Szukaj Pokaż menu

Jak nas oszukują filmowcy z Hollywood

253 527  
1761   47  
Oto kilka przykładów jak powstawały najbardziej znane ujęcia z filmów takich jak  Matrix, Incepcja, Pogromcy duchów, czy Titanic.

01

Obcy

Uważaj, komu oddajesz swoje zdjęcia do edycji!

112 276  
266   18  
Kiedy oddajesz swoje zdjęcia z wakacji jednemu z najlepszych kumpli, by ten, używając swojego talentu i zapału, obrobił je w programie graficznym, liczysz, że nałoży on kilka filtrów i poprawi kolory oraz ostrość. James Nathaniel, zawodowy grafik z Bristolu, miał jednak nieco inny pomysł...

Nauczycielka matematyki uprawiała seks grupowy z trójką swoich uczniów

180 151  
270   98  
Zapewne wielu mężczyzn miało za szkolnych czasów fantazje seksualne dotyczące jakiejś urodziwej nauczycielki. Zastanawialiście się jednak, co by było, gdyby naprawdę się spełniły? I czy komuś wyszłoby to na dobre?

Na dobre nie wyjdzie to na pewno Jacqueline Nicole Winberry, 28-letniej nauczycielce matematyki z Osceola High School w Arkansas. Kobieta została oskarżona u uprawianie seksu z trójką swoich uczniów. Policja wzięła ją pod lupę, kiedy dostała zawiadomienie z gorącej linii przyjmującej zgłoszenia o napastowaniu seksualnym, że nauczycielka wdała się w stosunki seksualne przynajmniej z jednym z jej uczniów. Kiedy wyszło to na jaw, zgłosili się kolejni uczniowie.


Jak się okazało, dwóch 17-latków i jeden 18-latek uczestniczyli w seksie grupowym razem ze swoją nauczycielką, która postanowiła zrobić z nich mężczyzn. Według serwisu LifeBuzz, chłopcy uprawiali seks z nauczycielką na zmianę w różnych pozycjach, podczas gdy ona przygotowywała ich do tego oralnie.


Burzę hormonów u nastolatków można zrozumieć, ale co skłoniło nauczycielkę do takiego czynu? Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że od 10 lat ma męża i jest matką bliźniaków. Widać mogło to nie być zbyt udane małżeństwo, skoro dopuściła się takich czynów, ale teraz za "ćwiczenie na tapczanie linii równoległych" - cytując klasyka - grozi jej od 6 do 30 lat więzienia.

Z drugiej strony znany jest przypadek Mary Kay Letourneau, która została skazana na 7 lat więzienia za stosunki seksualne ze swoim uczniem, 12-letnim wówczas Vilim Fualaau, a po wyjściu na wolność wyszła za niego za mąż (choć od maja tego roku, po 12 latach małżeństwa, są w separacji).
270
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Uważaj, komu oddajesz swoje zdjęcia do edycji!
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 lifehacków tak idiotycznych, że niemal genialnych – prosty trik, by przyjąć więcej imigrantów
Przejdź do artykułu Najbardziej oczywiste rzeczy, jakie musiałeś tłumaczyć dorosłej osobie
Przejdź do artykułu Zaszyfrowana wiadomość (tylko dla panów)
Przejdź do artykułu Ludzie i zwierzęta, którym niczym nie zaimponujesz
Przejdź do artykułu Jeremiah Peterson - 39-letni koleś, który w ciagu 6 mięsięcy dokonał niemożliwego
Przejdź do artykułu Dziewczyna poskarżyła się na "nieudaną" imprezę sylwestrową, menedżer lokalu bezbłędnie ją zgasił
Przejdź do artykułu Karygodne bzdury utrwalane przez amerykańskie filmy
Przejdź do artykułu Faktopedia CDLXVIII - potęga gwiazdy neutronowej
Przejdź do artykułu Ludzie, którzy przedwcześnie ucieszyli się i świętowali swój sukces

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą