Szukaj Pokaż menu

Mistrzowie internetu CXLV - Gdzie w tej kawalerce jest ubikacja?

129 048  
459   60  
W dzisiejszym odcinku m.in. oryginalna karteczka od sąsiadów; dlaczego świeci się w opuszczonym szpitalu; jakie zdarzenie zarejestrował monitoring oraz pisuar na balkonie.

#1.

Po II Wojnie Światowej Amerykanie wywieźli do USA 1600 nazistów. W tym wielu zbrodniarzy wojennych.

57 617  
218   68  
Dr Eugen Haagen może i był pozbawionym skrupułów nazistą, który w ramach eksperymentów zarażał tyfusem polskich i romskich więźniów obozu Schirmeck-Vorbruck, ale trzeba przyznać, że na coś się facet przydał. W 1944 roku trzech alianckich uczonych spotkało się w Paryżu, aby dokładnie przyjrzeć się pozostawionym przez Haagena dokumentom. Praca badawcza nazistowskiego lekarza robiła wrażenie. Jeśli by odsunąć na bok wszystkie moralne hamulce, tacy ludzie jak ten nazistowski lekarz mogliby przysłużyć się „słusznej sprawie”...

Największe obciachy ostatnich dni - Burdelmama z TTV przegięła po całości

146 226  
257   165  
W dzisiejszym odcinku o skandalu z udziałem słynnej Burdelmamy Dagmary z programu "Królowe życia" na TTV. Co takiego przeskrobała, że widzowie w jednej chwili ją znienawidzili?

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

#1. Dzięki tygodnikowi "Wprost" dowiedzieliśmy się, jakie preferencje seksualne mają wyborcy poszczególnych partii politycznych. Przesada?

W jednym z ostatnich wydań gazety analizowano raport sporządzony przez prof. Zbigniewa Izdebskiego. Główny wniosek? Wyborcy PiS zaczynają współżycie blisko rok później niż wyborcy Platformy i SLD.
Powołując się na własne badania sprzed kilku lat i na ubiegłoroczny raport o życiu seksualnym Polaków, można wyciągnąć wniosek, że np. wyborcy PiS zaczynają życie seksualne blisko rok później niż wyborcy PO i SLD. Lewica jest bardziej poszukująca, co widać po liczbie doświadczeń pozamałżeńskich. Ale to wyborcy PO najczęściej uprawiają seks. Z kolei wyborcy PiS mają najkrótszą grę wstępną, ledwo przekraczającą kwadrans

Ponadto 45% osób o prawicowych poglądach uważa, że pornografia jest szkodliwa. Podobnego zdania jest 33% lewicowców i 29% centrowców. 25% wyborczyń PiS zażywa tabletki antykoncepcyjne, 18% stosuje tylko kalendarzyk, a 23% stosunek przerywany.

Spytaj kobietę, jak się zabezpiecza, a dowiesz się, jaką partię popiera...

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

#2. Francja: czarnoskóry uczeń grozi nauczycielce, że ją zastrzeli, jeśli nie wpisze mu obecności

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednej ze szkół we francuskim mieście Creteil. Rozwścieczony 16-letni uczeń przyłożył nauczycielce do głowy pistolet i zażądał, by ta wpisała mu do dziennika obecność. Na szczęście agresywny Murzyn używał jedynie atrapy, toteż nauczycielce nie stało się nic złego.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Najbardziej jednak smuci fakt, że żadna ze zgromadzonych w sali osób nie pomogła sterroryzowanej nauczycielce. Rozbawieni uczniowie kręcili filmiki, a potem publikowali je w mediach społecznościowych.

Sprawą zainteresował się sam prezydent Macron. Z kolei zastraszona nauczycielka przyznała, że to nie pierwsza tego typu sytuacja w placówce.

Wypada powiedzieć: dzień jak co dzień we Francji.


#3. Nagranie z cwaniakiem z mercedesa podbija Internet. Pirat drogowy zignorował policjanta, który próbował go zatrzymać

Oto jakich mamy w Polsce piratów drogowych. Mężczyzna nie tylko skrócił sobie drogę, by uniknąć dużego korka, ale na dodatek zignorował policjanta, który próbował go zatrzymać:


Jaka kara zdaniem internautów byłaby dla niego najlepsza?
Zabrać prawo jazdy minimum na 5 lat, zrobić badania psychiatryczne, nałożyć karę finansową minimum 30 tys. zł, auto zlicytować. Tylko w ten sposób uspokoimy te komunistyczne, betonowe łby.

#4. Roleta garażowa zabiła kobietę chwilę po tym, jak ta spytała znajomą: "Czy kiedykolwiek trzymałaś się rolety, gdy ta zwijała się do góry?"

Jak widać, śmierć czyha na nas w najbardziej niespodziewanych miejscach. 40-letnia Heidi Chalkley uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, gdy garażowa roleta zwinęła się do góry, wciągając jej rękę. Stało się to dosłownie chwilę po tym, jak Heidi dla żartów chwyciła roletę i zadała przyjaciółce niefortunne pytanie.

Kobieta zawisła w powietrzu na oczach znajomej, która próbowała ją podtrzymywać, by umożliwić Heidi swobodne oddychanie. Jej pomoc na niewiele się jednak zdała. Gdy na miejsce wypadku przybyły służby ratunkowe, dla 40-latki było już za późno.

Mamy zatem poważną kandydatkę w walce o Nagrodę Darwina 2018.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

#5. Wredne dziewczyny z amerykańskiego liceum przyznały się do oskarżenia kolegi o gwałt tylko dlatego, że go nie lubiły

Pięć nastolatek z liceum Seneca Valley w Pittsburghu odpowie za składanie fałszywych zeznań w związku ze sprawą swojego kolegi z klasy. Anonimowy uczeń, którego media przedstawiają jako TF, w związku z oskarżeniami został pozbawiony pracy na szkolnym basenie i odesłany na pewien czas do ośrodka dla nieletnich. Wkrótce nastolatki przyznały, że skłamały, by pogrążyć chłopaka, którego "nie lubiły".

TF odbywa obecnie edukację domową i wciąż dochodzi do siebie po traumie, jaką zgotowały mu wredne dziewczyny. Wynajęty przez rodziców chłopca prawnik utrzymuje, że szkoła nie zrobiła nic, by pomóc TF w publicznym linczu, jaki zgotowali mu inni uczniowie oraz śledczy badający sprawę.

#MeToo w pigułce...

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

#6. "A po co kobietom pieniądze?" - czyli kolejny idiotyczny temat do dyskusji w śniadaniówce na TVN

Twórcy programu "Dzień Dobry TVN" specjalizują się w wywoływaniu sensacji. Nie ma tygodnia, by jakiś wywiad lub występ nie odbił się szerokim echem w mediach. Tym razem widzów oburzyła dyskusja na temat tego, czy kobiety w ogóle potrzebują pieniędzy. Internauci byli zażenowani poziomem rozmowy, nie szczędząc słów krytyki zarówno prowadzącym, jak i gościom:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Sprawę skomentowała też pisarka Sylwia Chutnik:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Jak długo jeszcze będziemy pozwalali się tak ogłupiać?

#7. Skandal w Izraelu. Tamtejszy portal użył określenia "polski obóz śmierci w Treblince"

Anglojęzyczny izraelski portal "Behind the News" zrelacjonował niedawno wyprawę izraelskich policjantów do Treblinki, gdzie mieli poznawać historię Holocaustu. Przy okazji użyto zwrotu "polski obóz śmierci":

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Ambasada Polski interweniowała natychmiast, nawołując do zmiany retoryki.
Obóz śmierci w Treblince nie był polski. Był to niemiecki nazistowski obóz śmierci. Prosimy, dokonajcie odpowiedniej korekty artykułu.

Wyrażenie wkrótce zmieniono na "obóz śmierci w Polsce". Nie spodobało się to internautom, którzy i tak sądzą, że treść budzi niekorzystne skojarzenia z naszym krajem.

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Niektórzy twierdzą, że negowanie odpowiedzialności Niemiec za zbrodnie na Żydach jest formą negowania Holocaustu. Izraelskie prawo przewiduje za to karę do 5 lat więzienia.

#8. Dramat polskich rolników. Sady toną od jabłek, których nie ma gdzie sprzedać, bo najzwyczajniej w świecie się to nie opłaca

Urodzaj jabłek doprowadził do spadku ich ceny na skupach. Obecnie jest to zaledwie 10 groszy za kilogram, co dla wielu rolników jest kompletnie nieopłacalne.
Żeby się to wszystko zwróciło, wystarczyłoby mi 35 gr za kilogram jabłek. I ja nie mówię o zysku, tylko o zwrocie kosztów. Opryski, robocizna, zbiór - to wszystko kosztuje. A jabłka trudno sprzedać. Trzeba stać w kolejce czasem nawet dwa dni
- powiedział w rozmowie z "Faktem" jeden z rolników.

W efekcie jabłka zalegają w sadach, bo nikomu nie opłaca się ich zbierać. Te zdjęcia powinny dać naszym rządzącym do namysłu:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Mamy tyle pięknych, polskich jabłek, które się marnują, a zamiast nich wolimy kupować sztuczne, twarde jabłka w zagranicznych sieciówkach. Gdzie tu sens?

#9. Kłótnia o krzesło, na którym przed laty siedział Jan Paweł II. Dlaczego uznano je za relikwię trzeciego stopnia?

Wszystko zaczęło się od wpisu Beaty Mazurek na Twitterze:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Internauci nie kryli oburzenia, dając mu upust w komentarzach pod wpisem:
Jako katolik jestem zniesmaczony. Naprawdę mamy czcić krzesło? Przecież to czystej wody bałwochwalstwo.
Czcić fotel, jednocześnie mając w d... nauczanie tego, który na nim zasiadał. Nie zgrzyta wam to, tam w tym PiS-ie?
Pomódlcie się do tego fotela o rozum.
Jeśli mama w 1991 w tłumie pokazywała 4-miesięcznego mnie do przejeżdżającego Papieża Polaka, to który stopień udało mi się osiągnąć? Da radę na 4?

Niektórzy przywołali inne słynne "relikwie" z papieżem-Polakiem:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

Inni zaś upatrywali relikwii w bardziej współczesnych przedmiotach:

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018

I tak oto Polacy pokłócili się z powodu... krzesła.

#10. A na koniec o Dagmarze Kaźmierskiej, słynnej burdelmamie z programu "Królowe życia" emitowanego na TTV

Jeżeli nie wiesz, o co chodzi, to nie przejmuj się - nic nie tracisz. W każdym razie skazana niegdyś za handel ludźmi właścicielka agencji towarzyskiej robi w Polsce furorę (bo przecież głupota jest w cenie). W jednym z ostatnich odcinków ogłupiającego reality show Dagmara i jej koleżanka Edzia postanowiły poznęcać się nad psem tej drugiej. W tym celu zaprowadziły go do... myjni samochodowej.
Nie wiem, co tej Edzi przyszło do głowy, żeby karcherem myć psa. Przecież gdybym ja tam przycisła (!), to by tego psa pie*dolnęło 30 metrów wody
- błyskotliwie skomentowała sprawę Dagmara.

Ostatecznie panie zdecydowały się na ręczne mycie psa. Widzowie mimo to byli oburzeni samym faktem, że ktokolwiek wpadł na pomysł zaprowadzenia przerażonego zwierzęcia do myjni:
Trzeba być skończonym, bezmózgim durniem, żeby myć psa w myjni samochodowej... Myślę, że na reakcję odpowiednich służb w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami nie będzie trzeba długo czekać.

Czy coś takiego nie powinno podchodzić pod znęcanie się nad zwierzęciem?

Największe obciachy ostatnich dni na Joe Monster - Wrzesień 2018


>>> Tydzień temu pisaliśmy o fatalnej pomyłce ankietowanych w FamiliadzieŹródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
257
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Po II Wojnie Światowej Amerykanie wywieźli do USA 1600 nazistów. W tym wielu zbrodniarzy wojennych.
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Nieznane fakty, które miały miejsce podczas kręcenia znanych filmów
Przejdź do artykułu O czym najczęściej śpiewają metalowcy – już wiemy, dzięki analizie komputerowej
Przejdź do artykułu Biały człowiek w krainie Azjatek - 10 rad i wskazówek dla początkujących
Przejdź do artykułu Wyrzucił śmieci do lasu i dostał nauczkę, po której nigdy więcej tego nie zrobi
Przejdź do artykułu Demotywujące cytaty, które mówią samą prawdę
Przejdź do artykułu Wystarczyła jedna nieprzemyślana decyzja, aby uznany dentysta z USA stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi
Przejdź do artykułu Ojcowie wcale nie muszą być drętwi
Przejdź do artykułu Rzeczy, których nie widuje się na co dzień XXXVI - gdyby wielkie lustro orbitowało wokół Ziemi
Przejdź do artykułu Niesamowite wydarzenia, w które trudno uwierzyć (może i słusznie)

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą