Szukaj Pokaż menu

15 gifów pokazujących, jak reagujesz na codzienne sytuacje CXCIX

65 945  
307   18  
Dziś m.in. urlop w czasie świąt, oburzony klient w sklepie oraz lekcja boksu z nowym trenerem.

#1. Kiedy idę na domówkę i chcę zrobić dobre pierwsze wrażenie


Rosja to nie kraj, to stan umysłu XLIV - pomysłowy sposób na smażenie na klimatyzatorze

66 658  
235   40  
W dzisiejszym odcinku nasi bracia Słowianie prezentują huśtawkę dla dzieci samobójców, rybę podaną w zaskakujący sposób oraz ucieczkę z piwnicy.

#1.

Jak talerz zupy pomógł pojmać mężobójczynię

47 452  
222   37  
Oto bohaterowie tej historii: Swathi Reddy jest 27-letnią pielęgniarką pracującą w prywatnym szpitalu w Nagarkurnool w Indiach. Jej mąż to Sudhakar Reddy. Małżeństwem są od trzech lat i mają wspólne dziecko.

Kliknij i zobacz więcej!
Pewnej nocy zostali zaatakowani we własnym mieszkaniu przez nieznanych sprawców, którzy wylali kwas na twarz Sudhakara. Swathi w pośpiechu zabrała swojego męża do szpitala w Hajdarabadzie.
W szpitalu lekarze zalecili przeprowadzenie operacji plastycznej, po której w pełni powróci do zdrowia i wróci do domu - do żony i dziecka.
Gdy do rodziców Sudhakara dotarły wieści o napadzie, natychmiast udali się do szpitala, aby odwiedzić syna. Zaraz po przyjeździe zauważyli, że coś z nim jest nie tak.

Kliknij i zobacz więcej!

Sudhakar był już po operacji i zachowywał się zupełnie inaczej. Wyglądało na to, że po ataku bardzo się zmienił. Przede wszystkim rodzinę uderzył fakt, że gdy personel szpitalny przyniósł choremu miskę zupy z baraniną, ten odmówił, informując personel szpitala, że jest wegetarianinem.
Rodzice mężczyzny wiedzieli, że jadał on mięso. Co stało się z Sudhakarem? W jaki sposób atak kwasem mógł sprawić, że stał się inną osobą?
Rodzice poprosili go, aby opowiedział o swoich krewnych, którzy także byli obecni na oddziale. Po tej prośbie Sudhakara natychmiast stracił dar mowy i przeszedł na komunikację za pomocą gestów.
Krewni nabrali podejrzeń i zawiadomili policję. Wkrótce Swathi została przewieziona na policję w celu przesłuchania. I tu pojawia się trzecia postać dramatu - kochanek o imieniu Rajesh.

Kliknij i zobacz więcej!

Mężczyzną w szpitalnym łóżku wcale nie był Sudhakar, lecz fizjoterapeuta z tego samego szpitala, w którym pracowała Swathi. Kochankowie chcieli być razem, ale na drodze do szczęścia stał mąż kobiety.
Kochankowie opracowali zatem sprytny plan.
Swathi i Rajesh podali Sudhakarowi anestetyk, po którym mężczyzna zasnął. Wtedy zabili go uderzeniem w głowę. Następnie kochankowie zabrali ciało Sudhakara do lasu, gdzie spalili je, aby pozbyć się dowodów.
Druga część planu obejmowała zmianę wyglądu Rajesha, któremu Swathi wylała na twarz trochę kwasu, aby cała historia wyglądała na prawdziwą.

Kliknij i zobacz więcej!

Wymyślili historię, według której mąż został rzekomo zaatakowany przez niezidentyfikowanych sprawców. Po operacji plastycznej Rajesh miał być Sudhakarem, tylko z nieco zmienioną twarzą.

To mógł być plan idealny, ale zdradziła ich zupa z baraniną. Gdyby kochanek był mniej leniwy i zadał sobie trud poznania zwyczajów i upodobań Sudhakara, mogło się udać...
222
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Rosja to nie kraj, to stan umysłu XLIV - pomysłowy sposób na smażenie na klimatyzatorze
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Dziesięć sztuczek, które sprawią, że dom będzie bardziej przestronny
Przejdź do artykułu Jedyna taka historia, kiedy na sali sądowej matka ofiary zastrzeliła oskarżonego
Przejdź do artykułu Akcja pod prysznicem
Przejdź do artykułu Tajemnicze zaginięcie francuskiego wynalazcy Louisa Le Prince'a
Przejdź do artykułu Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice
Przejdź do artykułu Historia kochanki, która doprowadziła do wstydliwej śmierci prezydenta Francji
Przejdź do artykułu Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami
Przejdź do artykułu Zwierzęta potrafią być niezłymi dupkami IV
Przejdź do artykułu 6 kryminalistów, którzy pozwali swoje ofiary

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą