Szukaj Pokaż menu

10 turystycznych ciekawostek na temat Maroka

37 098  
127   30  
Charakterystyczna architektura, pomarańczowo-czerwone budynki i majaczące gdzieś w tle góry Atlas. Nic dziwnego, że Maroko przyciąga tak licznie turystów, również z Polski.

#1.

Niezwykłe miniatury młodej matki, Kiyomi

19 781  
108   23  
Kiyomi to japońska artystka, która zawodowo zajmuje się tworzeniem niezwykle precyzyjnych miniatur, a prywatnie jest matką dwóch dzieci w wieku przedszkolnym. By móc pracować w ciszy i spokoju, codziennie wstaje o 4 rano. Jej minimebelki inspirowane są epoką wiktoriańskiej Anglii oraz Francją, w czasach Wielkiej Rewolucji.

#1.

Pierwszy niemiecki burdel z seks-robotami

49 848  
99   28  
Pod koniec ubiegłego roku w Dortmundzie otwarto pierwszy dom uciech, w którym klienci obsługiwani są przez seks lalki. Choć wydaje się to kuriozalnym pomysłem, to jednak okazało się, że silikonowe lale mają większe branie niż lokalne prostytutki!

29-letnia Evelyn Schwarz wpadła na pomysł stworzenia nietypowego miejsca, które być może będzie idealne dla tych wszystkich mężczyzn, którzy nawet płacąc, wstydzą się zagadać kobietę. Dom publiczny o nazwie Bordoll posiada obecnie 11 „pracownic”, które specjalnie zostały sprowadzone z Azji. Każda z silikonowych dziewczyn posiada własne imię, a przy tym różnią się między sobą wyglądem, rozmiarami. Jedna z nich ponoć ma przypominać postać ze świata anime – ciekawe którą?

To nie wszystko, albowiem są to interaktywne lalki, które według niektórych informacji mają nawet odpowiadać na pytania. Biznes okazał się na tyle wielkim sukcesem, że właścicielka zdecydowała się na zamówienie kolejnych lalek, w tym nawet jednej wersji męskiej. Choć koszt godzinnej zabawy wynosi aż 80 euro, to jednak chętnych nie brakuje. Najpopularniejsze modele są zamawiane ze sporym wyprzedzeniem, a z niektórych korzysta nawet 12 klientów dziennie. Zdaniem właścicielki wiele osób przyjeżdża do jej przybytku z ciekawości, nawet z całych Niemiec, i o dziwo, aż 70 procent z nich potem wraca.Według właścicielki silikonowego burdelu, często widywała, jak partnerki klientów czekały przed budynkiem w samochodach, aż ich mężczyźni skończą swoje. Czyżby miało to uzasadnienie w typowych dowcipach o urodzie Niemek? I pytanie – seks z lalką to zdrada czy nie?

Koszt jednej lalki to około 8 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że za godzinę trzeba zapłacić ponad 330 złotych, każda z pracownic szybko się zwraca. Ponadto Schwarz nie musi się martwić ZUS-em, pensjami dla swych podopiecznych, problemami z chorobami wenerycznymi. Rosnąca popularność takich przybytków sprawiła, że dziś miłośnicy cichych i niemarudzących partnerek mogą zabawić się w Londynie, Paryżu czy Barcelonie, a to zapewne początek seksualnej rewolucji.Czyżby prostytutki miały się obawiać o utratę klientów?

Źródła: 1, 2
99
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Niezwykłe miniatury młodej matki, Kiyomi
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Afrykańska Kibera, jedno z najgorszych miejsc do zamieszkania
Przejdź do artykułu Bardzo bezpośrednie dziewczyny z Tindera
Przejdź do artykułu Wytęż wzrok, czyli test na spostrzegawczość IV
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć o grze wstępnej (i stosować…)
Przejdź do artykułu 7 zaskakujących produktów, które wydają się wręcz niezniszczalne
Przejdź do artykułu Fakty ze świata nauki o byciu seksownym
Przejdź do artykułu Filmy, w których twórcy zostawili dla spostrzegawczych widzów intrygujące wskazówki
Przejdź do artykułu Jak się tatuować, żeby tego nie żałować
Przejdź do artykułu Pomysły na urozmaicenie seksu, które brzmiały fajnie tylko w teorii

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą