Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny z pięknymi nogami

34 942  
392   17  
Te panie mają naprawdę długie nogi! Jeśli potrzebujesz pomocy w sięgnięciu po coś, co zostawiłeś na górnej półce, to są dziewczyny, które cię uratują!

200-letni obdrapany domek wystawiony na sprzedaż za ponad 1,5 mln dolarów

234 656  
996   52  
Przechodząc ulicą obok tej rudery nigdy byście nie pomyśleli "o, tu chciałbym mieszkać". Ale i tak pewnie nie byłoby Was na niego stać, bo cena wywoławcza to 1 600 000 dolarów. Jaką kryje tajemnicę? To był domek letniskowy Lenny'ego Kravitza, a teraz nie będziecie musieli się domyślać jak został urządzony wewnątrz.

#1.

Genialne rozwiązania problemów, z któych czasami nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy

259 931  
1004   136  
Do niektórych życiowych niewygód tak przywykliśmy, że przestały nam przeszkadzać. Ale okazuje się, że ciągle są ludzie, którzy o tym myślą i rozwiązują za nas takie problemy.

#1. Tablica, dzięki której przestawiając jedną literę mamy dwa napisy - OPEN lub NOPE

#2. Mikrofalówka otwierana jak piekarnik#3. Sklepowe koszyki z kolorami oznaczającymi, czy życzysz sobie pomocy obsługi#4. Naklejka na awokado pozwalająca ocenić świeżość owocu#5. Wypożyczalnia blach do pieczenia w przeróżnych kształtach#6. Terminal do dawania napiwków kartą płatniczą#7. Winda z dodatkowymi przyciskami pięter obsługiwanymi nogą, jeśli ręce są zajęte#8. Naklejka w samochodzie z wypożyczalni w Irlandii, która odbijając się w szybie przypomina, po której stronie drogi należy jechać#9. Dystrybutor z zabezpieczeniem przed zablokowaniem podajnika, który oddaje pieniądze, jeśli kupiony towar nie wypadł#10. Pralka z wyborem jaką plamę chcemy usunąć#11. Zakreślacz z okienkiem#12. W tej restauracji możemy dać napiwek kupując sześciopak piwa obsłudze#13. Stoły z odpowiednią dziurą do kartonowego rożka z frytkami#14. Dystrybutor ze świeżymi warzywami od rolnika#15. W japońskiej toalecie można włączyć muzykę, aby zagłuszyć dźwięki tego co akurat robimy#16. Stół piknikowy z miejscami dla dorosłych i obok dla dzieci#17. Siatka z wycięciami do przeniesienia pizzy#18. Panel sufitowy u dentysty z narysowaną sceną z "Gdzie jest Wally?", aby zająć czymś pacjenta#19. Sposób na zachęcania do wyrzucania petów - głosowanie#20. Naklejka pokazująca idealny kolor mango#21. Nauczyciel zamieszcza kod QR prowadzący do filmu na YT z wyjaśnieniem, jak podejść do zadania#22. Kostki zamrożonej kawy w mrożonej kawie#23. Butelka coli zrobiona z lodu#24. Symulator zimy w sklepie odzieżowym do testowania ciepłych kurtek#25. Termometr wody pod prysznicem#26. Podajnik chipsów z opakowania#27. Mikrofalówka, której drzwiczki można otworzyć w obie strony#28. Hotel, w którym można zadzwonić, aby posłuchać bajek na dobranoc#29. Schowki, w których bezpiecznie można naładować telefon#30. Samochód wycisza radio, dopóki nie zapniesz pasów bezpieczeństwa#31. Bankomat pozwalający wybrać nominały do wypłaty#32. Uchwyt do deskorolek#33. Karton z cytrusami z instrukcją jak poprawnie je kroić#34. Mleko z wyraźnie widoczną datą przydatności do spożycia#35. Okienko McDonald'sa dla pieszych - Walk-thru#36. Pochylnia w basenie pozwalająca wyjść z niego żabom, które przypadkowo tam wpadły#37. Wtyczka USB opisana Brajlem.#38. Dystrybutor pokazujący temperaturę schłodzonych napojów#39. 5 dolarów zniżki za zwrot długopisu "pożyczonego" z warsztatu#40. Toaleta i kącik relaksacyjny dla psów na międzynarodowym lotniskuPrzygotowane we współpracy z Magiel Przemysłowy
1004
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 200-letni obdrapany domek wystawiony na sprzedaż za ponad 1,5 mln dolarów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 20 krajów, do których najlepiej się przenieść, jeśli masz dość i nie odpowiadają ci Bieszczady
Przejdź do artykułu Mądrości i sentencje w kiblu zapisane
Przejdź do artykułu Poradzisz sobie z testem trzech kamieni?
Przejdź do artykułu Jak powstają zachwycające zdjęcia reklamowe i studyjne
Przejdź do artykułu Zadał głupie pytanie - dostał najlepszą odpowiedź, jakiej mógłby się spodziewać
Przejdź do artykułu Życie w akademiku - kto doświadczył, ten wie, kto nie doświadczył - niech żałuje
Przejdź do artykułu Filmowe smaczki, które twórcy ukryli w swoich produkcjach
Przejdź do artykułu 10 zaskakujących rzeczy, które mężczyźni uwielbiają u kobiet
Przejdź do artykułu Problemy pierwszego świata

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą