Szukaj Pokaż menu

7 filmowych sequeli, które nigdy nie powinny powstać

161 863  
436   37  
Kiedy film osiągnie sukces, a kieszenie producentów napełnią się ciężkimi szeklami, oczywiste jest, że prędzej czy później nakręcona zostanie druga część, która ściągnie do kin tyle samo, albo i więcej, widzów.

Jak kobiety oszukują facetów

354 323  
434   199  
Wyobraź sobie, że spotkasz dziewczynę nieziemskiej urody, zakochujesz się do nieprzytomności, przyprowadzasz ją do domu, a potem ona odkleja rzęsy, zmywa makijaż i ...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

5 przykładów pokazujących, że są na świecie dobrzy ludzie

143 748  
543   51  
Oglądając wiadomości można czasem dojść do wniosku, że na świecie zostali jedynie źli ludzie, a Ziemia to ogólnie ponure miejsce. Jednak ludzie opisani poniżej doskonale przeczą tej pesymistycznej teorii.

#1. Zach Galifianakis i staruszka z pralni

Popularny obecnie aktor w 1994 roku, czyli na początku swojej kariery, poznał 89-letnią obecnie Mimi Heist, która pracowała w pralni. Pracowała to może dużo powiedziane, gdyż za pomoc klientom otrzymywała jedynie napiwki. Po sukcesie filmu „Kac Vegas” w 2009 roku życie Zacha bardzo się zmieniło i aktor stracił kontakt ze staruszką, ale nigdy o niej nie zapomniał. Świadczy o tym fakt, iż kiedy dowiedział się, że kobieta straciła swój dom i pomieszkuje w pralni, aktor wynajął jej nowe mieszkanie oraz płaci za nią czynsz. Jakby tego było mało, Zach zapoznał starszą panią z Renee Zellweger, która pomogła jej urządzić nowe mieszkanie oraz… robi dla niej zakupy. Mimi Heist towarzyszyła aktorowi na premierze filmów „Kac Vegas w Bangkoku”, „Kac Vegas III” i „Wyborcze jaja”.


#2. Wujek Sasza


Dzieciaki z rosyjskiego Krasnodaru nad Morzem Czarnym padły ofiarą przepychanek między miejscowymi szkołami a władzami miasta. Szkoły przestały zapewniać transport dzieci powyżej piątej klasy na lekcje i do domu, gdyż - jak uzasadniają dyrekcje - autobusy są stare, a drogi w złym stanie. Ma to zmusić władze miejskie do kupna dla szkół nowych autobusów. Sprawa zbulwersowała Aleksandra Kaszircewa – kierowcę busa, który regularnie zaczął widywać dzieci maszerujące na mrozie poboczem drogi (a wszyscy wiemy, jakie zwyczaje panują na rosyjskich drogach). Mężczyzna postanowił zaproponować uczniom zniżki za korzystanie z jego linii.


(Tylko na tej linii)
BONUS DLA UCZNIÓW od Wujka Saszy!
CENA PRZEJAZDU
Przy okazaniu dzienniczka
ocena 4 - 10 rubli
ocena 5 - przejazd bezpłatny!
Uczcie się dobrze i ustępujcie miejsca starszym!
Przy wejściu do pojazdu uczeń musi pokazać dzienniczek. Za „czwórkę” dostaje 50% zniżki na przejazd, a za „piątkę” jedzie za darmo. Dzieciaki zaczęły ścigać się na oceny i próbować zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na przejazdach. Kierowca nie martwi się stratami finansowymi. „Straty? Zyskuję o wiele więcej, niż tracę. Uwierzcie mi. Pieniądze to nie wszystko”. Aleksandr codziennie przewozi około 500 pasażerów, z czego około 100 to uczniowie.

#3. Strzyżenie za czytanie


Fryzjer z amerykańskiego stanu Iowa Courtney Holmes zaoferował dzieciom darmowe strzyżenie w zamian za czytanie na głos i streszczenie przeczytanego tekstu. Fryzjer służył pomocą przy czytaniu trudniejszych, nieznanych im jeszcze wyrazów. Wszystko miało miejsce na lokalnym, corocznym zebraniu rodziców i dzieci przed nowym rokiem szkolnym. W wydarzeniu brało udział około 100 dzieci.

#4. Uprzejmi kierowcy

https://www.youtube.com/watch?t=309&v=dlclUzzuFCQ

Rosyjscy kierowcy to nie tylko chamy i bezmózgi w samochodach bez hamulców.

#5. Oszczędności dla zwierząt


„Szanowny Dyrektorze Parku zoologicznego!
Ja, Jegor Łukanin, uczeń klasy 2B ze szkoły numer 154, uzbierałem 300 hrywien na smartfona, o którym marzyłem. Mama powiedziała mi, że w zoo od głodu umierają zwierzęta. Bardzo lubię zwierzęta i myślę, że życie zwierząt jest ważniejsze od telefonu. Dlatego oddaję wszystkie swoje pieniądze na zwierzęta!
Jegor Łukanin, 8 lat"

Źródło:
1, 2, 3
543
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Jak kobiety oszukują facetów
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jeremiah Peterson - 39-letni koleś, który w ciagu 6 mięsięcy dokonał niemożliwego
Przejdź do artykułu 12 krótkich i miłych historyjek
Przejdź do artykułu 7 bardzo złych nauczycielek
Przejdź do artykułu Najgłupsi przestępcy na świecie
Przejdź do artykułu Przypadkowe telefony z niespodziewanymi konsekwencjami
Przejdź do artykułu 5 znanych marek, które odniosły sukces dzięki kopiowaniu cudzych pomysłów
Przejdź do artykułu 7 ciekawych faktów na temat Nowego Jorku - mieście, którego liczba mieszkańców odpowiada połowie Polski
Przejdź do artykułu Demotywatory DCCLVI - Tak wyglądał Chuck Norris w wieku 18 lat
Przejdź do artykułu Jak wygląda świat gdy jesteś nieśmiały

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą