Szukaj Pokaż menu

Jak dobrze zabezpieczyć wysyłaną paczkę?

468 825  
4447   53  
Masz do wysłania paczkę i chcesz, aby doszła bezpiecznie w jednym kawałku? Wcześniej nie skutkowały nalepki z napisami "Ostrożnie!", "Uwaga szkło!", bo nikt już nie zwraca na nie uwagi?

Kliknij i zobacz więcej!

Podpowiemy ci dzisiaj, jak skuteczniej zwrócić uwagę pracowników poczty lub firmy kurierskiej na naklejkę z ostrzeżeniem. Wystarczy zrobić tak:

Wielopak Weekendowy DCCVIII

64 386  
224  
Witajcie! Dzisiaj opowiemy wam o pierwszych myślach, nawalonym wróżbicie oraz o wycieczce do supermarketu...

Czy zamierzasz się dzisiaj upić?
A) Tak
B) A
C) B

by spigi


* * * * *


Chcieli dodać pikanterii, a wyszło jak zawsze - opowieści z sypialni

178 313  
397   78  
W większości związków przychodzi taki moment, w którym odczuwa się potrzebę przełamania seksualnej rutyny. Wpadamy wtedy na wiele pomysłów, a efekty bywają różne...

#1.

Oliwka dla dzieci na materacu wodnym. Jedno mocne pchnięcie i wpadłem na wezgłowie.

#2.

Klamerki na sutki z byłą, która w tym czasie jeszcze karmiła. Ciepłe mleko płynęło na mnie jak z węża strażackiego, a ona nie mogła przestać się śmiać.

#3.

Zlizywanie z siebie nawzajem sosu czekoladowego... Niby miało sens, ale skończyło się na śmiesznym zapachu i bałaganie.

#4.

Założenie stroju seksownej policjantki na potrzeby odgrywania ról. Nie dało się tego zdjąć. Czułam się jak w kaftanie bezpieczeństwa. Całą atmosferę szlag trafił.


#5.

Pomyślałem, że będzie fajnie jeśli moja partnerka podczas seksu na pieska będzie miała w tyłku mały wibratorek. Wślizgnął się za daleko i nie mogliśmy go wyjąć. Ostatecznie kazałem jej kucnąć pod prysznicem i spróbować go wysrać, kiedy ja palcami manewrowałem urządzeniem przez waginę.

#6.

Seks oralny coś do jedzenia jest jak strzelanie folią bąbelkową podczas skoku na bungee: choć możesz uwielbiać te dwie rzeczy, nie ma szans żeby podobało ci się robienie tego naraz.

#7.

Moja była dziewczyna była Niemką, a ja jestem Amerykaninem. Pewnego dnia poprosiłem aby podczas seksu świntuszyła mi po niemiecku. Nie było w tym nic seksownego, brzmiało jakby dawała mi jakąś reprymendę.

#8.

Jedzenie. Lepkie, dziwne, robi bałagan. W zębach zostają resztki. Filmowy seks to jakieś brednie.


#9.

Mój były chłopak pomyślał, że fajnie będzie włączyć do zabawy lody. Ciągle nakładał kolejne łyżki, bo oczywiście topniały. Dostawały się wszędzie, włącznie z jego oczami. Kiedy wyschły, nie mógł otworzyć powiek, więc próbował dostać się na ślepo do łazienki. Nie mogłam mu pomóc, bo byłam zajęta śmianiem się do rozpuku. Kiedy w końcu przestałam się śmiać, chciałam mu pomóc, ale kiedy wstałam, poślizgnęłam się lodach, które czaiły się na mnie na podłodze. Leżałam więc nago, cała upaćkana, płacząc ze śmiechu i bólu, podczas gdy on chodził po domu z zamkniętymi oczami, fiutkiem na wierzchu i wpadał na ściany.

#10.

Seks pod prysznicem. Woda zmyła jej naturalną wilgoć, a ja ciągle się bałem, że się poślizgnę i złamię kutasa.

#11.

Raz kiedy byłem z żoną w łóżku zacząłem się zastanawiać, czy lubi klapsy. Dostała więc jednego w tyłek, po czym od razu się obróciła, spojrzała prosto w moją duszę, po czym rzekła: "CO DO KU***Y"?!

#12.

Niezapowiedziany anal.


#13.

Zawsze marzyłem, żeby ktoś w łóżku nazwał mnie "tatusiem". Jakiś miesiąc temu w końcu się spełniło i było to niesamowicie podniecające! Do czasu aż przypomniałem sobie, że wspomniała kiedyś o tym, że kiedyś jechała z tatą autem i zdarzył się wypadek, którego on niestety nie przeżył.

#14.

Uprawialiśmy z dziewczyną seks i było naprawdę dobrze. W pewnym momencie powiedziała, że chce włożyć banana w mój tyłek, ale się nie zgodziłem. Chwilę negocjowaliśmy i w końcu mnie przekonała. Nie przedłużając, leżałem ze sporym bananem w tyłku, nakrył nas mój ojciec i sprał mnie kablami rozruchowymi.

397
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Wielopak Weekendowy DCCVIII
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Ojcowie wcale nie muszą być drętwi
Przejdź do artykułu Bardzo bezpośrednie dziewczyny z Tindera
Przejdź do artykułu Rzucił wszystko i kupił sobie za 13 tysięcy dolarów wyspę na Seszelach
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o tancerkach go-go
Przejdź do artykułu Większość z nas jest przekonana, że te rzeczy są typowo amerykańskie
Przejdź do artykułu Ile czasu powinien trwać seks, by uznać go za udany
Przejdź do artykułu 10 niezbyt przyjemnych faktów o szympansach
Przejdź do artykułu Uwielbiana przez Koreańczyków 18-latka wrzuciła zdjęcia, które zdradziły jej sekret
Przejdź do artykułu Większość kobiet kręcą inne kobiety, czyli zaskakujący wynik pracy naukowców

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą