Szukaj Pokaż menu

Dziewczyna dzieli się tekstami, które jej chłopak rzuca przez sen

160 799  
316   70  
Kto ma partnera, któremu zdarza się mówić przez sen, ten dobrze wie, że to tak samo straszy, jak i bawi. Jedna dziewczyna z miasta Wichita w Kansas dzieli się w internecie najlepszymi tekstami swojego chłopaka - obserwuje ją już ponad 14 tys. ludzi.

#1.


Skoki, włamania i kradzieże. 7 ciekawostek ze złodziejskiej codzienności

69 946  
301   24  
Nie istnieje chyba nikt, kto nigdy nie pomyślał sobie, że „w sumie wystarczyłby jeden dobry napad i można by już nic nie robić do końca życia”…

#1. Za śmieci

Skoki, włamania i kradzieże. 7 ciekawostek ze złodziejskiej codzienności

Przygody ludzi, którzy wypili za dużo alkoholu

119 708  
532   50  
Kupowanie rzeczy przez internet, gotowanie czy nawet ustawianie budzika - wszystkie te czynności wydają się proste, dopóki nie robimy ich po pijaku.

#1. "Byłem pijany i w uwagach do zamówienia napisałem kolesiowi z Domino's, żeby wstąpił do McDonalda i kupił mi jedzenie"


#2. "Byliście kiedyś tak pijani, że pomyliliście telefon z batonem?"#3. "Mój chłopak wczoraj trochę popił. Dziś rano zobaczyłam to coś"#4. "Wczoraj po pijaku zrobiłem zestaw perkusyjny z łyżek koktajlowych"#5. "Wczoraj wróciłem do domu kompletnie pijany, dziś rano otwieram lodówkę i widzę coś takiego"#6. Teleportacja- Hej... moższ mnie odbrć? jestem pjny
- OK, już nie trzeba... jestem w domu

- Tak, zauważyłem, kiedy odwiozłem cię do domu.

#7. "Kumpel upuścił burrito po długiej zakrapianej nocy. Tak wygląda porażka"#8. "Oto dlaczego nie należy robić zakupów po pijaku"#9. "Wróciłem do domu i zastałem Kelly pijaną"#10. "Mama się upiła. Nakryłem ją w kuchni na układaniu ziemniaków względem rozmiaru"#11. "Kiedy jesteś pijany i próbujesz ustawić budzik na rano"#12. "Poświęćmy wszyscy chwilę na docenienie tego zakupu po pijaku na Amazonie"#13. "Kolega wrócił pijany do domu i nie pamięta, że zaprojektował samolot"#14. "Wczoraj po pijaku bawiliśmy się z kumplem Photoshopem. Dziś odkryłem to dzieło"#15. "Wczoraj mieliśmy domówkę. Nadal nie mogę znaleźć klucza do butów mojej mamy"#16. "Pijane postanowiłyśmy odtworzyć zdjęcie z płaszczką"#17. "Parę tygodni temu jakiś koleś nasikał mi na werandzie i próbował wejść do domu. Dziś znalazłem to w skrzynce"Przepraszam za incydent na werandzie.

#18. Faza jest w nim silna#19. "Zakupy po pijaku - zamiast 1, kupiłem 100 kapelusików dla mojej żaby"#20. "Namalowałem właśnie swojego ulubionego mema. Dodam tylko, że jestem pijany i nie malowałem od 12 roku życia"


532
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Skoki, włamania i kradzieże. 7 ciekawostek ze złodziejskiej codzienności
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Co sprawiło, że skorupa auta, za którą jej właściciel chciał 700 dolarów, sprzedała się za ponad 200 000 dolarów?
Przejdź do artykułu Jak zmienia się życie, kiedy kończysz 30 lat
Przejdź do artykułu Do czego mężczyźnie może przydać się DVD ze "Zmierzchem"?
Przejdź do artykułu Dzieci, które wolałyby się urodzić przed erą mediów społecznościowych
Przejdź do artykułu Krótka historia tego, kim i czym jesteś
Przejdź do artykułu Uczucia te są ci bardzo dobrze znane. Dziś poznasz ich nazwy
Przejdź do artykułu Chciał się pochwalić kasą jaką wydaje na ubrania, ale mistrzowska riposta sprowadziła go na ziemię
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni – O zmarłym tylko dobrze albo wcale? Nie w TVN
Przejdź do artykułu Dziewczyna poskarżyła się na "nieudaną" imprezę sylwestrową, menedżer lokalu bezbłędnie ją zgasił

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą