Szukaj Pokaż menu

Mokre dziewczyny XLV

56 544  
396   12  
Ochłoda w letnie upały.

Dzień kiedy przedmioty nie rzucają cienia - na Hawajach występuje jedynie dwa razy w roku

145 437  
610   59  
Na terenach położonych pomiędzy Zwrotnikiem Raka i Zwrotnikiem Koziorożca dwa razy do roku zachodzi zjawisko słoneczne, kiedy podczas astronomicznego południa słońce znajduje się dokładnie na szczycie nieba, a przedmioty na ziemi praktycznie nie rzucają cienia. Hawaje są jedynym terenem należącym do USA, gdzie można je zaobserwować i tam zjawisko to nosi nazwę Lahaina Noon.

#1.

10 dziwnych rzeczy, które nauczyciele usłyszeli od rodziców swoich uczniów

184 866  
451   86  
Doskonale wiemy jak bardzo różni się dzisiejsze wychowanie dzieci od tego, jak to wyglądało jeszcze 20 lat temu. Rodzice nie mając czasu dla swych pociech próbują jak najwięcej obowiązków zrzucić na nauczycieli. Ale z drugiej strony dzięki nim mamy możliwość poznania "genialnych" tekstów, jakimi rodzice uraczyli nauczycieli.

#1.

"On się źle zachowuje, ponieważ w dzieciństwie chorował na nagłą śmierć łóżeczkową".

#2.


"Jeden z rodziców narzekał, że dziecko do późnej nocy gra na komputerze zamiast iść spać i spytał co mam zamiar z tym zrobić".

#3.


"Moim zdaniem mój syn nie powinien się uczyć tak zaawansowanych równań. Nigdy się nie nauczyłem matematyki i nie chcę, żeby myślał, że jest mądrzejszy ode mnie".

#4.


Kiedy jej syn splagiatował wypracowanie na zaliczenie półrocza z artykułu napisanego przez nauczyciela, matka powiedziała: "Powinien pan to uznać za komplement!"

#5.


Kiedy nauczyciel ukarał ucznia za atak na innego ucznia, matka powiedziała: "On w sobotę biegnie w zawodach i takie rozpraszanie i stresowanie go nie pomaga mu".

#6.


Kiedy dziecko pewnego rodzica wagarowało na trzech kolejnych lekcjach muzyki i nie przyszło na egzamin, powiedział on odnośnie oceny końcowej: "Moja córka jest wyjątkowa, specjalna i utalentowana. Zasługuje na lepszą ocenę z muzyki".

#7.


Kiedy na zajęciach z pływania ratownik uratował dziecko przed utonięciem, rodzic powiedział: "Ma ogromny potencjał, pływa dużo lepiej niż inne dzieci i musicie go po prostu lepiej uczyć".

#8.


Kiedy studenta złapano na oddaniu do oceny pracy, za napisanie której zapłaciła komuś jego mama, jedyne co matka miała do powiedzenia to: "Kupiłam tę pracę, zapłaciłam za nią własnymi pieniędzmi. Nie ukradł jej! Dlaczego to jest niedozwolone? Zapłaciłam komuś, żeby ją napisał, on sprzedał swoją pracę, a mój syn ją oddał. Pana pracą jest jej ocena!"

#9.


Kiedy pewien ojciec dowiedział się, że w szkolnej pracowni komputerowej dzieci korzystają z komputerów Apple, natychmiast zareagował: "Daję córce do szkoły laptopa z Windowsem, którego osobiście skonfigurowałem! Nie życzę sobie, aby moja córka była nauczana posługiwania się sprzętem Apple. Pracuję w dużej firmie komputerowej i gwarantuję panu, że faktem jest, że każdy produkt wypuszczony przez Apple to skończone gówno. Szkodzicie uczniom, zamiast im pomagać, ponieważ każda licząca się firma korzysta z Windowsa. Złożę też w zarządzie szkoły oficjalną skargę. Wiem, że nie jest pan osobiście za to odpowiedzialny, ale na pewno mógł pan coś zrobić, żeby to zmienić".

#10.


Uczę w liceum i jeden z uczniów naprzykrzał mi się z podtekstami seksualnymi. Złożyłam skargę u dyrekcji i uczeń został przeniesiony do innej klasy. Jedyne, co matka miała do powiedzenia, to że to moja wina, bo wyglądam za młodo, żeby uczyć w liceum.
451
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Dzień kiedy przedmioty nie rzucają cienia - na Hawajach występuje jedynie dwa razy w roku
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faktopedia CMXCVI - Ile biznesów zamknięto w Polsce w pierwszej połowie tego roku
Przejdź do artykułu Przypadek? Nie sądzę. A jednak... IV
Przejdź do artykułu 10 bezużytecznych gadżetów sprzed lat
Przejdź do artykułu 14 zwykłych rzeczy, które w innej części świata uznawane są za niegrzeczne
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu Roczna walka grafficiarza i ludzi usuwających graffiti. Jej przebieg był niezwykły, a zakończenie zaskakuje
Przejdź do artykułu 25 obrazków pokazujących klocki Lego w krzywym zwierciadle
Przejdź do artykułu 5 wielkich podróżników, którzy zaginęli podczas swoich wypraw
Przejdź do artykułu Angielskie idiomy, których znaczenia sam byś się nie domyślił

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą