Szukaj Pokaż menu

Budowla dla malucha

99 595  
925   13  
Kilka dni wolnego, kupa desek i gwoździ oraz wyobraźnia rodziców sprawiły, że ich synek będzie niekwestionowanym bohaterem wśród swoich rówieśników. Każdy chłopiec z sąsiedztwa będzie mu zazdrościł takiego gadżetu na podwórku...

Kliknij i zobacz więcej!

Największe obciachy ostatnich dni - Żenujące zachowanie dziewczyny na randce

137 606  
463   187  
Czas na porcję żenujących newsów z końcówki 2018 roku. Furorę zrobiła dziewczyna, której nie spodobało się zachowanie partnera na randce. Co takiego zrobił?

first-dates.jpg

Sposoby na konstruktywną rozrywkę

3 454  

Gry planszowe

Gry planszowe to świetna rozrywka, zarówno na wieczorną imprezę jak i na rodzinne popołudnie. Przykładem takiej kreatywnej gry dla dorosłych jest planszówka Taboo. Zasady tej gry są proste. Uczestnicy muszą podzielić się na dwie drużyny. Wybrany zawodnik losuje kartę z hasłem i próbuje naprowadzić pozostałych graczy z drużyny na jego odgadnięcie. drużyna przeciwna W tym czasie pilnuje, aby uczestnik opisujący hasło przestrzegał zasad. Jakich? Przede wszystkim nie wolno używać żadnej części odgadywanego hasła i słów zakazanych zapisanych na karcie do gry. Nie można przy tym gestykulować, ale można śpiewać. Taka gra zmusza do myślenia, a przy okazji dostarcza świetnej rozrywki.

Gry towarzyskie

Granie na konsoli to idealna rozrywka dla fanów nowych technologii. Wystarczy, że kupicie nowoczesną konsolę do gier, którą można podpiąć do telewizora. Koszt takiego urządzenia to około 2000zł. Jeśli nie macie takich oszczędności, zawsze możecie skorzystać z pożyczki przez Internet. Pożyczki przez Internet można spłacać w wygodnych ratach, a wypełnienie wniosku online zajmuje zaledwie kilka minut.
Na rynku dostępnych jest bardzo dużo ciekawych gier towarzyskich do konsoli. Jedną z nich jest „Wiedza to potęga”. Gra jest idealna na nudne wieczory ze znajomymi, można się pośmiać i powygłupiać! Każdy z graczy używa smartfona i na nim odpowiada na najróżniejsze pytania z różnych dziedzin.

Move

Tym, którym znudziła się już gra na konsoli możemy polecić przystawkę move. Dzięki temu gadżetowi możecie grać w golfa, tenisa albo uczyć się tańca bez wychodzenia z domu. Ruchy ciała są dokładnie odwzorowane na ekranie telewizora i punktowane. Ten kto zrobi to najlepiej wygrywa. I tutaj znów może Wam się przydać pożyczka przez Internet, ponieważ koszt takiego sprzętu to około 1000zł.

Wspólne gotowanie

Jeśli lubicie gotować to nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby robić to ze znajomymi. Wybierzcie się na wspólne zakupy i ugotujcie coś pysznego. Psycholodzy od dawna podkreślają, że w dzisiejszym świecie wspólne gotowanie to przede wszystkim idealny sposób na spędzenie czasu razem. Ponieważ jedzenie jest przyjemnością, jedząc i gotując z kimś, przenosicie dobre emocje także na niego.

Karaoke

Tekst popularnej piosenki brzmi: „Śpiewać każdy może…”. Oczywiście, żeby urządzić wieczór karaoke można kupić profesjonalny zestaw, ale tak naprawdę wystarczy komputer oraz mikrofon. Wspólne śpiewanie jest uniwersalnym pomysłem, ponieważ łączy ludzi w różnym wieku.
Jak widzicie pomysłów na kreatywna zabawę w gronie znajomych jest na prawdę dużo. Wcale nie potrzebujecie do tego brać pożyczki przez Internet i drogiego sprzętu. Wystarczy ciekawy pomysł, chęci i dobre towarzystwo. A jak Wy spędzacie czas ze swoimi bliskimi? Macie jakieś inne pomysły na wspólnie spędzony czas?
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Żenujące zachowanie dziewczyny na randce
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu MŻJDD - wróciła wcześniej do domu, zastała męża w takiej sytuacji...
Przejdź do artykułu Wyraził opinię o krzywych kromkach chleba. Odpowiedź firmy była zaskakująca
Przejdź do artykułu 10 mitów o seks-biznesie w Tajlandii
Przejdź do artykułu 15 internetowych podrywów zakończonych powalającymi ripostami
Przejdź do artykułu Janusze lotnictwa w samolocie są nieobliczalni
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób! II
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu CLXV - Biologiczna bzdura roku 2018
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób!