Szukaj Pokaż menu

20 kolesi, którzy potwierdzili fakt, że jak już raz zapuścisz brodę, to nie ma sensu jej golić

212 339  
326   121  
Drogi Bojowniku, jeżeli już udało ci się w końcu zapuścić tę upragnioną brodę i twoi znajomi mówią, że zacząłeś wyglądać jak facet, damy ci dobrą radę. Nie gol jej. Nie poznasz samego siebie...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Najmocniejsze cytaty – Cięta riposta Senyszyn

57 424  
144   123  
Dzisiaj:
  • Cięta riposta Senyszyn
  • Europoseł PiS pochwalił Marsz 4 czerwca
  • Budka nie zna Mazurka Dąbrowskiego?
  • Wulgarne słowa Andrzeja Seweryna przed Marszem 4 czerwca
  • Główny autor tekstów Oasis o najlepszym zespole rockowym 2023: To jest g*wno!

Potwory, które mogą być prawdziwe

199 385  
333   78  
Na pewno wielu z was słyszało historię o przeróżnych potworach. Większość z nich posiada wielkie kły, skrzydła i jest krwiożercza, a szczególnie smakuje im ludzka krew! (inaczej dzieci nie będą się bać). A co jeśli niektóre z nich wcale nie są zwykłymi legendami czy mitami? Co jeśli niektóre z tych potworów razem z nami dzielą naszą planetę?

#1. El Chupacabra

Nazwa Chupacabra wzięła się z połączenia dwóch wyrazów w języku hiszpańskim i w wolnym tłumaczeniu oznacza "wysysacz kóz".
Pierwsze wzmianki o tym fascynującym stworzeniu zostały zarejestrowane w 1990 roku w Portoryko. Świadkowie opowiadają, że Chupacabra jest wielkości dużego psa bądź małego niedźwiedzia. Porusza się z niesamowitą szybkością na 4 łapach i posiada wielką sprawność fizyczną.
Mówi się, że Chupacabra głównie atakuje zwierzęta hodowlane i przy użyciu swoich ostrych kłów wgryza się w ciało ofiary, a następnie rurkowatym językiem wysysa całą krew.

#2. Wielka Stopa


Według setek relacji naocznych świadków Wielka Stopa wygląda jak ogromna małpa. Sama nazwa wzięła się od wielkich śladów stóp, jakie zostawia na ziemi. Większość doniesień pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej z rejonu Gór Skalistych.Jest opisywana jako 2- lub 3-metrowa dwunożna istota bez ogona, pokryta dużą ilością gęstego futra.
Pierwsze wzmianki o Wielkiej Stopie sięgają do roku 1811, kiedy to donoszono o wielkich śladach stóp odbitych na śniegu.

#3. Diabeł z Jersey


Opisy świadków spotkań z Diabłem z New Jersey są bardzo różne, co może świadczyć o nawet kilku osobnikach bądź gatunkach. Najczęściej jednak ludzie opisują go jako istotę kanguro-podobną, ze skrzydłami jak u nietoperza i głową kozy. Mówią, że posiada dwa rogi oraz krótkie ręce zakończone ostrymi pazurami. Zawsze porusza się bardzo szybko i wydaje mrożący krew w żyłach dźwięk.

#4. Yeti


Tak jak Wielka Stopa, jest to stworzenie przypominające z wyglądu małpę, jednak jest dużo większej postury niż człowiek. Pierwsze wzmianki o Yeti sięgają wiele lat wstecz i jest on jednym najbardziej znanych tematów z dziedziny kryptozoologii. Większość historii o człowieku śniegu pochodzi z regionów Himalajów. W 1832 roku James Prinsep podczas wyprawy wysokogórskiej zauważył stworzenie przypominające z wyglądu orangutana, niestety uciekło, gdy tylko zobaczyło ludzi.

#5. Doppelganger


Doppelganger pojawia się jako dokładny klon danej osoby. Mówi się, że może go zobaczyć tylko osoba, którą naśladuje. Znane są jednak przypadki, kiedy ukazuje się także ludziom postronnym, co w efekcie powoduje całkiem spore zamieszanie. Jedną z najsławniejszych udokumentowanych historii o tych stworzeniach jest opowieść Emily Sagee. Była ona nauczycielką w szkole dla dziewczyn z internatem. Zdarzało się, że jej "klon" nagle pojawiał się w różnych miejscach w budynku, przez co miała niesamowitą ilość problemów ze strony dyrekcji.

#6. Potwór z Loch Ness (Nessie)


Potwór z Loch Ness, znany też pod inną nazwą - Nessie, zamieszkuje jezioro Loch Ness w Szkocji. Mówi się, że jest to ogromny wąż, który bez problemu porusza się i żyje głęboko w czeluściach jeziora. Istnieje mnóstwo relacji świadków, którzy widzieli Nessie.
O ile ciężko tu mówić o jakimkolwiek nowym gatunku, który sprytnie ukrywa się przez stulecia, wielu ludzi uważa, że jest spora szansa na to, że potwór jest potomkiem plezjozaura, który jakimś cudem przetrwał do naszych czasów.

#7. Kraken


Pierwsze wzmianki o Krakenie pojawiły się bardzo dawno temu. Legendy mówią, że jest to stwór, który zamieszkiwał Cieśninę Gibraltarską i zatapiał przepływające tamtędy statki.
Biegli uważają, że wszyscy świadkowie, którzy przysięgają o prawdziwości swoich konfrontacji z Krakenem, spotkali na swej drodze kałamarnicę olbrzymią, a dokładniej przerośnięty okaz tego osobnika. Największa udokumentowana kałamarnica miała długość 18 m, co bez problemu mogło wywołać panikę wśród wielu ludzi.

Źródło: 1
333
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty – Cięta riposta Senyszyn
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Masowa seksturystyka nad Wisłą, czyli Polska Tajlandią Europy
Przejdź do artykułu Wszyscy kojarzą tajemnicze posągi z Wyspy Wielkanocnej, ale nie wszyscy znają ich tajemnicę
Przejdź do artykułu Dziewczyno, to nie ma żadnego znaczenia...
Przejdź do artykułu Podróżnicze oczekiwania kontra rzeczywistość
Przejdź do artykułu Tego nie uczyli na lekcji historii, czyli 7 ciekawostek z czasów średniowiecza
Przejdź do artykułu Co znaleziono w osuszonym paryskim kanale
Przejdź do artykułu Ujęcia z drugiej wojny światowej, jakich nie znałeś
Przejdź do artykułu Szwedzka modelka Anna Carin Bjorck – Zatrzymane w kadrze
Przejdź do artykułu 7 gigantycznych projektów, których autorzy chcą przejść do historii

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą