Szukaj Pokaż menu

7 zaskakujących produktów, które wydają się wręcz niezniszczalne

198 469  
654   93  
Pozostawiona w plecaku kanapka szkolna ożywa gdzieś w okolicy drugiej połowy sierpnia. Ale niektórym produktom takie i znacznie dłuższe przechowywanie wcale nie jest straszne.

#1. Miód

Największe obciachy ostatnich dni - Balenciaga próbuje sprzedać worek na śmieci za 8 tys. złotych

92 955  
304   194  
Dzisiaj urzędnicy z Krakowa i ich żelazna logika działania, najdroższy worek na śmieci oraz pechowy lekkoatleta, któremu na drodze do sukcesu stanęło własne... przyrodzenie.

15 kobiet wspomina swoje najgorsze randki

229 607  
472   143  
Chodzenie na randki to często loteria, na której można nieźle się przejechać. Tym razem o swoich najgorszych doświadczeniach w tej kwestii opowiedzą dziewczyny.

#1. "Moja najgorsza randka zaczęła się od tego, że koleś bezustannie opowiadał o swojej byłej, a skończyła na tym, że się posikałam"

#2. "Jestem właśnie po randce z kolesiem poznanym na Tinderze - najgorszej w moim życiu. Przyprowadził swoją matkę"


#3. "Moja najgorsza randka była wtedy, kiedy koleś zaprosił mnie do McDonald's, zamówił jedzenie za 30 dolców i poprosił, żebym zapłaciła"


#4. "Moja najgorsza randka. Nasze drugie spotkanie, a on ciągle prosił, żebym pokazała mu piersi. Co się stało z oldskulowymi kochankami?"


#5. "Byłam właśnie na najgorszej randce swojego życia - z wyborcą Donalda Trumpa. Chyba zapomniał, że jestem imigrantką"


#6. "Byłam dziś na swojej najgorszej randce w życiu: śmierdział, próbował dać kelnerowi napiwek w wysokości jednego dolara, przyznał się do znęcania nad kobietą w przeszłości, a z nosa przez cały czas wisiała mu wielka koza"


#7. "Wczoraj byłam na najgorszej randce w życiu. Nie przestawał gapić się w swój telefon i drapał się jajkach podczas kolacji. SAMOTNA NA ZAWSZE"


#8. "Kiedyś byłam na randce z gościem, który mówił z pełnymi ustami. Później odebrał telefon od mamy i rozmawiał z nią przez 30 minut, ciągle mając jedzenie w ustach"


#9. "Byłam kiedyś na randce z kolesiem, który najpierw się spóźnił, a później wytrącił małej dziewczynce popcorn i zwalił winę na mnie. Najgorsza randka, na jakiej byłam"


#10. "Moja pierwsza randka była zarazem najgorszą. Ciągle (głośno) pierdział, a do tego zamówił paluszki z kurczaka i frytki, jakby to miało pomóc. Nigdy więcej"


#11. "Na drugiej randce koleś zaproponował, żebyśmy razem zamieszkali i pojechali na wakacje, po czym szedł za mną do domu już po tym, jak się z nim pożegnałam. Moja najgorsza randka"


#12. "Byłam na czymś, co wydawało mi się wspaniałą randką z uroczym facetem. Poszliśmy do niego i uprawialiśmy seks. Potem jego dziewczyna wróciła do domu"


#13. "Najgorszą randkę miałam wtedy, kiedy była dziewczyna gościa, z którym się umówiłam pojawiła się w pobliżu ze swoim nowym chłopakiem. Nie rozmawiał ze mną, tylko ciągle wodził za nią wzrokiem. Prawie się popłakałam"


#14. "Na mojej najgorszej randce nie zdążyli jeszcze podać przystawek, a koleś wspomniał o moich cyckach 5 razy, mimo że prosiłam go, aby przestał. Chciałam wyjść do łazienki i nigdy nie wrócić"


#15. "Właśnie wróciłam z najgorszej randki w życiu. Zjawił się ze swoim kuzynem i wkurzył się, że nie chcę z nimi uczestniczyć w trójkąciku. Wysiadłam z jego samochodu i poszłam do domu"


Poczytaj też, dlaczego tak trudno czasem zrozumieć kobiety
472
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - Balenciaga próbuje sprzedać worek na śmieci za 8 tys. złotych
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 10 ciekawostek o najlepszym wynalazku w historii
Przejdź do artykułu 15 nieudanych prób podrywu, którymi podzielili się ich autorzy
Przejdź do artykułu Ciekawostki ukryte w logo
Przejdź do artykułu 10 profesji, dzięki którym faceci (podobno) zyskują w oczach kobiet
Przejdź do artykułu Kosmiczne ciekawostki, czyli wiedza nieprzydatna, ale fajna
Przejdź do artykułu Kilka pozornie prostych rzeczy, którymi mężczyzna zrobi wrażenie na kobiecie
Przejdź do artykułu Dlaczego wymiana sprzęgła w Ferrari F50 jest taka droga?
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia - reklama, która wstrząsnęła połową Iranu
Przejdź do artykułu 13 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą