Szukaj Pokaż menu

Nigdy nie korzystajcie z usług peruwiańskich prostytutek!

257 772  
759   59  
To było parę lat temu. Wybierałem się wtedy do Peru i nieoczekiwanie podłączyło się do mnie dwóch kumpli – Wojtek i Grześ. Jako że nie była to moja pierwsza wizyta w tym kraju, znałem już tamtejsze realia i wiedziałem, których miejsc uchodzących za mało bezpieczne należy unikać. I dlatego też do tych właśnie miejsc planowałem się wybrać.

Najdziksze newsy tygodnia – mężczyzna wygrał miliony na loterii i zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał

126 300  
359   186  
Pomówmy o bohaterach, którzy nie noszą peleryn. Takich, którzy codziennymi poświęceniami ratują nasze dusze, po cichu, bez oklasków i aprobaty. Tym ludziom poświęcony jest dzisiejszy odcinek.

Kobiety zdradzają rzeczy, jakie faceci powinni robić w łóżku

207 828  
401   111  
Pisaliśmy ostatnio o łóżkowych zachowaniach, za którymi nie przepadają niektóre kobiety. Okazuje się, że nawet najbardziej doświadczony kochanek nie jest w stanie sprostać wymaganiom partnerki, jeśli nie wie o tej jednej rzeczy, która strasznie ją jara. Oto kilka przykładów, które sprawiają, że kobiety krzyczą jak opętane!

#1.

Miej gdzieś pod ręką lubrykant. Wielu kolesi myśli, że to ważne tylko przy seksie analnym albo z kobietami w trakcie menopauzy. Kiedy kobieta jest nawet lekko pod wpływem, może pojawić się poważny problem.

#2.

Całuj mnie po udach, po prostu całuj mnie po całym ciele. Gdy podczas gry wstępnej przesuwasz dłońmi między moimi udami, robi mi się gorąco.

#3.

Nie zawsze dążę do orgazmu, to nie jest takie ważne, ale nadal chcę ciebie. Czas po seksie znaczy więcej niż sam seks. Bądź więc przy mnie i przytul, bądź czuły szczególnie po ostrym seksie.


#4.

Osobiście uwielbiam, gdy facet kombinuje z pchnięciami podczas penetracji. Lubię długie, wolne przemieszane z płytkimi lub mocniejszymi i ostrymi. Naprawdę lubię, gdy jest już prawie tak głęboko jak może i robi powolne ruchy, którymi wchodzi jeszcze głębiej. Jakby wyszedł o kilka centymetrów, a potem znowu napierał...

#5.

Czasami łechtaczka staje się zbyt wrażliwa, by stymulować ją bezpośrednio, dlatego twoja kobieta powinna pokazać jak chce być dotykana zamiast zakładać, że będzie jej przyjemnie, jeśli zaczniesz ją energicznie szarpać. Dla większości dziewczyn lżejszy dotyk jest w porządku, a jeśli są takie jak ja, miejsce tuż nad łechtaczką jest najlepsze.

#6.

Nie wiem, czy wszystkie kobiety czują podobnie, ale jeśli już chcesz zrobić mi dobrze ustami, nie odchylaj moich warg i nie zatapiaj języka w środku jakbyś był jakimś wygłodniałym mrówkojadem.


#7.

OBETNIJ PAZNOKCIE!

#8.

Zanim postanowisz umieścić twarz między moimi nogami, będzie O WIELE milej, jeśli postanowisz mnie wcześniej pokusić. Całuj mnie w brzuch i wewnętrzną część ud, a kiedy już W KOŃCU jesteś blisko dotknięcia jej językiem, powtórz cały proces. Wtedy oszaleję z rozkoszy!

#9.

W trakcie penetracji zrób kilka naprawdę płytkich pchnięć, praktycznie samym czubkiem penisa, może z 6-10 razy, a potem włóż go całego i wróć do ostrego posuwania.


#10.

Jeśli wykonujesz seks oralny w stronę dziewczyny, a ona ruszy swoim ciałem, NIE RUSZAJ GŁOWĄ za nią. Próbuje nakierować cię na miejsce, w którym najbardziej cię w tej chwili pragnie.

#11.

Nie wyciągaj kulek analnych jakbyś odpalał kosiarkę.

#12.

Minetka nie polega na samym lizaniu. Robiąc ci loda, nie tylko go liżę. Chociaż to słodkie, raczej nie zrobię ci tak dobrze. Ssij. Mi. Łechtaczkę. Nie bezpośrednio, lecz wargi, które ją przykrywają. W dwie minuty zrobisz każdej damie dobrze. Po pierwszym orgazmie robię się o wiele bardziej niegrzeczna.


#13.

Jest czas na uprawianie miłości, czas na pieprzenie i czas na sen. Naucz się różnicy między nimi.

#14.

Panowie, jeśli dziewczyna sugeruje zmianę pozycji, to albo jest jej niewygodnie, albo to co właśnie wyczyniasz nie sprawia jej takiej przyjemności. Słuchajcie swoich kobiet. Mój chłopak na początku nie chciał pozwolić mi go ujeżdżać, bo lubił już inne pozycje. W końcu pozwolił mi na nim usiąść i zwariował na punkcie tej pozycji.
401
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – mężczyzna wygrał miliony na loterii i zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Najgorsze wspomnienia z pierwszego związku
Przejdź do artykułu Bardzo bezpośrednie dziewczyny z Tindera
Przejdź do artykułu Wytęż wzrok, czyli test na spostrzegawczość IV
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć o grze wstępnej (i stosować…)
Przejdź do artykułu Burak groził dziewczynie na randce w restauracji, na szczęście wszystko usłyszał jeden z gości...
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o tancerkach go-go
Przejdź do artykułu Faktopedia CMLXXXV - Co robią Chińczycy po niewidocznej stronie Księżyca
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Pozwoliła chłopakowi, by ogolił jej grzywkę maszynką elektryczną
Przejdź do artykułu Ile czasu powinien trwać seks, by uznać go za udany

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą