Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny w letnich sukienkach XV

62 547  
499   26  
W czerwcu można już legalnie zakładać letnie sukienki.

Oto co się dzieje, kiedy próbujesz oddać coś za darmo na OLX-ie

206 174  
441   186  
Pod jednym z wrzuconych ostatnio na Facebooka screenów, na którym uwieczniono rozmowę roszczeniowej "madki" i pewnego mężczyzny, próbującego oddać komuś za darmo sprawną mikrofalówkę, pojawiła się fala komentarzy, w których opisywaliście swoje własne doświadczenia. Pozwoliłem sobie zebrać je do kupy i niektóre umieścić tutaj - oczywiście anonimowo.

Gwiazdy Hollywood, których dzieci są kryminalistami

298 539  
408   86  
Gwiazdy wielkiego ekranu mają takie same problemy jak zwykli ludzie. Jednym ze wspólnych problemów są dzieci, które dostarczają problemów. Na szczęście większość dzieciaków nie kończy za kratkami, jak niżej opisani.

#1. Laurence Fishburne – Montana Fishburne

W 2009 roku córka słynnego aktora, Montana, została aresztowana za prostytucję. Rok później wypuściła film pornograficzny. Laurence próbował wszelkimi siłami (i pieniędzmi) powstrzymać opublikowanie filmu, ale niestety nie udało mu się. W tym samym roku Montana ponownie trafiła do aresztu po tym, jak wtargnęła do domu byłej dziewczyny swojego chłopaka, zawlekła ją do łazienki i poważnie pobiła. Niedawno znów przyłapano Montanę podczas jazdy pod wpływem alkoholu. Słynny ojciec wyrzekł się córki.

#2. Robert Downey Jr. – Indio Downey


W 2016 roku Robert Downey Jr, który sam jest leczącym się narkomanem, był świadkiem aresztowania syna Indio za posiadanie narkotyków. Policja zobaczyła, jak siedzący w samochodzie młodzieniec raczy się narkotykami. W samochodzie znaleziono kokainę, a chłopak został zamknięty na przymusowym leczeniu.

#3. Cybill Shepherd – Cyrus Zachariah Shepherd


W 2010 Cyrus został przyłapany na kradzieży. Pomysłowy człowiek kradł pieniądze, aparaty fotograficzne i inne drobiazgi z bagaży podręcznych śpiących pasażerów lotu z San Francisco do Filadelfii. Jako że był to jego pierwszy wybryk, sędzia nakazał mu brać udział w spotkaniach AA i programie odwykowym.

#4. Tatum O’Neal And John McEnroe – Kevin McEnroe


Kevin, syn słynnej aktorki i nie mniej słynnego tenisisty, został aresztowany i upokorzony w 2014 roku. Policja znalazła przy nim sześć paczuszek kokainy, 10 tabletek morfiny, 20 tabletek oxy i trochę innych leków. Gdzie tu upokorzenie? Kokaina nie była wcale kokainą, tylko sodą oczyszczoną - chłoptaś nie dość, że został przyłapany, to jeszcze oszukany przez swojego dilera.

#5. Hulk Hogan – Nick Hogan


W 2007 syn Hulka Hogana wraz z kumplami wybrał się na przejażdżkę. Zabrali Hulkowi dwa samochody i postanowili się ścigać. Samochód prowadzony przez młodego Hogana rozbił się na palmie, a Nick i jego przyjaciel zostali przetransportowani do szpitala. Nick wyszedł ze szpitala na drugi dzień z niewielkimi stłuczeniami, a John Graziano, który nie był przypięty pasami, skończył z poważnymi urazami oka i mózgu. Graziano do końca życia będzie potrzebował opieki medycznej. Młody Hogan został skazany na 8 miesięcy odsiadki, pięcioletni dozór, 500 godzin prac społecznych i do kompletu zabrano mu na kilka lat prawo jazdy.

#6. Jackie Chan – Jaycee Chan


W 2014, Jaycee Chan, syn słynnego aktora Jackie Chana, został aresztowany w Pekinie za posiadanie narkotyków. Dodatkowo w jego mieszkaniu znaleziono kilka gramów marihuany. Za to niewielkie przewinienie skazano go na dożywocie lub na karę śmierci. W końcu prawnikom udało się zmniejszyć karę do sześciu miesięcy. Rodzice młodego aktora nie pojawili się ani raz w sądzie, a Jackie Chan jedynie przeprosił publicznie za zachowanie swojego syna.

#7. Farah Fawcett And Ryan O’Neal – Redmond O’Neal


W 2009 roku syn słynnej pary aktorskiej został zamknięty w więzieniu za posiadanie i zażywanie narkotyków. W 2011 zatrzymano go podczas rutynowej kontroli drogowej i okazało się, że miał przy sobie narkotyki i broń palną. Jako że było to naruszenie zasad zwolnienia warunkowego, ponownie trafił za kratki. Historia powtarzała się wielokrotnie - zaraz jak wyszedł z więzienia, natychmiast ładował się w kłopoty. W 2015 roku skazano go na trzy lata odsiadki.

#8. Michael Douglas – Cameron Douglas


Cameron to kolejny syn sławnego aktora, który wielokrotnie złamał prawo. I tu też sprawa dotyczyła narkotyków. Pierwsze aresztowanie miało miejsce w 1999 roku. Znaleziono przy nim kokainę, ale wtedy nie trafił do więzienia, ponieważ adwokaci poradzili mu, żeby przyznał się jedynie do zakłócania porządku publicznego. W 2007 i 2009 ponownie aresztowano go za posiadanie narkotyków. W 2011 roku, gdy był w areszcie domowym, jego dziewczyna przemycała mu narkotyki. Zamknięto go więc w więzieniu, ale i tam został przyłapany z narkotykami. To samo miało miejsce w 2013 - podczas badań w więzieniu wykryto narkotyki w jego organizmie. Rok później został wypuszczony z więzienia. Ciekawe jak długo będzie się cieszył wolnością.

#9. Nicolas Cage – Weston Cage


W ciągu kilku ostatnich lat syn Nicolasa Cage pojawił się w prasie kilka razy. W lutym tego roku uciekał przed policją. Pijany Weston nie uciekł zbyt daleko, ponieważ rąbnął samochodem w drzewo. W 2011 Weston został oskarżony o napaść. Jadł posiłek ze swoim trenerem i gdy ten zabronił mu czegoś zjeść, rozpłakał się, a następnie zaatakował trenera, który pokazał mu kto jest mistrzem, a kto uczniem. Stłuczony na kwaśne jabłko Weston wylądował w szpitalu.

#10. Billy Bob Thornton – Amanda Brumfield


Billy Bob i jego córka Amanda nie widywali się zbyt często, gdy dziewczyna była młoda. Po wielu latach aktor starał się ocieplić ich stosunki i spędzał z córką więcej czasu. Jednak po tym, co zdarzyło się w 2008 roku, Billy Bob robił wszystko, aby ponownie odciąć się córki. Właśnie w tym roku Amanda została oskarżona o zamordowanie swojej chrześnicy, rocznej Olivii Madison. Amanda twierdziła, że był to wypadek i dziewczynka wypadła z kojca. Jednak rana na głowie dziecka oraz opuchnięcie mózgu mówiły zupełnie co innego. Amanda zadzwoniła na policję dopiero dwie godziny po śmierci dziewczynki.
408
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Oto co się dzieje, kiedy próbujesz oddać coś za darmo na OLX-ie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, których być może nie wiesz o biuście
Przejdź do artykułu Moje życie z autyzmem - doświadczenia bojowniczki JM
Przejdź do artykułu Dziewczyna, z której wyśmiewali się w szkole, zemściła się po 10 latach
Przejdź do artykułu 5 wielkich podróżników, którzy zaginęli podczas swoich wypraw
Przejdź do artykułu Wspomnienia konduktora, czyli wesołe życie za czasów PRL
Przejdź do artykułu Byłam Świadkiem Jehowy - obiecana druga część
Przejdź do artykułu Nie każdy może mieć brodę - barber mówi wszystko, co powinniście wiedzieć o zaroście
Przejdź do artykułu O czym myślałeś/aś, stojąc na ślubnym kobiercu
Przejdź do artykułu Tragedia Przełęczy Diatłowa

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą