Szukaj Pokaż menu

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Ta 20-latka zszokowała zwolenników szczepień

138 407  
268   376  
W dzisiejszym odcinku o żonie znanego sportowca, która zszokowała wszystkich swoją wypowiedzią na temat szczepionek. Ma rację?

Pikselowe gwałty, przemoc i kanciaste cycki - Oto pięć 8-bitowych gier, które wzburzyły obrońców moralności

61 141  
178   13  
Kto by pomyślał, że kilka nędznych pikseli na krzyż może wywołać tyle oburzenia. Wygląda na to, że gry komputerowe już od samego początku swego istnienia skazane były na ciągłe ataki ze strony obrońców moralności. Jako że mówimy o bardzo prymitywnych 8-bitowych tworach, z dzisiejszego punktu widzenia opisane poniżej awantury spowite są oparami absurdu.

Przywracanie wiary w ludzkość XII - gdy urodziło im się dziecko z wadą słuchu, sąsiedzi stanęli na wysokości zadania

77 620  
532   89  
W całym natłoku fatalnych wieści, jakimi karmią nas na co dzień media, nie zapominajmy, że wciąż jest wokół nas masa ludzi, którzy czynią ten świat lepszym.

#1. Podczas sesji zdjęciowej pan młody uratował chłopaka przed utonięciem


#2. KieszonkoweJak niektórzy z was wiedzą, mój ojciec jest umysłowo i fizycznie niepełnosprawny, więc zwłaszcza teraz, kiedy jest już starszy, nie może pracować i zarabiać. Od jakiegoś miesiąca oszczędzał jednak drobniaki i nie wiedziałam po co, aż do dziś, kiedy wróciłam z pracy i zobaczyłam to:

"Pieniądze na kawę. Kocham, Tata".

#3. "Przebiłam oponę i chociaż mój chłopak próbował pomóc mi przez telefon, miałam problem z odkręceniem koła. Wtedy zjawili się ci panowie, którzy - mówiąc łamaną angielszczyzną - zaoferowali pomoc. Chciałam im po wszystkim zapłacić, ale nie przyjęli pieniędzy"#4. Sąsiedzi zrobili w płocie drzwiczki dla swoich psów, aby mogły się ze sobą bawić kiedy tylko chcą#5. Istnieje aplikacja "Be My Eyes", dzięki której osoby niewidome mogą uzyskać pomoc od innych przez czat wideo. Poniżej statystyki z losowego dnia przedstawiające liczbę osób niewidomych i ochotników do pomocy korzystających z aplikacji#6. "Chciałem wyrazić podziw dla kuriera, który dołożył wszelkich starań, żeby tej paczki nikt nie ukradł spod drzwi"#7. "Nie znam tego pana, ale zasługuje na rozpoznawalność!"Kobieta obok spojrzała na trzy koszyki pełne słodyczy walentynkowych, po czym żartobliwie zapytała: "Kupił pan coś dla każdej miłości swojego życia, prawda?".

Jego odpowiedź: "Nie, proszę pani. Jestem kierowcą autobusu szkolnego".

#8. "Ludzie zebrali ponad 160 000 dolarów dla kobiety, która po festiwalu Fyre zbankrutowała, płacąc swoim pracownikom z oszczędności swojego życia"#9. Ponad 400 uczniów zaśpiewało piosenkę dla swojego nauczyciela łaciny, Bena Ellisa, który walczył z rakiem

FILM

#10. Czego się nie robi dla dzieciKiedyś wystawiłem na eBayu 30 figurek, z których dwie chciała kupić matka dla swojego dziecka. Napisała, że jej autystyczny syn bardzo chciałby je mieć, a ona chciałaby mu kupić więcej. Wysłałem jej wszystkie. Gdy później zadzwoniła do mnie z podziękowaniami, rozpłakała się. Przyjaźnimy się od tamtej pory.

#11. Prawdziwy dżentelmen w akcji#12. Niewidomy chłopak wykonuje pierwszy rzut dla swojej drużyny

12

#13. Ashton Kutcher i jego organizacja Thorn, którą założył wraz ze swoją byłą partnerką Demi Moore, od lat walczy z handlem ludźmi o podłożu seksualnym, a także z dziecięcą pornografią. Organizacja przyczyniła się już do uratowania ponad 6000 osób i aresztowania ponad 2000 zajmujących się procederem#14. "Pracuję na śmieciarce. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak wiele znaczą dla nas takie drobne gesty. Dziękuję za przekąski i napoje!"To nie są śmieci. To dla ciebie. Dziękujemy.

#15. Coś, co powinno być na każdej plaży#16. "Ktoś przejechał 15 km, żeby oddać mi torebkę dwa dni po tym, jak ją zgubiłam. Nie wziął za to pieniędzy, nawet się nie podpisał, więc nie mam jak podziękować. Kimkolwiek jesteś, jesteś wspaniałym człowiekiem"Przepraszam za zwłokę z oddaniem twojej torebki, znalazłem ją na chodniku (...) we środę rano. Twój adres wziąłem z prawa jazdy. Mam nadzieję, że nie przysporzyło ci to nadto kłopotu.

#17. Koleżanki ze szkoły naśmiewały się z tej 5-letniej dziewczynki, że wygląda jak chłopiec. Aby ją wesprzeć, nauczycielka postanowiła również ostrzyc się na krótko#18. Pomoc dla staruszki przechodzącej przez ulicę

18

#19. "Kiedy w rodzinie z Newton pojawiło się dziecko, które urodziło się głuche, 20 sąsiadów nauczyło się języka migowego"#20. "Co roku w Walentynki ten pan zabiera do naszej restauracji wszystkie owdowiałe panie z pobliskiego domu spokojnej starości. Robi tak od 5 lat"


<<< W poprzednim odcinku: Łzy szczęścia 97-letniej kobiety po tym, jak w końcu otrzymała swoje świadectwo maturalne

532
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Pikselowe gwałty, przemoc i kanciaste cycki - Oto pięć 8-bitowych gier, które wzburzyły obrońców moralności
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Demotywujące cytaty, które mówią samą prawdę
Przejdź do artykułu To nie fotoszopka. Ten dziwny owczarek to Quasimodo, jeden z 13 takich psów na całym świecie
Przejdź do artykułu Jak Sony strzeliło sobie w stopę
Przejdź do artykułu "Byliśmy odcięci. Wszystkie drogi dojazdowe zostały zerwane, lub zawalone drzewami"
Przejdź do artykułu 10 niezbyt przyjemnych faktów o szympansach
Przejdź do artykułu Była modelka wyjawiła swoją tajemnicę – od 10 lat ukrywała swój wygląd pod grubą warstwą makijażu
Przejdź do artykułu Jak z taniej zabawki Sokoła Millenium dla dzieci zrobić prawdziwy, pełnoprawny model
Przejdź do artykułu Naprawdę potwornickie ciekawostki - obgryzanie paznokci to naprawdę poważne zagrożenie
Przejdź do artykułu Burak groził dziewczynie na randce w restauracji, na szczęście wszystko usłyszał jeden z gości...

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą