Szukaj Pokaż menu

Wystarczyły dwa dni pobytu w fińskich szkołach, by zobaczyć jaka przepaść dzieli je od naszych szkół

445 626  
1014   166  
Oto wrażenia człowieka, który od 20 lat pracuje w szkolnictwie. Wystarczyły dwa dni w Finlandii, by zobaczyć jak daleko w tyle jest nasza edukacja.

Ludzie pytają Gordona Ramsaya o opinie na temat ich posiłków. Ten jeździ po nich po całości...

263 810  
552   55  
...a oni się z tego cieszą. Mistrz patelni i ciętej riposty z chęcią odpowiada na pytania domorosłych kucharzy z kurtuazją, właściwym sobie poczuciem humoru i taktem na swoim profilu twitterowym.

#1. #GordonRamsay oceń moje medu vada sambar i nariyal chutney

Czego nie wiedzieliśmy o Cameron Diaz

182 081  
466   44  
Śliczna, utalentowana i bogata aktorka jest uwielbiana przez rzesze fanów na całym świecie. Cameron jest nie tylko piękna. Jest również rozsądną, miłą, zwykłą kobietą. Kobietą, która ma kilka tajemnic.

#1. Dlaczego nie chce mieć dzieci?

Wielu ludzi mówiło, że Cameron z czasem dojrzeje do roli matki. Jednak gwiazda stanowczo oświadcza, że nie ma zamiaru mieć potomstwa. Aktorka mówi, że z dziećmi jest za dużo roboty, a człowiek staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za swoje dzieci. Twierdzi, że nie jest całkowitą egoistką i lubi pomagać innym, ale nigdy nie czuła potrzeby zostania matką.

#2. Cztery razy złamała nos


Miłośniczka sportów zdołała złamać sobie nos 4 razy podczas wypadków przy surfowaniu i jeździe na snowboardzie. Musiała poddać się plastyce nosa nie ze względu na wygląd, ale z powodów medycznych. Po ostatnim wypadku chirurg musiał praktycznie zrekonstruować jej nos, aby mogła swobodnie oddychać.

#3. Szantażował ją fotograf


Fotograf John Rutter zrobił nastoletniej Cameron zdjęcia topless. W 2000 roku postanowił na nich zarobić. Sfałszował podpis panny Diaz na dokumencie, według którego zgodziła się ona na sesję fotograficzną. Następnie zażądał od aktorki 3,5 miliona dolarów w zamian za nieujawnienie zdjęć. Cameron zgłosiła sprawę na policję, ale dopiero po pięciu latach mogła zobaczyć szumowinę za kratkami. Został skazany na 3 lata za fałszerstwo, szantaż i kradzież.

#4. Cierpi na bakteriofobię


Cameron nie lubi brudu i boi się zarazków. Kompulsywnie myje ręce płynami antybakteryjnymi, otwiera drzwi łokciem, stara się nie dotykać rzeczy, których sama nie odkaziła. Aktorka przyznaje, że tak często myje klamki w swoim domu, że całkiem zlazła z nich oryginalna farba.

#5. W szkole przezywano ją „kościotrup”


Niewinne dzieciaki potrafią być okrutne w stosunku do swoich rówieśników. Przez wiele lat chuda Cameron była wyzywana od kościotrupów przez swoich kolegów i koleżanki z klasy. Aktorka bardzo cierpiała z tego powodu. Mimo że dziś już nie przypomina kościotrupa, jej dawni koledzy nadal tak na nią mówią.

#6. Uwielbia sporty ekstremalne


Aktorka bardzo dba o swoją figurę. Regularnie ćwiczy na siłowni, a oprócz tego uprawia sporty ekstremalne. Mimo że kilka razy miała połamane kości i nos, nie zamierza rezygnować ze swoich pasji. Cameron mówi, że po prostu kocha prędkość i adrenalinę, i nie wyobraża sobie bez nich życia.

#7. Chodziła do szkoły ze Snoop Doggiem


Cameron Diaz była szkolną koleżanką Snoop Dogga. Mówi, że pamięta go ze szkoły, ponieważ był niesamowicie wysoki i chudy, i miał na głowie mnóstwo kucyków. Pamięta również, że kupiła od niego kilka razy trawkę.

#8. Kariera w tym innym biznesie


Wiele aktorek zaczynało karierę w biznesie dla dorosłych i Cameron nie jest wyjątkiem. Pozowała do nagich zdjęć i zagrała w soft porno. Przez wiele lat udawało jej się ukryć, w jaki sposób zarabiała na opłacenie mieszkania, jednak w 2000 roku dzięki wspomnianemu już szantażyście jej ciemna przeszłość ujrzała światło dzienne.

#9. Pochodzenie


Trudno uwierzyć, że ojcem niebieskookiej blond piękności jest Kubańczyk. Matka aktorki ma korzenie włoskie, niemieckie i indiańskie. Aktorka jest dumna ze swojego pochodzenia i często podkreśla, że wychowała się w kulturze kubańskiej - jej tradycjach, języku i jedzeniu.

#10. Jest najlepiej zarabiającą aktorką po czterdziestce


Każdy film, w którym pojawi się Cameron Diaz, jest hitem kasowym. Pewnie dlatego producenci płacą jej bez zmrużenia oka około 15 milionów dolarów za rolę. Oczywiście nie jest to stała kwota - wszystko zależy od umowy. Przykładowo: za rolę w filmie „Zła kobieta” aktorka zażyczyła sobie 42 milionów dolarów. I tyle dostała. Co ciekawsze, wyprodukowanie filmu kosztowało niecałe 20 milionów dolarów.
466
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Ludzie pytają Gordona Ramsaya o opinie na temat ich posiłków. Ten jeździ po nich po całości...
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Spisek koncernu farmaceutycznego, który przez przypadek wyszedł na jaw
Przejdź do artykułu 10 głupich kłamstw o kobietach, które wciska nam Hollywood
Przejdź do artykułu Rzucił wszystko i kupił sobie za 13 tysięcy dolarów wyspę na Seszelach
Przejdź do artykułu Idiotyczne rzeczy, które uznajemy za normalne oglądając filmy
Przejdź do artykułu Kolorowane zdjęcia pokazują, jak badano grobowiec Tutanchamona
Przejdź do artykułu Niezbyt miłe rzeczy, które zrobili na planie aktorzy znienawidzonym kolegom
Przejdź do artykułu 6 zupełnie nieskutecznych rzeczy, które kobiety robią, aby podobać się facetom
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu - Jak należy mierzyć p*nisa?
Przejdź do artykułu 20 niesamowicie oczywistych niedociągnięć w znanych filmach

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą