Szukaj Pokaż menu

Dziewczyny w seksownej bieliźnie LXVII

55 181  
454   18  
Taka bielizna to zawsze doskonały pomysł na prezent. Ostatecznie ucieszy zarówno obdarowaną, jak obdarowującego!

Dlaczego Arabia Saudyjska, tak bogaty kraj, który stać na najnowsze technologie, ma taką gównianą armię?

174 381  
483   69  
Od dwóch lat Saudowie próbują pokonać biedny Jemen i nie udaje im się to na lądzie, a siły lotnicze nie potrafią trafiać celów naziemnych. Jak to możliwe? Opowie Amerykanin, który pracował w saudyjskiej bazie wojskowej.

10 obrzydliwych faktów o nas i naszych ciałach

258 344  
577   94  
Okazuje się, że każdy z nas jest po prostu obrzydliwy. Niesamowicie obleśny. Żadne inne zwierzę zamieszkujące naszą planetę nie jest tak odpychające jak człowiek. Nie wierzysz? Przeczytaj.

#1. Pierdzimy w samolotach

Twoje ciało to maszyna do pierdzenia. Wyniki badań jasno mówią, że każdy z nas puszcza gazy około 10 razy dziennie. Nawet jeśli jesteś osobą, która robi to jedynie w toalecie i dokłada wszelkich starań, aby bączek był cichutki, to jest jedno miejsce, gdzie nie da się tej czynności ukryć. Jest to samolot. Podczas startu ciśnienie się zmienia i pasażerowie po prostu muszą popuścić wonnego bączka i modlić się, aby sąsiad go nie poczuł. W samolotach stosuje się specjalne filtry w klimatyzatorach, które niwelują nieprzyjemny zapach.

#2. Dłubiemy w nosie


O ile pierdy w samolocie to coś, czego nie możemy kontrolować, to dłubanie w nosie to wyłącznie nasza wina. Gdy widzimy kogoś dłubiącego w nosie, z obrzydzeniem i niesmakiem odwracamy wzrok, wmawiamy swoim i cudzym dzieciom, że „tylko prosię dłubie w nosie”, ale niech tylko znajdziemy się gdzieś sami, nasze paluchy wędrują do dziurek w nosie i zaczynamy wykopaliska. Samo dłubanie to pikuś, większość dłubaczy z zaciekawieniem ogląda dokładnie urobek. Fuj. Czy dłubiesz w nosie właśnie teraz, czytając to?

#3. Chcesz uprawiać seks z samym sobą


Naśmiewaliśmy się w szkole z Narcyza, który zakochał się w swoim odbiciu. Jednak każdy z nas jest w pewnym stopniu Narcyzem. Naukowcy już dawno udowodnili, że szukając partnera, wybieramy osobę podobną do nas fizycznie. Przeprowadzono bardzo prosty eksperyment. Poproszono heteroseksualne osoby płci obojga o błyskawiczne wskazanie, która z pokazywanych im kobiet lub mężczyzn jest według nich najbardziej atrakcyjna. Prawie wszyscy badani wskazali na zdjęcie, które było przeróbką ich własnego zdjęcia. Kobietom dodano wąsy, nieznacznie zmieniono rysy twarzy, a facetom wystarczyło dodać perukę i dobrze zrobiony makijaż maskujący męskie cechy. Badani wybrali samych siebie jako najbardziej odpowiednich do przygody na jedną noc.

#4. Wąchamy pot znajomych (i nieznajomych)


Uważamy Japończyków za zboczeńców, ponieważ ich rzekomo ulubionym zajęciem jest wąchanie używanych majtek. Przeciętny człowiek nie jest aż tak zaawansowanym wąchaczem, ale podświadomie wąchamy pot ludzi przebywających obok nas. Podobnie jak psy, jesteśmy w stanie wyczuć po zapachu co czuje spocony kolega - strach, stres czy ból. Pot zmienia swój zapach w zależności od tego co odczuwamy - niuchanie pozwala nam się komunikować niewerbalnie. Przykładowo, jeśli wyczujemy, że ktoś się boi, zaczynamy zwracać większą uwagę na otoczenie i wypatrujemy niebezpieczeństwa.

#5. Pijemy smarki

https://www.youtube.com/watch?v=j2nYqyfDMnQ
Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż wydzieliny naszych ciał. Oglądając filmy, zawsze z odrazą patrzymy na pokrytych jakimiś glutami bohaterów. Pamiętacie Neo w Matrixie i litry dziwnych smarków? Mimo tego codziennie połykamy około litra czystych smarków. Nasze ciała ciągle produkują śluz. Włoski w nosie przepychają pracowicie ten śluz do tyłu naszego gardła i spływa on do żołądka. Smacznego.

#6. Mamy dziwne fantazje erotyczne


W obecnych czasach seks i fantazje nie są tematem tabu. Ale mało kto przyzna się kolegom do swoich prawdziwych fantazji i poprzestanie na „cycatym blond plastiku”. Jednak gdy poproszono 1500 mężczyzn i kobiet o wypełnienie anonimowej ankiety, czytanie odpowiedzi było dużo ciekawsze niż rozmowy przy piwie.
Na rozgrzewkę zacznijmy od podstaw: 80% badanych marzy o seksie w niezwykłym miejscu, ponad połowa badanych kobiet i dwie trzecie mężczyzn fantazjuje o seksie w miejscach publicznych, gdy ludzie na nich patrzą. Ponad połowa badanych chce być dominowana w łóżku. 2/3 mężczyzn podnieca podglądanie rozbierających się dziewczyn, a pond 50% kobiet marzy o seksie z kilkoma osobami naraz. Idźmy dalej - 45% heteroseksualnych mężczyzn podnieca wyobrażanie sobie seksu z innym facetem, a ¼ chciałaby pokazać swoje genitalia w miejscu publicznym. 1/3 kobiet chciałby być zmuszona do uprawiania seksu, a 41% badanych chce kogoś związać i wykorzystać seksualnie.
Jeśli więc wstydzisz się przyznać do swoich fantazji uważając je za zboczone, pociesz się tym, że twoi znajomi mają tak samo.

#7. Prawdopodobnie nienawidzisz swoich przyjaciół


Ale jak to? Przecież przyjaciele to osoby, na których możemy polegać, lubimy z nimi spędzać wolny czas i po prostu czuć się dobrze w ich towarzystwie. Każdy psycholog powie, że posiadanie przynajmniej kilku dobrych przyjaciół to konieczność. Jednak człowiek to przewrotna istota i lubi nienawidzić. Chyba większość z nas ma zwanych z angielska „frenemies”. W każdej grupce przyjaciół jest taki ktoś, kto nas cholernie denerwuje - czy to koleś, który zawsze walnie puentę do opowiadanej przez nas historii, czy laska krytykująca nasz ubiór czy maniery. Nienawidzimy ich, stresują nas, przez nich czujemy się źle, ale cóż, są częścią grupy i nazywamy ich przyjaciółmi.

#8. Obgryzasz paznokcie


Podobnie jak dłubanie w nosie, obgryzanie paznokci denerwuje nas u innych, a u siebie tego nie zauważamy albo po prostu uwielbiamy to robić. Prawie połowa ludzi będąc nastolatkami przez pewien czas masakrowała zębami paznokcie i skórki. Na szczęście z tego się wyrasta. Związane jest to z nadpobudliwością w wieku dojrzewania - tylko 30% dzieci i 10% dorosłych oddaje się tej pasji.

#9. Za szybko kończysz w łóżku


Facet zapytany o to, jak długo trwa u niego stosunek odpowie, że 45 minut do godziny. Prawda jest jednak brutalna - to zazwyczaj 15 minut. A od wejścia penisa w pochwę do orgazmu mijają maksymalnie dwie minuty. Przebadano 800 osób i tylko kilka z nich zdołało dotrwać do pół godziny, a żaden nie dał rady wytrzymać godziny. Jeśli chodzi o lesbijki biorące udział w badaniu, to u nich stosunek trwa przeciętnie 30-45 minut, a wiele z nich z łatwością uprawia seks przez ponad godzinę.

#10. Możesz być kontrolowany przez pasożyta


To nie całkiem czyste science fiction. Pasożyty są tak sprytne, że potrafią zmienić zachowanie zwierząt. Na przykład zmuszają koniki polne do popełniania samobójstwa - zarażone koniki skaczą do wody, ponieważ tam rozmnaża się ten pasożyt.
Ludzie zarażeni toksoplazmozą zauważają zmiany w swoim zachowaniu. Fenomen ten przebadał dokładnie dr Jaroslav Flegr. Zauważył, że nagle zrobił się odważniejszy, przechodził przez ulice nie patrząc na samochody, krytykował rząd komunistyczny i wiele innych dziwnych zachowań. Zrobił sobie test i okazało się, że ma toksoplazmozę. Przebadał mnóstwo zarażonych osób i opublikował wyniki. Zarażeni mężczyźni łamali zasady, stawali się chorobliwie zazdrośni, podejrzliwi i dogmatyczni. Natomiast kobiety były bardziej ciepłe, łagodne, moralistyczne i towarzyskie. Pasożyt najnormalniej w świecie zmusza nas do zachowań, których nigdy sami byśmy nie podjęli.
577
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dlaczego Arabia Saudyjska, tak bogaty kraj, który stać na najnowsze technologie, ma taką gównianą armię?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Naukowcy obserwowali ten krawężnik od 45 lat. Dlaczego już tego nie robią?
Przejdź do artykułu 10 niebezpiecznych zabawek
Przejdź do artykułu Co o ludziach mówią ich tatuaże?
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek na temat lądowania na Księżycu
Przejdź do artykułu Panie w początkowej fazie ubierania leżąc prezentują swe wdzięki III
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu W Tajlandii też budują orliki... ale jakieś takie mało standardowe
Przejdź do artykułu Kilka faktów świadczących o tym, że Andy Warhol był ciekawym człowiekiem
Przejdź do artykułu Czego nie należy robić w Kostaryce

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą