Szukaj Pokaż menu

10 dziwnych i niewygodnych faktów o seksie

363 157  
795   82  
Ta sfera życia nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Tym razem dowiemy się w jaki sposób można więcej zarabiać dzięki łóżku i dlaczego warto mieć w nim grubego faceta.

#1. Kogo kręcą transseksualiści?

Demotywatory CCXCV - para młoda przekroczyła granice dobrego smaku. Wysłali to gościom

142 032  
362   203  
Dzisiaj podziwiamy męża modelki, która przeżyła ciężki wypadek, ostrzeżemy przed grzybobraniem i odpowiemy na pytanie, co jest gorsze od złamanego serca. Nie zabraknie Kleru (który uwaga! - nie jest komedią).

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

5 powodów dla których warto mieć kalendarz na ścianę!

5 219  
1   1  
Skoro Nowy Rok = Nowi My to może zdecydujecie się też na… nowy kalendarz ścienny od Decor Mint? Zanim w Waszych głowach zakiełkuje myśl: „o nie, kolejny sponsorowany artykuł” i będziecie chcieli szybko skierować kursor na krzyżyk, to dajcie nam chwilę, by przekonać Was, że naprawdę warto. Bo mamy fajne rzeczy! :)

Przede wszystkim – sprawa numer jeden. W kalendarzu są DATY. Ha, że niby oczywistość? No jasne... Tylko do momentu, gdy 16 maja Wasza druga połówka będzie siedzieć z podwiniętymi nogami na kanapie i ze złością przerzucać kanały w TV. Szybka analiza: co jest nie tak? Niesmaczne śniadanie? Niezapłacony rachunek za kablówkę? Niemożliwe, no przecież wszystko elegancko odbiera, jak żyleta! I właśnie w tym momencie spada oświecenie. Zimny pot oblewa ciało. Dreszcz przebiega po usztywnionym karku. MATKO KOCHANA, NO PRZECIEŻ! Rocznica/urodziny/imieniny/pierwsza randka… (niepotrzebne skreślić). Nie warto ryzykować. Kup kalendarz na 2019 rok, zaznacz i śpij spokojnie.Sprawa druga.
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie zatracił się w czasie, spędzając przyjemne chwile na imprezie. Teoria szczególnej względności Einsteina wydaje się nagle tak bliska, tak bardzo zrozumiała. Czasami przekorny los dodatkowo spowoduje, że nasze zdolności matematyczne ulegną nieznacznej dewaluacji. Mylą nam się liczby. Nie wiemy, czy to jest 4 czy 14 piwo, czy te podwójne szoty na barze to tak właściwie rozpijaliśmy na pół z kolegami, czy sami. Zagubienie w świecie liczb trwa zazwyczaj jeszcze następnego dnia (pojutrza?), gdy z bólem głowy wstajemy z łóżka ze słowami „oesuuuu, która to godzina?” lub, co gorzej, „oesuuu, który dzisiaj?!”. Wystarczy jedno spojrzenie na ścianę i już wiesz. I znów jesteś odpowiedzialny. I wszystko wraca do normy. Zorganizowany i poważny, uczesany i przezorny… :) My nie oceniamy. My rozumiemy. I ciepło przytulamy do serca, dając rozwiązanie na ten trapiący problem. Zerknij na nasze kalendarze na 2019 rok.Trudne życiowe sytuacje to jedno, a proza dnia codziennego – to drugie. Zadrapanie na ścianie? Jakaś nieprzyjemna plamka? Trochę tynku się ukruszyło? A całego pokoju malować się nie chce? Spokojnie, znamy to. Zerknij tylko jakie mamy rozmiary! Kalendarze na 2019 rok zakryją więcej niż małą plamkę. Więcej niż plamę. Nawet więcej niż ogromne plamisko. Gwarantujemy.Kalendarze to też niezły pomysł na prezent. A zwłaszcza TAKIE kalendarze jak nasze. Zastanawiasz się, co wybrać dla bliskich pod choinkę? Już nie musisz.
A teraz na poważnie. Ilość wzorów w Decor Mint jest naprawdę spora. Znajdziesz u nas kalendarze ścienne z pięknymi zdjęciami i ręcznie rysowanymi kwiatami. Znajdziesz coś do pokoju dziecięcego i do kuchni. Mamy kalendarze 2020 z nosaczem i czarnym kotem. Jednostronicowe i 13-stronicowe. Sprawdź, a na pewno coś Ci się spodoba. Co więcej, przygotowywane są one przez niesamowite Panie Grafik, które mają wyczucie stylu i zmysł estetyczny w małym palcu. Tworzone tylko dla nas, niepowtarzalne, oryginalne. Jakość? Pierwsza klasa, naprawdę. Znamy się na tym, co robimy.
Ale to nie wszystko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalną zniżkę (w końcu czytamy JM podczas przerw w pracy… ;)). Kliknijcie sobie tu i korzystajcie z promocji! To jak? Zachęceni? :)
1
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Demotywatory CCXCV - para młoda przekroczyła granice dobrego smaku. Wysłali to gościom
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu Wyraził opinię o krzywych kromkach chleba. Odpowiedź firmy była zaskakująca
Przejdź do artykułu Twoja własna limitowana szklanka do piwa
Przejdź do artykułu 15 internetowych podrywów zakończonych powalającymi ripostami
Przejdź do artykułu Jak się żyje w najludniejszym kraju świata?
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób! II
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu Rozwiązanie zagadki chłopca znalezionego nieopodal Cieszyna w 2010 roku
Przejdź do artykułu Jak oszukać system? Oni znaleźli na to sposób!

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą