Szukaj Pokaż menu

Przy takim personelu medycznym zachorowanie nie jest straszne: 16 zdjęć piękności w białych fartuchach

38 171  
243   49  
Podziwiaj piękno i profesjonalizm – oto kolekcja zdjęć urodziwych pielęgniarek i lekarek. Ucieleśniają ideał czułości, troski i siły, które te piękności wnoszą do świata medycyny. Zobaczysz nie tylko wdzięk i elegancję, ale także poczujesz głęboki szacunek dla ich ważnego zawodu.

Przeciętny Robert - gość, który nałogowo sypia z celebrytami

258 275  
662   44  
Przeciętny Robert, czyli Average Rob, to koleś, którego mieliśmy przyjemność prezentować już na naszej stronie. Facet potrafi w niesamowity sposób przeniknąć do świata celebrytów, a w nim... ucina sobie słodką drzemkę.

#1. Na ławeczce z Taylor Swift

Kliknij i zobacz więcej!

Byli świetnie zarabiającymi aktorami - porzucili show-biznes dla zwykłej pracy

222 362  
489   78  
Marzy się nam czasem sława, pieniądze i rozpoznawalność. Wydaje się, że życie gwiazd jest wspaniałe. Jednak wielu sławnych, dobrze zarabiających aktorów i aktorek rzuciło w diabły Hollywood i zajęło się normalnym życiem.

#1. Josh Saviano jest prawnikiem

Paul Pfeiffer, najlepszy przyjaciel Kevina Arnolda z serialu „Cudowne lata”, od samego początku miał plan zapasowy. Coraz mniej grał, ponieważ postanowił studiować nauki polityczne w Yale. Potem skończył studia prawnicze i zaczął pracować w kancelarii. Wraz z żoną (również prawnikiem) i dzieckiem mieszka w Nowym Jorku.

#2. Frankie Muniz jest perkusistą i kierowcą rajdowymFrankie Muniz to gwiazda serialu „Zwariowany świat Malcolma”. Występował w wielu serialach i filmach, zresztą do dziś możemy go zobaczyć w niewielkich rólkach. Ale w 2004 roku Frankie postanowił zostać kierowcą rajdowym i do dziś się ściga. W wolnym czasie gra na perkusji w zespole Kingsfoil.

#3. Chris Owen dorabia w restauracjiChris Owen, niezapomniany Sherminator z „American Pie”, nie dostaje zbyt wielu propozycji filmowych. W związku z tym musiał poszukać dodatkowej pracy, żeby mieć z czego opłacić rachunki. Wygląda na to, że całkiem nieźle sobie radzi jako kelner w restauracji specjalizującej się w sushi.

#4. Peter Ostrum jest weterynarzemPeter Ostrum rewelacyjnie zagrał Charliego Bucketa w filmie „Willy Wonka i fabryka czekolady”. Mimo świetnych recenzji, Peter nie został natychmiast zarzucony propozycjami kolejnych ról. Poszedł więc do szkoły weterynaryjnej i prowadzi swój własny gabinet w Nowym Jorku.

#5. Michael Maronna jest elektrykiemMichael Maronna zagrał Jeffa McCallistera w filmach z „Kevinem”, ale największą sławę zdobył grając w serialu „Przygody Pete’a i Pete’a”. Po zagraniu w kilku filmach Michael stwierdził, że jednak lepiej się poczuje z drugiej strony kamery. I to nie jako reżyser, tylko jako elektryk. Pracował przy serialach takich jak „Seks w wielkim mieście” czy „Siostra Jackie”.

#6. Kirk Cameron wygłasza kazaniaKirk Cameron zdobył nasze serca jako Mike Seaver z serialu „Dzieciaki, kłopoty i my”. Kirk do dziś występuje przed kamerami, ale nie tylko jako aktor. Cameron odkrył Boga, został pastorem i założył kościół The Way of the Master. Jego kazań możecie posłuchać w cotygodniowym programie telewizyjnym.

#7. Jeff Cohen jest prawnikiemTylko Chunk, grany przez Jeffa Cohena, mógł tak pięknie zaimprowizować „roztańczoną galaretę” w filmie „Goonies”. Jeff mówi, że dojrzewanie skróciło jego karierę aktorską, ale nie do końca rozstał się ze światem rozrywki. Został prawnikiem, założył własną kancelarię i reprezentuje głównie ludzi związanych z show-biznesem.

#8. Sarah Michelle Gellar założyła firmęSarah Michelle Gellar kojarzona jest głównie z roli Buffy, pogromczyni wampirów. Tą rolą zainspirowała dziewczyny na całym świecie, pokazując, że kobieta nie musi być bezwolną ofiarą. W 2015 roku Gellar wraz z mężem założyła firmę sprzedającą mieszanki do wypieków dla dzieci. W 2017 roku wydała książkę kucharską.

#9. Jack Gleeson wrócił na studiaPrzez trzy sezony „Gry o tron” wszyscy życzyliśmy Joffreyowi długiej, powolnej śmierci w jak najgorszych męczarniach. W końcu doczekaliśmy się tego w 2014. Joeffrey umarł, a grający go Jack Gleeson zaszył się na uniwersytecie w Dublinie, gdzie studiuje teologię i filozofię.

#10. Karyn Parsons prowadzi firmęKaryn Parsons grała śliczną, rozpieszczoną i zakochaną w sobie idiotkę w serialu „Bajer z Bel Air”. Zagrała jeszcze kilka niewielkich ról, ale od 2000 roku nie pokazuje się na ekranie. Co robi? Prowadzi firmę produkującą filmy edukacyjne.
489
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Przeciętny Robert - gość, który nałogowo sypia z celebrytami
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Trudno w to uwierzyć, ale bohaterowie tych filmów istnieli naprawdę!
Przejdź do artykułu Największe kłamstwa filmowe, w które niektórzy z nas nadal wierzą
Przejdź do artykułu (Na pewno jeszcze nie) Wszyscy, którzy nienawidzą Jeremy'ego Clarksona
Przejdź do artykułu 14 gwiazd drugoplanowych, które niezwykle epicko zaorały swoje role i jedna, która zachwyciła opanowaniem
Przejdź do artykułu Oto pani Olga - najbardziej profesjonalna posłanka PiS - Demotywatory
Przejdź do artykułu 10 aktorów i aktorek, którzy obrzydzali swoich partnerów na planie filmowym
Przejdź do artykułu Mądrości i sentencje w kiblu zapisane
Przejdź do artykułu O pułapkach naszego umysłu, jakimi są qualia
Przejdź do artykułu "Alf" - ciekawostki, które mogą cię zasmucić

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą