Szukaj Pokaż menu

Kobiety z dużymi (bi)ustami CXXVII

66 190  
373   36  
Panie o wspaniałych kształtach.

11 egzotycznych ciekawostek na temat Malezji

59 654  
245   36  
Stolica - Kuala Lumpur - z charakterystycznymi połączonymi wieżowcami to tylko jeden z wielu interesujących elementów tego atrakcyjnego kraju.

#1.

Zamieszkał z dwiema dziewczynami i opowiedział, jak to jest

149 666  
301   69  
Jakiś czas temu Craig wprowadził się do jednego mieszkania ze swoją dziewczyną i jej najlepszą przyjaciółką. Dzięki temu mógł poznać prawdziwą kobiecą naturę, a swoimi spostrzeżeniami podzielił się z nami.

0

#1.

Pokazują sobie nawzajem WSZYSTKIE wiadomości, które otrzymują od KOGOKOLWIEK. Nikt nie jest bezpieczny. Dziewczyny nie potrzebują screenshotów - wszystko zapamiętują.

#2.

Wbrew ogólnemu przekonaniu, dziewczyny jednak srają. I nie wstydzą się o tym mówić. "MUSZĘ KUPĘ" jest prawdopodobnie najczęściej używanym zdaniem w tym domu.

#3.

SPINKI DO WŁOSÓW. Ojeju, spinki. Wchodzisz w nie. Siadasz na nich. Budzisz się ze spinkami przyklejonymi do skóry. Mógłbym zrobić sobie kąpiel w spinkach, które znajduję w ciągu tygodnia.

#4.

2

Proces szykowania się do wyjścia znacznie przekracza poza "umyj się, ubierz i wyjdź". O nie. Odbywają się spotkania, prezentacje rodem z wybiegu. Poza tym to robota dla dwóch osób, bo sukienki mają często suwaki z tyłu, których nie da się zapiąć w pojedynkę.

#5.

Świeczki. Mamy całe mnóstwo świeczek! Wszystkie pachną różnymi dziwnymi rzeczami, jak "rabarbar i krem angielski". Nawet nie wiem, jak pachną te rzeczy!

#6.

Kardashanki. Ibiza Weekender. Ru Paul. Ex On The Beach. Love Island Geordie Shore. Wiem wszystko o wszystkich tych ludziach, których nigdy nie spotkałem. Jest TAK WIELE ODCINKÓW TEGO WSZYSTKIEGO! A najgorsze jest to, że naprawdę wciągnął mnie Love Island.

#7.

Jeśli moje brwi nie są ogarnięte, nie odzywają się do mnie, dopóki nie pozwolę ich wyregulować. Szaleństwo. Dziewczyny lubią skubać czyjeś brwi. Nie mam pojęcia dlaczego!

#8.

4

Dziewczyny ciągle nawijają o dietach, "formie plażowej" itd., ale zaufajcie mi, kiedy powiem, że "cheat day" jest zawsze, gdy akurat się czymś smucą. Zły dzień? Lampka wina. Poniedziałek? Czekolada. Chłopak powiedział, że nie możesz mieć psa? Pizza.

#9.

Znacie to powiedzenie, że "dziewczyny zawsze się dowiedzą"? Jest to prawdziwe stwierdzenie, ale tylko dlatego, że laski są pierwszorzędnymi stalkerami na instagramie. Serio, wystarczy powiedzieć czyjeś imię, a po pięciu minutach przewijania insta wiedzą już, jak wabi się pies danej osoby, znają jej rozmiar buta i numer PESEL.

#10.

Szlafroki. Jeśli nie masz szlafroka, nie wiesz co tracisz. Gdy mamy kaca, chodzimy w szlafrokach przez cały dzień. Dziewczyny chodzą w nich do Tesco i każdy ma to w głębokim poważaniu.

#11.

5

Czasami siedzę na kanapie i patrzę jak te dwie nagle się wyrywają i zaczynają tańczyć albo coś w tym stylu. Nie mam pojęcia, co się wtedy dzieje. Nie potrzebują nawet muzyki.

#12.

Ze wszystkiego robią dramat. Musisz umyć włosy = dramat. Na zewnątrz jest chłodno, gdy spodziewasz się ładnej pogody i musisz się przebrać = dramat. Nie możesz znaleźć części garderoby = największy dramat wszechświata.

#13.

Kiedy przychodzą goście, musimy wiedzieć 8-10 dni roboczych wcześniej. Dziewczyny muszą się upewnić, że w mieszkaniu jest czysto, a one są wykąpane, mają wysuszone włosy i odpowiedni makijaż.

#14.

6

Dziewczyny wymieniają się wszystkimi ubraniami. Mogłyby dzielić jedną garderobę. W sumie doszło już do momentu, w którym nie pamiętają, która bluzka jest czyja.

#15.

Wszędzie jest pełno włosów. Szczególnie w okolicy prysznica, małe kępki włosów. W sumie już do tego przywykłem.

Chcę tylko jeszcze dodać, że nie znasz prawdziwej lojalności dopóki nie zamieszkasz z dziewczynami. I w domu jest kupa śmiechu. Uwielbiam je!

Źródła: 1
301
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 11 egzotycznych ciekawostek na temat Malezji
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Kolorowane zdjęcia pokazują, jak badano grobowiec Tutanchamona
Przejdź do artykułu Najdziwniejsze sytuacje z pracy prywatnego detektywa
Przejdź do artykułu Jak podziękować kelnerowi za złą obsługę
Przejdź do artykułu MŻJDD - przygody zielonej kredki i nawiązania do Joe Monstera
Przejdź do artykułu O przesądach słów kilka
Przejdź do artykułu Usterka, czyli sposób na chciwego wujka
Przejdź do artykułu Tajemnica śmierci, która idzie za mną krok w krok przez ostatnie 16 lat
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CCCXCIII - Co zrobić z piersiami w lodówce
Przejdź do artykułu Życie kelnerki nie jest łatwe - opowieść o chamskiej dziewczynie i zerwaniu w walentynki

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą