Szukaj Pokaż menu

Jak to się stało, że z pozoru zwykły stojący zegar zakryty plandeką trafił do galerii sztuki

36 308  
233   24  
I to w dodatku nie byle jakiej, tylko Smithsonian American Art Museum w Waszyngtonie? I nie jest to przykład "sztuki nowoczesnej" w stylu "postawię tu kubek z fusami i to będzie sztuka".

Mistrzowie internetu LV - Budzisz się i widzisz to. Co robisz?

132 272  
405   47  
W dzisiejszym odcinku m.in. kibole, którzy przebrali się na ustawkę za elfy i Mikołaja; gdzie można obejrzeć "Botoks"; licytacja osób pragnących dostać atrakcyjną pracę; pies, co przeszedł na dietę wegańską oraz Polka, która została rekordzistką świata w robieniu loda.

#1.

Dziewczyna, z której wyśmiewali się w szkole, zemściła się po 10 latach

424 713  
582   152  
Louisa Manning w szkole podstawowej cierpiała i to cierpiała strasznie. "Koledzy" z klasy nazywali ją bestią, śmiali się z jej nadwagi, krzyczeli za nią na korytarzu, że ma "obrzydliwie owłosione nogi". Louisa znosiła to w milczeniu. Okazja do zemsty nadarzyła się 10 długich lat później...

Kliknij i zobacz więcej!
Gdy dziewczyna trafiła na uniwersytet Oxford powoli rozpoczęła się jej przemiana - z brzydkiego kaczątka przemieniła się w ślicznego i zgrabnego łabędzia. Oczywiście, nie przyszło to łatwo i kosztowało to Louisę wiele wyrzeczeń, ale dziewczyna jak się uprze - to potrafi!

Na koniec studiów spotkała ją niezła niespodzianka. Podczas balu kończącego edukację 22-letnia panna Manning spotkała jednego ze swoich prześladowców sprzed 10 lat. Młody mężczyzna był pod wrażeniem jej urody i od słowa do słowa zaproponował jej randkę.

W restauracji młoda panna Manning pojawiła się zdecydowanie wcześniej, niż było to umówione. Chwilę porozmawiała z kelnerką, przekazała jej wiadomość, po czym opuściła lokal.

Gdy mężczyzna wszedł do restauracji i zajął miejsce przy stoliku, podeszła do niego ta sama kelnerka i przekazała mu fotografię.

Kliknij i zobacz więcej!

Na odwrocie fotografii Louisa Manning napisała:
Hej!
Bardzo mi przykro, ale nie zjem dziś z tobą kolacji.
Pamiętasz, gdy w ósmej klasie byłam gruba, a ty nabijałeś się z mojej wagi? Nie? Cóż, ja pamiętam. Spędziłam 3 lata jedząc dziennie mniej niż jabłko, więc i tę kolację mogę sobie odpuścić.
Pamiętasz tę "jednobrwiową" dziewczynę? Te owłosione nogi, które tak cię obrzydzały? Pamiętasz, jak każdego dnia, przez 3 lata, ty i twoi kumple nazywaliście mnie "Bestią"?
Prawdopodobnie nie, albo nie przypuszczałeś, że tak wyglądam po ośmiu latach i uznałeś na tyle godną przelecenia, by potraktować jak człowieka.
Pomyślałam sobie, że właśnie o tym ci przypomnę. Gdy pomyślisz o mnie następnym razem, wyobraź sobie tę dziewczynkę z fotografii, ponieważ to właśnie ona wystawiła cię dzisiaj do wiatru.
Louisa.

Kliknij i zobacz więcej!
Sir Walter Scott napisał kiedyś: "Zemsta jest dla ust najsłodszym kęskiem, jaki kiedykolwiek ugotowany został w piekle", tak więc pannie Louisie Manning życzymy: "Smacznego!"
582
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu LV - Budzisz się i widzisz to. Co robisz?
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Demotywujące cytaty, które mówią samą prawdę
Przejdź do artykułu Rzeczy, za które niepotrzebnie przepłacamy
Przejdź do artykułu Biały człowiek w krainie Azjatek - 10 rad i wskazówek dla początkujących
Przejdź do artykułu Żona postanowiła przetestować reakcję męża. Jego reakcja zwaliła ją z nóg
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu Facet napisał skargę do linii lotniczych, bo posadzono go koło mega grubego pasażera
Przejdź do artykułu Nieznane fakty, które miały miejsce podczas kręcenia znanych filmów
Przejdź do artykułu 7 najbardziej dziwacznych ciekawostek z Kenii
Przejdź do artykułu Czas pokazać prawdę o zgniłym Zachodzie

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą