postaci i lepiej, by kilkulatki nie wzorowały się na ukazanych w bajkach postaciach. Wielu rodziców popiera pomysł dyrekcji barcelońskiej szkoły, więc kolejne placówki planują pójść w jej ślady. Szykuje się rytualne palenie?

#12. Prezydent Ugandy chciałby zakazać seksu oralnego

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Yoweri Museveni uważa, że seks oralny to nic dobrego i przestrzega obywateli przed wykonywaniem i odbieraniem tej ohydnej czynności. Museveni twierdzi, że od seksu oralnego można dostać robaków, a usta są od jedzenia, a nie wykonywania plugastw. Prezydent Ugandy prosi też swoich obywateli, by nie ulegali wpływom obcych, którzy według Museveniego zachęcają Ugandyjczyków do seksu oralnego. Museveni znany jest ze swojego ostrego światopoglądu. W 2014 roku zakazał homoseksualizmu w Ugandzie i postanowił, że każda osoba przyłapana na uprawianiu homoseksu może otrzymać dożywocie. Więzienie grozi również każdemu, kto nie doniesie na homoseksualistę.

#13. Fińscy prawicowcy się zdenerwowali, bo ich koledzy przez przypadek zagłosowali na komunistów

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

O tym, że wybory to niezwykle skomplikowana sprawa, przekonała się tym razem Finlandia, gdzie odbyły się wybory parlamentarne. Wygrali socjaldemokraci z SDP, na drugim miejscu uplasowali się prawicowcy z PS, zaś komuniści z SKP zakończyli wyścig pod koniec stawki. Ale wynik tych ostatnich mógł być jeszcze gorszy, gdyby kilkuset wyborców PS zapoznało się dokładnie z kartą do głosowania. Ale się nie zapoznało i myśląc, że ich kandydat – przewodniczący partii Jussi Halla-aho – startuje z okręgu Uusimaa, zaznaczyło pole z numerem 98. Tymczasem nazwisko przewodniczącego owszem, znajdowało się pod tym numerem, ale w okręgu obok, zaś miejsce numer 98 w Uusimaa okupował kandydat komunistów. Gdy Halla-aho dowiedział się o tej pomyłce, miał powiedzieć jednej z gazet:
To niewiarygodne, że można być tak głupim, by głosować na Wahrmana [kandydat komunistów].

#14. Mężczyzna twierdzi, że odciął sobie palec, bo źle zagłosował

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Do podobnego zdarzenia co w Finlandii doszło także w Indiach, przy czym indyjski przypadek miał charakter jednostkowy. Pawan Kumar odciął sobie palec, by wymierzyć sobie karę za głos oddany na niewłaściwą partię. W opublikowanym przez siebie filmie Kumar stoi z zabandażowanym palcem i tłumaczy powody swojej decyzji. Mężczyzna wybrał przy urnie zły symbol – zamiast kwiatu lotosu stanowiącego emblemat Indyjskiej Partii Ludowej, zdecydował się na słonia należącego do Partii Większości Społecznej. Kumar twierdzi, że partii do wyboru było tak dużo, że wszystko mu się pomieszało, więc uznał za stosowne się ukarać.

#15. Hulajnoga wjechała w kobietę, kobieta dostała mandat

15 najdzikszych newsów tygodnia - Joe Monster

Do takich sytuacji będzie dochodzić coraz częściej. Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie 14-latek wjechał w kobietę. Kobieta trafiła do szpitala z rozciętą głową, ale to ona dostała mandat w wysokości 50 złotych. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, przed wystawieniem mandatu przepytali świadków zdarzenia i sprawdzili monitoring miejski. Okazało się, że kobieta nagle wtargnęła pod jadącą hulajnogę, której nie widziała. 14-latek poruszał się prawidłowo – po chodniku. Zgodnie z polskim prawem hulajnogą nie wolno jeździć ścieżką rowerową ani tym bardziej ulicą.

Koniecznie też zobacz, co się dzieje, gdy kobieta nie usłyszy, że jest ładna.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
327
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największa ściema w historii kina kopanego! - Kim naprawdę był Frank Dux?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Zadał głupie pytanie - dostał najlepszą odpowiedź, jakiej mógłby się spodziewać
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Dziewczyno, to nie ma żadnego znaczenia...
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się zabawnymi historiami, kiedy wyciągali dziwne rzeczy z ciał pacjentów
Przejdź do artykułu Przekroje i rzeczy przecięte na pół X - Głowa konia służąca weterynarzom do nauki
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą