Szukaj Pokaż menu

Eropak DCCXXX - ...mogę uprawiać miłość z Katią?

67 223  
220  
W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o szachach, wybierzemy się z wędką na ryby oraz sprawdzimy, co słychać w piaskownicy...

Faktopedia DCLXIV - Ile czasu potrzebowałby komputer NASA z lat 60. do wykopania 1 bitcoina

137 813  
484   115  
Dziś m.in. wielkie tsunami na jeziorze w Norwegii, najbardziej zagrożony wyginięciem ssak oraz ciekawy sposób, w jaki węgierscy rodzice zachęcają swoje dzieci do jedzenia marchewki.

List otwarty do posła Niesiołowskiego. Napisany w 2001 roku a do dzisiaj wciąż aktualny

37 005  
154   19  
Drogi Panie Pośle. Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, ze dla Pana, praktykującego katolika, homoseksualizm jest odraza, tak jak jest to napisane w (3 Ks. Mojżeszowej 18:22) i nie można tego ominąć.
Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi, i staram się podzielić ta wiedza z jak największą liczba ludzi. Gdy ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po prostu, ze (3 Ks. Moj. 18:22) mówi jasno, ze jest to obrzydliwość. Koniec rozmowy.
Mimo tego potrzebuje Pana pomocy odnośnie kilku specyficznych praw, by móc je wdrażać w czyn:

1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, ze to powoduje won, która jestBogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi sąsiadami. Mówią, ze dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam ich ignorować?

2. Chciałbym sprzedać swoja córkę jako niewolnice, za karę, jak to opisuje (2 Ks.Moj. 21:7). W tych czasach, jaka byłaby, według Pana, najlepsza cena?

3. Wiem, ze nie powinienem mieć kontaktu z kobieta podczas jej nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były obrażone moim pytaniem.

4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach. Znienawidziłem ja, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę, gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chce ja odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez policje?

5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień szabatu. W (2 Ks.Moj. 35:2) jest jasno powiedziane, ze ma być skazany na śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam?

6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, ze nawet jeżeli jedzenie owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy może Pan osądzić?

7. W (3 Ks. Moj. 21:20) jest powiedziane, ze nie mogę się zbliżać do ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Musze zdradzić, ze nosze okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można negocjować?

8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw. kołka, mimo ze jest to jasno zabronione (3 Ks. Moj. 19:27). Jak oni maja umrzeć?

9. Wiem, ze wg (3 Ks. Moj. 11:6-8), jeżeli dotknę skóry martwego wieprza, staje się nieczysty. Ale czy mogę nadal grac w piłkę nożna, jeżeli będę nosił rękawice?

10. Mój wujek nie respektuje (3 Ks. Moj. 19:19), ponieważ sieje dwie różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy dla tych, którzy sypiają z ich rodzina? (3 Ks. Moj. 20:14).

Wiem, ze wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, ze mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, ze słowa Boże są wieczne niezmienne.
Autor bliżej nam nieznany ale być może znany posłowi Niesiołowskiemu
154
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Faktopedia DCLXIV - Ile czasu potrzebowałby komputer NASA z lat 60. do wykopania 1 bitcoina
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek o najlepszym wynalazku w historii
Przejdź do artykułu Prawdziwy VIP
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu Tow. Jaroszewicz ma głos
Przejdź do artykułu Najmocniejsze Cytaty – Szef nie wpuścił jej w tym stroju do pracy i poskarżyła się na TikToku
Przejdź do artykułu Fraszka o ło-Buzku
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Tak wygląda operacja zmiany płci na NFZ
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - 16-latka pojechała do stolicy, by sprzedać dziewictwo
Przejdź do artykułu Animal Canibal - wywiad rzeka

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą