Szukaj Pokaż menu

15 powodów, dla których może nie dojść do drugiej randki II

127 102  
387   45  
Randka może pójść źle na różne sposoby - czasami wystarczy jeden drobny szczegół, żeby drugiej już nie było. Przekonali się o tym nasi dzisiejsi bohaterowie.

#1.

Dziwaczne rekordy i inne ekstrema. 7 przypadków, na które warto zwrócić uwagę

102 249  
353   26  
Jak się okazuje, człowiek od zawsze lubił przechodzić samego siebie. Nierzadko ku wielkiemu zdumieniu obserwatorów.

Karma wraca, czyli historie najlepszych zemst na niewiernych partnerach

128 811  
342   69  
Bohaterowie tych historyjek postanowili po mistrzowsku odegrać się na zdradzających ich partnerach.

#1.

Ukryłam chłopakowi w samochodzie nieświeżą rybę. Nadeszło lato, samochód nagrzał się do kilkudziesięciu stopni i śmierdziało tak, że nie dało się wysiedzieć. Trochę czasu minęło, nim zorientował się, co było źródłem nieprzyjemnego zapachu.

#2.

Dowiedziałam się, że mój - jak myślałam - chłopak zdradza swoją dziewczynę... ze mną. Odszukałam ją w internecie i skontaktowałam się z nią. Wyznała mi, że domyślała się już wcześniej, iż jest zdradzana. Umówiłyśmy się na kawę. Spytałam mojego chłopaka, czy nie chce wybrać się ze mną. Nigdy nie zapomnę jego miny, gdy ujrzał nas dwie siedzące przy stoliku w kawiarni i pokazujące mu jednocześnie środkowy palec. Uciekł w popłochu i przestał się do nas odzywać.

#3.

Zanim odszedłem od zdradzającej mnie dziewczyny, ukradłem jej kota. Gdy wróciła z pracy, powiedziałem jej, że kocur wybiegł przez drzwi, gdy szedłem z rana do sklepu, i nie zdążyłem go złapać. Uwierzyła. A kot mieszka sobie teraz u moich rodziców. Nie żałuję.

#4.

Zawsze zapisuj sobie przydatne maile i wiadomości. Ja tak robiłem nawet w przypadku mojej byłej. I jak widać opłaciło mi się to, bo po tym, jak rzuciła mnie dla mojego kumpla, z radością rozesłałem wszystkim naszym znajomym screeny wiadomości, w których moja była nie zostawiała na nich suchej nitki. Niech wiedzą.

#5.

Moja dziewczyna postanowiła przespać się z moim najlepszym kumplem. Kumplem, który generalnie lubił seks i zdążył się już nabawić wesz łonowych i rzeżączki. Oczywiście nie powiedział o tym mojej byłej, gdy szedł z nią do łóżka. Nie musiałem nawet nic robić. Karma sama do niej wróciła.#6.

Dowiedziałam się, że mój chłopak mnie zdradza, więc z radością zaspoilerowałam mu cały poprzedni sezon "Gry o Tron".

#7.

Mój mąż dostał ode mnie na urodziny małe pudełeczko, w którym były zwinięte w rulonik skany jego pikantnych rozmów z kochanką. Aha, dostał też w bonusie papiery rozwodowe.

#8.

Mój chłopak mnie zdradził, więc przypadkiem uprałam wszystkie jego koszulki w 90 stopniach.

#9.

Gdy dowiedziałam się, że mój chłopak znalazł sobie inną, postanowiłam się na nim zemścić, idąc do łóżka z jego młodszym bratem. Minął rok, a my nadal ze sobą sypiamy.

#10.

Moja koleżanka z pracy z samego rana wpadła do mieszkania swojego faceta, bo zostawiła u niego wcześniej ładowarkę do telefonu. Gdy weszła do sypialni, zastała go śpiącego z inną kobietą. Zrobiła im zdjęcie i... wysłała je matce tego faceta.#11.

Gdy dowiedziałam się, że mój facet obrabia inną na boku, byłam milsza niż kiedykolwiek i zaproponowałam, żebyśmy zrobili sobie tatuaże z naszym imieniem. On poszedł do tatuażysty, a ja w tym czasie wyprowadziłam się z jego mieszkania.

#12.

Mąż zostawił mnie dla innej po siedmiu latach małżeństwa. Powiedział, że po urodzeniu dziecka przestałam być w jego oczach atrakcyjna. Zapragnął innej rodziny. Problem w tym, że tamta kobieta znudziła nim się po pół roku. Gdy błagał mnie na kolanach o powrót, byłam już w ciąży z jego niegdyś najlepszym przyjacielem.

#13.

Odkryłem, że moja dziewczyna mnie zdradza, więc zakradłem się do jej telefonu i zamieniłem nazwę numeru jej kochanka na jej ojca. Tatuś mocno się zdziwił, gdy zaczął otrzymywać od córeczki nagie zdjęcia spod prysznica.

#14.

Gdy dowiedziałam się, że mój chłopak mnie zdradził, wynajęłam cygański zespół i wysłałam go pod jego dom. Grali przez pół nocy. Mój chłopak następnego ranka miał bardzo ważny egzamin. Oblał.

#15.

Nasypałam mojemu niewiernemu byłemu środek przeczyszczający do porannej kawy. Wcześniej ukryłam papier toaletowy. Wybiegłam z domu, nim usłyszałam pierwszy wrzask.

342
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dziwaczne rekordy i inne ekstrema. 7 przypadków, na które warto zwrócić uwagę
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Zadał głupie pytanie - dostał najlepszą odpowiedź, jakiej mógłby się spodziewać
Przejdź do artykułu Dziwne i czasem chore rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Przejdź do artykułu Prosty trik dla osób, które nienawidzą zmywać naczyń
Przejdź do artykułu 14 rzeczy, które uwielbiam będąc dorosłym
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się zabawnymi historiami, kiedy wyciągali dziwne rzeczy z ciał pacjentów
Przejdź do artykułu 8 koszmarów, które wydarzyły się w prawdziwym życiu
Przejdź do artykułu 20 krajów, do których najlepiej się przenieść, jeśli masz dość i nie odpowiadają ci Bieszczady
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Komunijne BDSM
Przejdź do artykułu 10 prostych rad i życiowych prawd

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą