Szukaj Pokaż menu

Domy publiczne, które musisz zobaczyć przed śmiercią

488 048  
841   50  
Podróże. Kto ich nie lubi? Jedni jadą do miejsc nieskalanych cywilizacją, aby przeżyć przygodę swojego życia, inni lecą do egipskich kurortów, aby przez dziesięć dni poznawać miejscową kulturę wylegując się przy hotelowym basenie. My tymczasem pragniemy przedstawić Wam inny rodzaj turystyki, polegający na odwiedzeniu najdziwniejszych domów publicznych na świecie. Po takiej podróży do kraju nie tylko przywieziemy walizkę wspomnień, ale i egzotyczną chorobę weneryczną. Ale co tam. Raz się żyje!

Mistrzowie Internetu - CLXXIV - Kto odczyta co napisał ten lekarz?

103 877  
411   99  
W dzisiejszym odcinku m.in. Hogwart w Sosnowcu; kto szuka jelenia, żeby wyłudzić kasę; jak wygląda ekologia w stylu wiejskim; bardzo dziwny banan; idealna fryzura do kina; jak pewien facet strollował madki oraz nad jakim rozwiązaniem myśli YouTube, ale Polacy już wiedzą, jak to obejść.

#1.

Mistrzowie Internetu, najlepsze komentarze na Joe Monster!

Największe obciachy ostatnich dni - Rosyjska Kim Kardashian twierdzi, że nie miała operacji plastycznych

143 458  
262   143  
W dzisiejszym odcinku o 20-letniej instagramerce z Rosji, która twierdzi, że swój oryginalny wygląd zawdzięcza przede wszystkim ćwiczeniom. Czy tak wygląda efekt "treningu"?

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

#1. Koleś tak się spieszył do pracy, że nie odśnieżył auta. Podróż grozy

Mieszkaniec Nowej Soli za nic miał sobie bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna nie chciał tracić czasu na odśnieżanie samochodu, więc otworzył boczną szybę i jechał z głową wystawioną przez okno. Policjanci, którzy go zatrzymali, nie mogli uwierzyć w głupotę 21-latka.
21-latek stwierdził, że szyba czołowa jest tak zaśnieżona, że nie jest w stanie przez nią nic zobaczyć, a że spieszył się do pracy, nie chciał "marnować czasu" na odśnieżanie, więc wystawił głowę za okno i tak przemieszczał się główną ulicą Nowej Soli
- powiedziała Justyna Sęczkowska z miejscowej policji.

Pirat drogowy dostał mandat i nakaz odśnieżenia samochodu. W internecie pojawiają się głosy, że tak nieodpowiedzialne zachowanie powinno być karane odebraniem prawa jazdy.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

#2. Chciał zapłacić groszakami, ale mu odmówiono. Skandaliczne zachowanie kasjerki

Pan Andrzej z Ostrowa Wielkopolskiego dostał wezwanie do zapłaty 750 zł kosztów sądowych po przegranym procesie. Mężczyzna przez lata walczył o alimenty od ojca-rolnika, jednak nie udało mu się wyegzekwować należnych kwot. W końcu postanowił zapłacić w sądzie... dwoma workami groszaków po ok. 15 kilogramów każdy.
To jest moje podziękowanie dla wymiaru sprawiedliwości za niealimentację przez ostatnie 30 lat
- miał powiedzieć.

Jak wielkie było zdziwienie pana Andrzeja, gdy bezczelna kasjerka odmówiła przyjęcia zapłaty w takiej formie. Również dyrektor sądu nakazała mężczyźnie posegregować monety po 100 zł, po czym zamknęli mu okienko przed nosem.

Dopiero wezwani na miejsce policjanci orzekli, że pieniądze to pieniądze i kasjerka ma obowiązek je przyjąć. Jakby tego było mało, po kilku godzinach liczenia okazało się, że pan Andrzej dodatkowo nadpłacił 3,54 zł.
Zależało mi, żeby poruszać się w granicach prawa i wyrazić niezadowolenie z dotychczasowych kontaktów z wymiarem sprawiedliwości
- powiedział usatysfakcjonowany mężczyzna.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster


#3. Wokalista Maroon 5 skrytykowany za pokazanie sutków podczas koncertu SuperBowl

W tym roku w przerwie finału ligi futbolu amerykańskiego wystąpił Adam Levine ze swoim zespołem. W pewnym momencie piosenkarz ściągnął koszulkę i na oczach 100 milionów Amerykanów wykonał taniec, świecąc swoimi sutkami niczym Janet Jackson podczas pamiętnego występu w 2004 roku. Dla siostry Michaela Jacksona skończyło się to publicznym linczem i załamaniem kariery. Wokalistka już nigdy nie wydała żadnego przeboju, a stacje radiowe przez długi czas nie chciały grać jej piosenek. Po występie Maroon 5 portal Twitter został zalany komentarzami wskazującymi na podwójne standardy w telewizji. Internautom nie podobał się fakt, iż mężczyzna mógł bez żadnych skrupułów ściągnąć koszulkę, podczas gdy kobieta zostałaby za to zlinczowana.
Amerykanie powinni zastanowić się nad tym, dlaczego sutki Adama Levine są akceptowane w telewizji, podczas gdy Janet Jackson została zniszczona za coś, czego nawet nie zrobiła (pierś piosenkarki odsłonił towarzyszący jej Justin Timberlake - przyp. red.)
- napisała Charlotte.

Adam Levine rozbiera się podczas nudnego koncertu Super Bowl. To właśnie są podwójne standardy, gdyż lata temu kariera Janet Jackson dosłownie załamała się z powodu awarii garderoby
- dodał Ramon.

Tegoroczny koncert miał najgorszą oglądalność ze wszystkich w przeciągu ostatnich 10 lat.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster


#4. Nieuczciwi konkurenci próbowali naciągnąć knajpę z burgerami na koszty. Zaskakująca reakcja pracowników

Na fanpejdżu lokalu Burger u Pajdy pojawił się ciekawy wpis. Oto jak powinno się rozprawiać z nieuczciwą konkurencją. Pisownia oryginalna:
Kochani chcieli byśmy opisać Wam sytuację jaka nas ostatnio spotkała. Dostaliśmy dosyć spore zamówienie , przez portal pyszne.pl . Dziwne dane odrazu nas zaniepokoiły , finalnie okazało się, że ktoś chciał żeby masę jedzenie trafiło do kosza , nasze przeczucia były trafne i na szczęście jedzenie sie nie zmarnowało .
Niedawno udało nam się ustalić, kto był adresatem zamówienia.
Chcemy z tego miejsca dać szanse szanowny Panie M .
Ma pan 48h na wpłacenie 626 zł ( tyle wynosiła kwota zamówienia) na dowolną fundację która pomaga w żywieniu ubogich ludzi , i podesłanie potwierdzenie przelewu, my zapomnimy o sprawie .
W przeciwnym razie bedziemy zmuszeni opublikować dane NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI.

Poniżej rachunek:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Post udostępniono blisko 4 tysiące razy. Konkurencja chciała zaszkodzić, a tylko zrobiła lokalowi reklamę.

#5. Myślała, że w jej szafie ukrywa się gryzoń. Tego studentka się nie spodziewała...

Uczennica Uniwersytetu w Północnej Karolinie najadła się strachu, gdy otworzyła szafę w swoim pokoju.
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że znikają mi ubrania, na przykład t-shirty i spodnie. Żartowaliśmy sobie ze współlokatorami, że w akademiku mieszka duch.

Tego dnia studentka Maddie usłyszała dobiegające z szafy dziwne odgłosy.
Myślałam, że to szop pracz. Spytałam: "Kto jest w środku?". Po chwili usłyszałam: "Och, mam na imię Drew".

Okazało się, że tajemniczy "duch" to 30-letni Andrew Swafford. Mężczyzna chował się w szafie i miał na sobie ubrania dziewczyny.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster
Przymierzył moją czapkę, a potem poszedł do łazienki, obejrzał się w lustrze i powiedział: "Jesteś bardzo ładna. Czy mogę cię przytulić?". Na szczęście mnie nie dotknął.

Maddie zachowała zimną krew i rozmawiała spokojnie z intruzem do momentu przybycia jej chłopaka. Andrew uciekł z akademika, jednak został zatrzymany przez policję kilka ulic dalej. Obecnie przebywa w areszcie.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

#6. Rywalizowała z siostrą o to, która pierwsza prześpi się z ich ojcem

To nie żart. 21-letnia Samantha Kershner i jej starszy o 18 lat ojciec Travis Fieldgrove zostali oskarżeni o kazirodztwo po tym, jak na jaw wyszedł ich romans. "Para" przyznała się do utrzymywania stosunków seksualnych, mimo iż wiedzieli, że są spokrewnieni.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Samantha i Travis po raz pierwszy spotkali się trzy lata temu, gdy 17-letnia wówczas dziewczyna powiedziała swojej matce, że chce poznać biologicznego ojca. Od tamtej pory między ojcem i córką zaczęło niebezpiecznie iskrzyć. W końcu pragnienie wzięło górę i krewni przespali się ze sobą we wrześniu 2018 roku. Na swojej drodze do uczucia Samantha napotkała wiele przeszkód, w tym niespodziewaną rywalkę. Okazało się, że jej przyrodnia siostra poczuła coś do 39-latka i pragnęła przespać się z nim jako pierwsza.

Po tym, jak matka Samanthy zgłosiła sprawę na policję, 21-latka wzięła ślub ze swoim ojcem. Mężczyzna nie figuruje bowiem w dokumentach jako jej krewny. Dopiero testy DNA wykazały ich spokrewnienie. "Małżonkowie" trafili do aresztu. Grozi im 8 lat więzienia. Podobno rozłąka nie służy dobrze małżeństwom z krótkim stażem...

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

#7. Emerytka z hitowego programu TVP okazała się być podstawioną aktorką

Jeżeli istnieją jeszcze ludzie, którzy wierzą, że to co oglądają w telewizji jest prawdą, teraz powinni zwątpić. Po jednym z odcinków programu "Sanatorium miłości" na TVP internauci zdemaskowali niejaką Wiesię. Okazało się, że poszukująca miłości emerytka to najprawdopodobniej opłacona przez stację aktorka, która wcześniej brała udział w programach na Polsat Cafe. Na dowód czujni fani zamieścili zdjęcia:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Zawiedzeni widzowie grożą bojkotem hitowego programu. Inni internauci zwracają uwagę na to, że wszystkie tego typu programy są od początku do końca wyreżyserowane i nikogo nie powinno to dziwić. Nie zmienia to jednak faktu, że "Sanatorium miłości" ogląda co tydzień prawie 4 miliony ludzi.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster


#8. Kolejna chora moda na Instagramie. O co chodzi w "Bratz challenge"?

Co jakiś czas na Instagramie internauci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej kretyńskich wyzwań. Najnowsze polega na upodobnieniu się do swojej ulubionej lalki z popularnej serii Bratz. Kobiety publikują zdjęcia z toną makijażu, gigantycznymi ustami i jeszcze większymi oczami, po czym przekonują nieśmiałe nastolatki z trądzikiem, że właśnie tak wygląda współczesna kobiecość. Poniżej kilka przykładów:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Co będzie następne?

#9. Biała modelka, która pomalowała skórę na czarno, chce się przeprowadzić do Afryki, by "być ze swoimi ludźmi"

Niedawno pisaliśmy o modelce Martinie Big, która zapragnęła być Murzynką. Niemka wierzy, że przemalowanie skóry na czarno sprawi, że w przyszłości jej dzieci naturalnie urodzą się z ciemną skórą. Gdy wydawało się, że kobieta osiągnęła szczyt żenady, Martina zaskoczyła wszystkim swoim kolejnym wyznaniem. Okazuje się, że wspólnie z mężem (również przemalowanym) planują przeprowadzkę do Kenii. Pokochali ten kraj podczas ubiegłorocznej wycieczki.
Nie tylko wyglądam jak Afrykanka, ale czuję się Afrykanką. Spędziłam trochę czasu w Kenii i czułam się tam jak w domu. Chcę się tam przeprowadzić i być ze swoimi ludźmi. Zamierzam edukować się na temat "czarnej kultury" i wychowywać w niej swoje dzieci.

By spełnić swoje marzenie i zostać pełnoprawną Afrykanką, Martina przyjęła specjalny chrzest i zmieniła swoje imię na Malaika Kubwa, co w języku suahili oznacza "Wielki Anioł".

Już wkrótce ta niezwykła istota opuści nasz kontynent:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

#10. Rosyjska Kim Kardashian twierdzi, że nie miała żadnych operacji plastycznych. Zdjęcia sugerują coś innego

Ekaterina Galiczenko jest znana wyłącznie z tego, że każda część jej ciała miała kiedyś styczność ze skalpelem. 20-latka może się pochwalić liczbą 40 tys. wpatrzonych w nią fanów na Instagramie . Ostatnio coraz częściej pojawiają się jednak komentarze sugerujące, że Ekaterina przesadza z operacjami. "Influencerka" postanowiła zareagować na krytykę i przekonuje, że swój nowy wygląd zawdzięcza przede wszystkim treningom:
Swój wygląd zawdzięczam treningom. Moje usta to efekt zabiegu kosmetycznego, a nie operacji. Jedna na pięć dziewczyn poprawia sobie usta. Jeśli zaś chodzi o moje piersi, to jest to kwestia genów. Oczywiście trochę poprawiam swoje zdjęcia. Tak robią wszystkie popularne dziewczyny na Instagramie. Niczego jednak nie powiększam.

Tak wygląda naturalna, wytrenowana Ekaterina:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster

>>>A tydzień temu pisaliśmy o naturalnej nauczycielce, która wdała się w nienaturalny romans z uczniem


Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
262
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu - CLXXIV - Kto odczyta co napisał ten lekarz?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Niesamowite zbiegi okoliczności
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Czego nigdy, przenigdy nie powinniśmy googlować
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu Ukradzione czy może celowo wrzucone do sieci? - historia 7 znanych seks-taśm
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą