Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny z pięknymi nogami

34 610  
392   17  
Te panie mają naprawdę długie nogi! Jeśli potrzebujesz pomocy w sięgnięciu po coś, co zostawiłeś na górnej półce, to są dziewczyny, które cię uratują!

200-letni obdrapany domek wystawiony na sprzedaż za ponad 1,5 mln dolarów

234 180  
995   52  
Przechodząc ulicą obok tej rudery nigdy byście nie pomyśleli "o, tu chciałbym mieszkać". Ale i tak pewnie nie byłoby Was na niego stać, bo cena wywoławcza to 1 600 000 dolarów. Jaką kryje tajemnicę? To był domek letniskowy Lenny'ego Kravitza, a teraz nie będziecie musieli się domyślać jak został urządzony wewnątrz.

#1.

Genialne rozwiązania problemów, z któych czasami nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy

259 639  
1004   136  
Do niektórych życiowych niewygód tak przywykliśmy, że przestały nam przeszkadzać. Ale okazuje się, że ciągle są ludzie, którzy o tym myślą i rozwiązują za nas takie problemy.

#1. Tablica, dzięki której przestawiając jedną literę mamy dwa napisy - OPEN lub NOPE

#2. Mikrofalówka otwierana jak piekarnik#3. Sklepowe koszyki z kolorami oznaczającymi, czy życzysz sobie pomocy obsługi#4. Naklejka na awokado pozwalająca ocenić świeżość owocu#5. Wypożyczalnia blach do pieczenia w przeróżnych kształtach#6. Terminal do dawania napiwków kartą płatniczą#7. Winda z dodatkowymi przyciskami pięter obsługiwanymi nogą, jeśli ręce są zajęte#8. Naklejka w samochodzie z wypożyczalni w Irlandii, która odbijając się w szybie przypomina, po której stronie drogi należy jechać#9. Dystrybutor z zabezpieczeniem przed zablokowaniem podajnika, który oddaje pieniądze, jeśli kupiony towar nie wypadł#10. Pralka z wyborem jaką plamę chcemy usunąć#11. Zakreślacz z okienkiem#12. W tej restauracji możemy dać napiwek kupując sześciopak piwa obsłudze#13. Stoły z odpowiednią dziurą do kartonowego rożka z frytkami#14. Dystrybutor ze świeżymi warzywami od rolnika#15. W japońskiej toalecie można włączyć muzykę, aby zagłuszyć dźwięki tego co akurat robimy#16. Stół piknikowy z miejscami dla dorosłych i obok dla dzieci#17. Siatka z wycięciami do przeniesienia pizzy#18. Panel sufitowy u dentysty z narysowaną sceną z "Gdzie jest Wally?", aby zająć czymś pacjenta#19. Sposób na zachęcania do wyrzucania petów - głosowanie#20. Naklejka pokazująca idealny kolor mango#21. Nauczyciel zamieszcza kod QR prowadzący do filmu na YT z wyjaśnieniem, jak podejść do zadania#22. Kostki zamrożonej kawy w mrożonej kawie#23. Butelka coli zrobiona z lodu#24. Symulator zimy w sklepie odzieżowym do testowania ciepłych kurtek#25. Termometr wody pod prysznicem#26. Podajnik chipsów z opakowania#27. Mikrofalówka, której drzwiczki można otworzyć w obie strony#28. Hotel, w którym można zadzwonić, aby posłuchać bajek na dobranoc#29. Schowki, w których bezpiecznie można naładować telefon#30. Samochód wycisza radio, dopóki nie zapniesz pasów bezpieczeństwa#31. Bankomat pozwalający wybrać nominały do wypłaty#32. Uchwyt do deskorolek#33. Karton z cytrusami z instrukcją jak poprawnie je kroić#34. Mleko z wyraźnie widoczną datą przydatności do spożycia#35. Okienko McDonald'sa dla pieszych - Walk-thru#36. Pochylnia w basenie pozwalająca wyjść z niego żabom, które przypadkowo tam wpadły#37. Wtyczka USB opisana Brajlem.#38. Dystrybutor pokazujący temperaturę schłodzonych napojów#39. 5 dolarów zniżki za zwrot długopisu "pożyczonego" z warsztatu#40. Toaleta i kącik relaksacyjny dla psów na międzynarodowym lotniskuPrzygotowane we współpracy z Magiel Przemysłowy
1004
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 200-letni obdrapany domek wystawiony na sprzedaż za ponad 1,5 mln dolarów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami
Przejdź do artykułu Najbardziej żenujące rzeczy, jakimi zawstydzili cię twoi rodzice
Przejdź do artykułu 6 wstrząsających seks-skandali
Przejdź do artykułu Sytuacje, które szybko wymknęły się spod kontroli
Przejdź do artykułu Dziesięć sztuczek, które sprawią, że dom będzie bardziej przestronny
Przejdź do artykułu Zestaw sytuacji, przy których nawet optymista zapłacze
Przejdź do artykułu Agenci nieruchomości poprosili go o wysłanie kilku zdjęć, żeby potwierdzić, że z mieszkaniem wszystko jest OK. Wysłał im więc to
Przejdź do artykułu 10 zaskakujących rzeczy, które mężczyźni uwielbiają u kobiet
Przejdź do artykułu Najdziwniejsze rzeczy, które ludzie zrobili z lenistwa

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą