Szukaj Pokaż menu

Cyckopedia obrazkowa: Handbra

61 271  
532   20  
Stanik? Jaki stanik, po co w ogóle się ubierać.

Tajemnice kodów QR

35 666  
598   59  
Zastanawialiście się kiedyś, jak działają kody QR? To, że są skanowane przez aparaty naszych telefonów to dość oczywiste, ale jak są w nich zapisane informacje i w jaki sposób nasze telefony wiedzą, jak je odczytać? To bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

10 profesji, dzięki którym faceci (podobno) zyskują w oczach kobiet

235 164  
214   173  
Jeśli zastanawiacie się jaki zajęcie sprawi, że będziecie mieli lepsze branie niż kumple, to zapoznajcie się z poniższymi propozycjami zebranymi przez jeden z magazynów dla facetów. Prawdopodobnie są bez sensu, ale będzie o co się pokłócić.

#1. DJ

Oczywiście nie chodzi o faceta puszczającego muzykę z laptopa, ale o kogoś, kogo umiejętnie dobrane miksy skutecznie rozkręcą tłum na parkiecie. Nie musisz dużo zarabiać, ważne, byś umiał nakręcać do zabawy innych i sam czerpał z tego radość.

#2. Barman


Barmanowi trudno jest nie spotykać się z kobietami. Po pierwsze, przygotowuje drinki, które one uwielbiają, po drugie, to właśnie przy barze płeć piękna wraz z upływającymi minutami robi się coraz bardziej pozytywnie nastawiona wobec uwagi mężczyzn. Ważne jest także to, że facet za barem zawsze wygląda świetnie.

#3. Strażak


W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć profesji cieszącej się największym zaufaniem społecznym. Wyobrażacie sobie coś bardziej seksownego, niż bycie bohaterem? Strażacy są wysportowani, silni, odważni… Takich mężczyzn zostało na świecie już bardzo mało, więc każda sztuka jest na wagę złota.

#4. Model


Aby zaistnieć w świecie męskiego modelingu, trzeba być przystojnym facetem. Tylko tyle i aż tyle. Jak ktoś jest modelem, to znalezienie równie ładnej kobiety nie będzie dla niego problemem.

#5. Tatuażysta


Nie da się ukryć, że ten typ facetów przyciąga określony typ kobiet – gotowych żyć dzisiejszym dniem, nie myślących o konsekwencjach. Dla nich tatuażysta jest idealny – zadaje ból sobie oraz innym, ale tworzy przy tym prawdziwą sztukę. Co więcej, bywa niezwykle zagadkowy.

#6. Sportowiec


Profesjonalni sportowcy wyglądają jak milion dolarów i tyle zarabiają. Tygodniowo. A że nie zawsze towarzyszy temu inteligencja? Kobiety niespecjalnie to obchodzi.

#7. Muzyk


Muzyk nie musi być sławny, większość dobrych muzyków ma jakąś grupkę fanów, wśród których na pewno są kobiety gotowe rzucać swoją bieliznę na scenę. Na pewno jest coś pociągającego w utalentowanych artystycznie mężczyznach, z gitarą każdy facet wygląda jakoś tak… lepiej.

#8. Prawnik


Z całą pewnością prawnik nie jest specjalnie emocjonującym typem, nie rozkręca imprez, nie wykona na plecach reprodukcji „Bitwy pod Grunwaldem” i nie wpadnie do płonącego budynku, by na własnych barkach wynieść pięcioosobową rodzinę, ale mimo to jest w nim coś pociągającego – pieniądze i bliskość władzy. Nie musisz być specjalnie urodziwy, kasa, intelekt i pozycja zrobią swoje.

#9. Ratownik wodny


Ma większość cech strażaka, ale z jedną przewagą – jego mundurem jest odsłonięte, wysportowane ciało, a nieodłącznym towarzyszem słoneczna pogoda. Kojarzy się z wakacjami nad wodą, autorytetem i odwagą rozkazującą mu bez zastanowienia ruszyć na pomoc człowiekowi będącemu w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

#10. Biznesmen


Biznesmeni to zazwyczaj ludzie inteligentni, kreatywni, zaradni, bogaci i mający władzę. W odróżnieniu od wielu facetów, oni wiedzą czego chcą od życia i wiedzą jak to osiągnąć. Natura już tak nas ukształtowała, że to właśnie tacy mężczyźni są najbardziej rozchwytywaną przez kobiety grupą społeczną.
214
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Tajemnice kodów QR
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Kilka pozornie prostych rzeczy, którymi mężczyzna zrobi wrażenie na kobiecie
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Przejdź do artykułu 13 rzeczy, których nie należy robić na pierwszej randce
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Poseł PiS zarabia na godzinę więcej niż Cristiano Ronaldo
Przejdź do artykułu Dziewczyna zrobiła mu kupony z okazji rocznicy. Który z nich wykorzystałbyś jako pierwszy?
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu O czym zwykle nie mówią strażacy i ratownicy?
Przejdź do artykułu Jak kobiety oszukują facetów

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą