Szukaj Pokaż menu

Seksowne stewardessy

35 293  
369   28  
Po zakończeniu dnia pracy nadszedł czas, aby rozpuścić włosy i zabawić się! Te seksowne stewardessy wiedzą, jak się wyluzować po długim dniu pracy.

Mężczyzna od 6 lat nie przychodził do pracy. Zauważyli to dopiero, kiedy chcieli mu wręczyć nagrodę...

178 292  
616   54  
...za lojalną pracę! Mężczyzna od 2010 roku nadzorował budowę elektrowni wodnej - do pracy nie przyszedł ani razu. Teraz życie zawodowe 69-letniego Joaquina Garcia legło w gruzach, ale mężczyzna z całą pewnością wygrał internety!

7 zaskakujących faktów o telefonach komórkowych

219 276  
707   119  
Kiedy ostatnio odłożyłeś telefon komórkowy na dłużej niż dwie godziny - nie licząc snu? Nie potrafisz sobie przypomnieć? Nie jesteś sam...

#1.

U nas ogromną popularnością cieszyły się Nokie 3310, stosowane wymiennie do dzwonienia, wbijania gwoździ i samoobrony. Tymczasem najpopularniejszym modelem w historii - ba, najlepiej sprzedającym się elektronicznym urządzeniem w historii - była Nokia 1100, której sprzedano... 250 milionów sztuk.

#2.


Korzystacie z telefonu na przykład podczas jedzenia? Bardzo zdrowo! Z badań wynika, że na przeciętnym telefonie komórkowym znajduje się skromne 18 razy więcej bakterii niż na spłuczce w publicznej toalecie. To co, może następny posiłek zamiast w kuchni to od razu na sedesie? ;)

#3.


Obliczono, że z telefonu komórkowego korzysta 80% populacji świata. Jeśli wziąć pod uwagę dane CIA z lipca 2014 roku, oznacza to, że telefon komórkowy ma 5 miliardów 740 milionów osób. Na dodatek 90% z nich - 5 miliardów 166 milionów - praktycznie nigdy nie rozstaje się z telefonem na odległość większą niż długość ramienia.

#4.


Co powyższe statyki oznaczają w praktyce? W anonimowych ankietach 55% odpowiadających przyznało się do korzystania z telefonu podczas jazdy samochodem. 12% respondentów zabiera telefon ze sobą pod prysznic (choć zapewne mimo wszystko pozostawia go poza kabiną), a 9% nie może obejść się bez komórki nawet podczas uprawiania seksu. Na tym tle 19% osób korzystających z telefonu podczas mszy w kościele chyba przestaje dziwić...

#5.


Masz dziurawe ręce, przez co telefony wymieniasz średnio co kilka tygodni? Rozwiązaniem może być Sonim XP3300 uważany za najwytrzymalszy telefon komórkowy świata. Bez żadnego szwanku przeżył testowy upadek z wysokości 25 metrów, czyli mniej więcej z ósmego piętra. Nowy na Amazonie kosztuje w granicach 130-150 dolarów.

#6.


Skoro już mowa o rekordach... ile kosztuje najdroższy telefon świata? Wygląda na to, że rekord w tej kategorii należy do - och, zaskoczenie! - modelu firmy Apple. iPhone 5 Black Diamond, którego budowa pochłania 9 tygodni, 135 gramów złota i 600 diamentów, wyceniany jest na skromne 50 milionów złotych. To dopiero zabawka dla ped...bogatych.

#7.


Dzisiejsze smartfony nie są w stanie obejść się bez aplikacji. Ba, część nawet nie chce się uruchomić bez połączenia z odpowiednim kontem, ale najwyraźniej większość z nas traktuje to jak zło konieczne. Przeciętny użytkownik smartfona ma zainstalowane 12 aplikacji, którym poświęca 80% czasu, w którym korzysta z telefonu. Średnią zawyżają Japończycy instalujący przeciętnie aż 41 aplikacji oraz Arabowie z 36 aplikacjami na przeciętnym telefonie. Chyba widać, w którą stronę zmierza rynek...

Źródła:
1, 2, 3, 4, 5
707
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mężczyzna od 6 lat nie przychodził do pracy. Zauważyli to dopiero, kiedy chcieli mu wręczyć nagrodę...
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Naprawdę potwornickie ciekawostki - chłop się za babę przebrał i umarł
Przejdź do artykułu Dokąd zmierza ludzkość? Eksperyment Calhouna
Przejdź do artykułu Dziewczyno, to nie ma żadnego znaczenia...
Przejdź do artykułu Tajne więzienia CIA w Europie i na świecie
Przejdź do artykułu Jak sobie poradzić z problemem imigrantów z Afryki? Ta pani znalazła na to prosty sposób!
Przejdź do artykułu 25 ciekawostek o najcenniejszym kruszcu - złocie
Przejdź do artykułu 7 zaburzeń psychicznych i chorób tak dziwnych, że aż niewiarygodnych
Przejdź do artykułu 15 komiksów, które świetnie pokazują, czym jest rodzicielstwo
Przejdź do artykułu Nawyki, które wcale nie są takie zdrowe

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą