Szukaj Pokaż menu

Urodziwe dziewczyny w seksownych piżamach VII

55 845  
471   26  
Witamy w kolejnym odcinku programu "W czym one sypiają".

"Polybius" - tajemniczy automat, który w latach 80. przejmował kontrolę nad umysłami małoletnich graczy

66 709  
162   26  
Jest początek lat 80. Na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych dzieciaki spędzają wolny czas na surfowaniu, testowaniu nowych dragów oraz wydawaniu kasy w salonach z automatami do gier. W jednym z takich miejsc pojawia się nowiutka maszyna z programem o nazwie „Polybius”.


Co kobiety ukrywają przed mężczyznami

169 022  
299   98  
Jeśli podejrzewasz, że twoja kobieta coś przed tobą ukrywa, to bądź pewien, że właśnie to robi. Czasem są to drobnostki, czasem poważne rzeczy, a czasem próbują ukryć coś, czego nie da się ukryć. Jak na przykład wiek.

#1. WiekMoże na początku znajomości da się kłamać na temat swojego wieku, ale jak już podpiszemy papiery w USC czy też przy zaciąganiu kredytu, to widzimy datę urodzenia. Nastolatki dodają sobie kilka lat, kobiety bardziej zaawansowane wiekiem odejmują, a rekordzistki przez 30 kolejnych lat mają tyle samo świeczek na torcie. I nie więcej niż 25.

#2. Waga


Też trudno ukryć ile się waży, zwłaszcza gdy waga łazienkowa zapisuje dane. Ale kobieta i tak będzie kłamała jak z nut na temat swojej wagi. No chyba że waży 42 kilogramy, to na pewno wszyscy zainteresowani i niezainteresowani będą o tym wysłuchiwać kilka raz dziennie. Kłamanie na temat swojej wagi nie poprawi co prawda wyglądu kobiet, ale poprawi jej samopoczucie. A mądry mężczyzna będzie milczał.

#3. Apetyt


Kobiety ulegają presji społeczeństwa i publicznie katują się sałatkami, jogurtami i papierowym chlebkiem oznajmiając znajomym i rodzinie, że to coś jest pyszne i nie rozumieją jak można rąbać soczyste kotlety. Ale niech tylko kobieta zostanie sama, to wsunie dwa takie kotlety, zagryzie pączusiem, a na deser walnie piwko. Ale najważniejsze, że nikt nie widział tego ataku obżarstwa.

#4. Zazdrość


Kobiety wiedzą, że zazdrość i małostkowość odstraszają mężczyzn, więc starają się te cechy głęboko ukrywać. Kobiety myślą również, że przez pokazywanie zazdrości w stosunku do innych osób, ich wyglądu, osiągnięć zawodowych czy pieniędzy, pokażą swemu mężczyźnie, że czują się gorsze i mniej atrakcyjne. A to może doprowadzić do tego, że facet poszuka innej.

#5. Czas dla siebie

>> Przeczytaj, zanim wystawisz ogłoszenie o sprzedaży domu

Co robią kobiety, gdy na parę godzin zostaną same? Zajmują się dziwnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, gołe śpiewają przed lustrem, siadają na sofie z kilogramem słodyczy i oglądają seriale, których się wstydzą oglądać przy facecie i wiele innych bardzo dziwnych rzeczy. Wszyscy robimy żenujące rzeczy, ale facetom to zwisa i powiewa, a kobiety wolałyby umrzeć, niż zostać na tym przyłapane.

#6. Kariera


Niby nikomu nie przeszkadzają kobiety z pasją, robiące oszałamiającą karierę i spędzające w pracy 20 godzin na dobę. Ale mężczyźni wybierają te kobiety, które zaraz po pracy wrócą do domu, żeby zająć się dziećmi i panem mężem. Nie oszukujmy się, panowie, nie po to wybieracie kobietę, żeby jej nie widywać. Niektóre kobiety wstydzą się swoich marzeń i nigdy nie powiedzą facetowi, że chcą zostać modelką czy też seks terapeutką i dla świętego spokoju porzucają te marzenia i szukają pracy w biurze.

#7. Ciemna strona


Każdy ma swoją ciemną stronę, a kobiety są mistrzyniami w jej ukrywaniu. Do momentu, w którym zazwyczaj jest już za późno. Zamiast porozmawiać czy nawet wykrzyczeć co im nie pasuje, duszą w sobie emocje i z czasem przejawiają zachowania pasywno- agresywne. Albo pewnego dnia spektakularnie wybuchną w niekontrolowany sposób, co zazwyczaj oznacza koniec związku.

#7. Brak zainteresowania twoimi zainteresowaniami


Kobieta chcąc zostać kobietą idealną zapomina o swoich zainteresowaniach i wciąga się w twoje, aby pokazać, jak bardzo cię wspiera. Będzie oglądała filmy, których nienawidzi, chodziła na spotkania, na których się nudzi i dyskutowała z tobą godzinami o rzeczach, które jej nie interesują i nie zna się na nich. To częsta przypadłość u kobiet, które są przekonane, że związek, w którym dwie osoby mają różne zainteresowania nie przetrwa. Co jest oczywistą bzdurą.

#9. Brak instynktu macierzyńskiego


Ze względów społecznych wiele kobiet uważa, że musi ukrywać swój brak instynktu macierzyńskiego. Ludzie potrafią być okropni i zbluzgać nawet nieznajomą kobietę, która przyzna się do tego, że nie odczuwa potrzeby posiadania dzieci. Więc kobiety wolą kłamać na ten temat i wymyślać coraz to nowsze wymówki, gdy ktoś pyta je dlaczego jeszcze nie mają dzieci.

#10. Ile czasu i wysiłku kosztuje idealny wygląd


Ile razy rankiem widząc idealną twarzyczkę kobiety usłyszałeś: „Właśnie tak wyglądam zaraz po obudzeniu”, dokładnie tyle samo razy zostałeś okłamany. Różne zabiegi, maseczki, wygładzania, botoksik i cholera wie co jeszcze. Jest szansa, że nigdy nie zobaczysz jak to się odbywa i ile czasu zajmuje, ale wiedz, że to ma miejsce.

#.11. Jak fatalny jesteś w łóżku


Jest wiele kobiet, które będą tylko udawały, że wszystko jest OK, przekonująco grały swoją rolę w łóżku, nie osiągając satysfakcji. Może dlatego, że wstydzą się o tym rozmawiać lub nie wierzą, że nauczysz się je zaspokoić. Około 30% kobiet mówi, że nigdy nie miało orgazmu. Dla świętego spokoju będą udawały, żeby jak najszybciej zająć się czymś bardziej satysfakcjonującym.
299
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu "Polybius" - tajemniczy automat, który w latach 80. przejmował kontrolę nad umysłami małoletnich graczy
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 16 przykładów, kiedy selfik wyszedł inaczej, niż się spodziewali + jeden idealnie zaplanowany
Przejdź do artykułu 15 nieudanych prób podrywu, którymi podzielili się ich autorzy
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Przejdź do artykułu 10 profesji, dzięki którym faceci (podobno) zyskują w oczach kobiet
Przejdź do artykułu Dlaczego wymiana sprzęgła w Ferrari F50 jest taka droga?
Przejdź do artykułu Kilka pozornie prostych rzeczy, którymi mężczyzna zrobi wrażenie na kobiecie
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Tak wygląda operacja zmiany płci na NFZ
Przejdź do artykułu 10 osób bardzo znanych za rzeczy, których... wcale nie zrobili
Przejdź do artykułu 13 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą