Szukaj Pokaż menu

Cudowna wioska, którą większość woli omijać z daleka

160 815  
296   31  
Głęboko wśród pól trzciny cukrowej na Florydzie, około 3 kilometry od najbliższego miasta, rozciąga się mała wieś, ładna wieś, w której mieszka około 200 osób w małych, schludnych domkach z wypielęgnowanymi trawnikami. Na zewnątrz nie różni się od każdego innego amerykańskiego osadnictwa. Ale tylko na pierwszy rzut oka...

Mistrzowie Internetu CCCXLV - Co uśmierza uprawianie miłości

113 863  
492   72  
W dzisiejszym odcinku m.in. kartka żałobna dla zmarłej matki kolegi; najszybszy ssak lądowy i nie jest nim gepard; sprzedaż Samsunga Galaxy Note 3; jak ojciec oduczył syna palenia papierosów oraz co nowego obiecuje TVP Info.

10 typów dziewczyn, z którymi nie chcesz być w łóżku...

331 697  
748   124  
...a pewnie z którąś z nich i tak już byłeś.

10-dziewczyn

#1. Maniaczka

Zamknąłeś okno? Zamknąłeś drzwi? Przekręciłeś klucz? Na pewno nikt nie wejdzie? A nie będzie słychać? Łóżko nie stuka? Zgaś światło”. na trzecim okrążeniu po mieszkaniu konar zgasł na amen.

#2. "Brzydka"

Zawsze i nie wiadomo z jakiego powodu powtarzać będzie "jestem brzydka" albo "gruba", albo "nie mam sylwetki" czy "mam małe cycki". Damn it! To jedna z najlepszych taktyk na zniechęcenie do siebie faceta na dłuższą metę. Naprawdę.

Jak dziewczyna mówi facetowi, że coś, co mu się strasznie podoba wcale nie jest fajne, to traci w jego oczach. No niestety.

#3. Ma psa, kota, kozę...

Kto próbował to robić z psim nosem przyklejonym do tyłka, ten wie. Kto bał się o swoją mosznę w obliczu kota szaleńca, ten rozumie o czym mówię. One zawsze muszą wchodzić do łóżka kiedy to robicie i walka z nimi jest po prostu mordęgą. Jeśli tylko udało ci się odpowiednio sprytnie "przytulić" psa nogą, to musisz liczyć się z soczystym bólem tyłka właścicielki. Bo tak, bo piesek jest w tym wszystkim najważniejszy.

#4. Odważna

„A może kupilibyśmy sobie jakieś zabawki?” - pyta, a ty zaczynasz robić się podejrzliwy. „A może masz ochotę na FLÜGGÅӘNKб€ČHIŒßØLĮÊN?”. Czas uciekać, chyba że „jesień średniowiecza” kojarzy ci się z dobrą zabawą.

#5. Kobieta Związek Radziecki

Non stop chce więcej i więcej, nie daje ci dojść do słowa, dosiada cię po 3 razy dziennie i wali się jak Związek Radziecki. Właściwie to chciałbyś z nią żyć, ale wiesz, że ona wali się bez względu na to, czy bierzesz w tym udział czy nie.

#6. Kobieta w drodze do absolutu

Ja wiem, że wolisz kontakty po Absolucie, ale tutaj chodzi o coś zgoła innego. Będziesz musiał nauczyć się układać w kwiat lotosu, kontemplować kosmiczne fale i w trakcie powolnego pukania w rytm składanki „Odgłosy Afryki” będziesz musiał dużym palcem lewej stopy trzymać grabki i pielęgnować ogródek ZEN. Do tego będziecie powtarzać mantry w stylu „hoooommmmmm” synchronizując się na 220Hz.

#7. Gaduła

Ciągle gada! Gada w trakcie, ciągle coś opowiada, stawia pytania, na które nawet nie oczekuje odpowiedzi i gada dalej. Jeśli w ogóle w tych warunkach postawisz żagiel, to i tak ciężko gdzieś z tym dopłynąć. Obracasz ją tyłem i wsadzasz jej palce w usta, a ona zamiast je ssać jak każda inna, wykręca głowę i „A wiesz… a czytałam kiedyś…”

#8. Zawsze na plecach

Nie jesteś w stanie jej w żadną stronę obrócić, zawsze leży na plecach. Najprawdopodobniej naczytała się w glamurach i naoglądała w Seksach w Wielkich Wioskach, że jak się leży na plecach, to się najlepiej wygląda, i ciało ładne, i cycki okrągłe, i w ogóle… Tylko że… no plecy przyssane do łóżka to dość duża dysfunkcja.

#9. Jęczypała

Jęczy jak szalona, wije się i jęczy jak najęta, krzyczy z rozkoszy i w ogóle jest w niebie tylko… Ty jeszcze nie wszedłeś. Tak że tego… nie no… nie mówię, że udaje… nie, nie. Wcale.

#10. Ambitna

Powiedziała ci: „Zróbmy coś, czego nigdy nie robiłeś, a zawsze chciałeś” to jest pytanie z serii „Grubo wyglądam w tej sukience?” – z tego nie ma wyjścia, to jest zasrany ślepy zaułek, w którym czeka cię natychmiastowy zgon i obdarcie z dóbr doczesnych i godności osobistej.

Sporo tego? Poczekajcie, aż opiszę moją drugą dziewczynę!
748
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CCCXLV - Co uśmierza uprawianie miłości
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Co razi widzów podczas oglądania filmów i seriali
Przejdź do artykułu To miała być fajna randka - wszystko szło dobrze, aż do momentu odwiedzin w toalecie, która okazała się zepsuta
Przejdź do artykułu Prosty trik dla osób, które nienawidzą zmywać naczyń
Przejdź do artykułu Najbardziej wkurzające rzeczy, które robi twoja dziewczyna, gdy zamieszkacie razem
Przejdź do artykułu Oto co ponad 200 milionerów powiedziało na temat zarabiania pieniędzy...
Przejdź do artykułu 10 potwornickich ciekawostek o pocałunkach
Przejdź do artykułu Szalone "madki" z internetu atakują!
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Miley Cyrus zmieszana z błotem za "seksualizację kobiet"
Przejdź do artykułu 10 głupich rzeczy, które robią kobiety niedojrzałe do związku

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą