Szukaj Pokaż menu

7 rzeczy, które warto wiedzieć na temat soli i jej zastosowań

155 071  
622   89  
Niegdyś cenniejsza niż złoto, dzisiaj stosowana wszędzie na świecie. Powszechnie i bez umiaru. Oto 7 ciekawostek na temat soli.

#1.

Gigantyczne dziury fabularne w znanych filmach

122 410  
362   99  
Prawdopodobnie nie ma filmu, który byłby pozbawiony pewnych drobnych nielogiczności. Na szczęście zazwyczaj przymykamy na nie oko. Czasem bywa jednak tak, że film jest na tyle absorbujący, że kompletnie nie zauważamy gigantycznych wręcz fabularnych dziur. Oczywiście wytykając te mankamenty, nie zamierzamy nic ujmować tym, klasycznym już, dziełom. Fakt, że te babole umknęły naszej uwadze świadczy tylko o tym, jak skutecznie udało się oczarować nas filmową magią.

Problemy pierwszego świata

181 235  
504   87  
Człowiek już jest tak skonstruowany, że choćby wszystko mu wychodziło i dobrze mu się wiodło, zawsze znajdzie powód do narzekania.

#1. Chciałem zmienić temperaturę w pokoju, ale mój termostat instaluje aktualizację oprogramowania

#2. Mój mąż robi wszystko o co go poproszę... Ale muszę prosić#3. Jestem głodny, ale u mojego współlokatora są goście i gdybym poszedł do kuchni musiałbym się przedstawić#4. W pudełku zostało tak mało chusteczek, że jest za lekkie, żebym mógł wyciągnąć chusteczkę jedną ręką#5. Ktoś nie napełnił pojemnika z filtrem i muszę czekać 30 sekund na przefiltrowaną wodę#6. Zakręt był zbyt łagodny, żeby kierunkowskaz się sam wyłączył#7. Wypadł mi iPhone, upadł na iPada i stłukł ekran#8. Moje diamentowe kolczyki rysują ekran iPhone'a#9. Udawanie pracy w biurze jest bardziej męczące niż sama praca#10. Chciałem sprawdzić godzinę, ale mój zegarek instaluje aktualizację oprogramowania#11. W dniu wolnym tak długo spałem, że teraz ma mniej czasu na nic nie robienie#12. Nie mam nic do zjedzenia#13. Roomba zawiesiła się w najgorszym możliwym miejscu#14. Fontanna za oknem mojego mieszkania jest bardzo głośna#15. Pomiędzy odcinkami Netflix robi 15-sekundową przerwę i muszę tak siedzieć i się gapić w ekran#16. Do pracy jadę 5 minut, ale potrzeba 6 minut, żeby się nagrzały siedzenia w samochodzie#17. Mój telefon potrzebuje całych 10 sekund! żeby połączyć się z satelitą krążącym gdzieś w kosmosie, żeby ustalić moją pozycję na planecie, żebym mógł znaleźć najbliższego Starbucksa#18. Nie mam regularnych wypłat co miesiąc, więc dzień wypłaty nie jest dla mnie wielkim świętem#19. W moim burrito jest więcej ryżu niż mięsa


504
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Gigantyczne dziury fabularne w znanych filmach
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Megatsunami w zatoce Lituya na Alasce. Woda sięgnęła terenu powyżej 500 m n.p.m.
Przejdź do artykułu Jaką znasz najgłupszą teorię spiskową?
Przejdź do artykułu Za co można dostać bana na Facebooku?
Przejdź do artykułu Klejące pułapki, które złapały więcej niż miały
Przejdź do artykułu 7 nowych, kreatywnych sposobów, na jakie rżną nas sprzedawcy
Przejdź do artykułu Dziewczyna w szokujący sposób udowodniła, że naprawdę szybko schudła
Przejdź do artykułu Mało znane fakty o królowej Wiktorii
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Pan młody na ślubie puścił wszystkim gościom filmik, na którym panna młoda zdradza go z innym
Przejdź do artykułu 10 dziwnych rzeczy, które nauczyciele usłyszeli od rodziców swoich uczniów

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą