Szukaj Pokaż menu

Nie możesz znaleźć żony? Rosjanki i Ukrainki polecają się na wspólną przyszłość

267 780  
616   152  
Wiele osób pragnie poznać księcia z bajki i wyjechać do jego krainy, by tam żyć długo i szczęśliwie. Internet od pewnego czasu umożliwia spełnienie takich marzeń. Jednym z przykładów jest funkcjonujący od wielu już lat serwis HotRussianBrides, dzięki któremu mamy okazję poznać i "sprowadzić" do siebie kobiety z Rosji i Ukrainy. Trzeba przyznać, że na stronie przebierać można w wielu interesujących kandydatkach.

#1.

0

Największe obciachy ostatnich dni - 21-latka chce sprzedać zużytą gumkę z filmu p0rno

130 866  
238   140  
W dzisiejszym odcinku o influencerce, która wychodzi z założenia, że po co marnować coś, co inni bardzo chcieliby mieć. Postanowiła więc sprzedać zużytą gumkę. Będzie też o tiktokerce, która zapoczątkowała ostatnio niebezpieczny trend piłowania sobie zębów. Strach pomyśleć, ile nastolatek pójdzie jej śladem.

Recenzje telewizora wartego 400 000 złotych

306 670  
919   69  
Internet przemówił: jeśli jest jedna rzecz, za którą powinieneś oddać swoją duszę, to jest nią 105-calowy telewizor z wklęsłym ekranem. Nie wierzysz? Poniższe recenzje z Amazona rozwieją wszelkie wątpliwości.

#1.


Musiałem zaciągnąć się w szeregi meksykańskiego kartelu, żeby było mnie na niego stać... Ale warto było, teraz mogę się cieszyć moim telewizorem i moimi kobietami.

#2.


Cóż za wspaniały telewizor. Kiedy przyszło decydować między wysłaniem dzieci na studia a kupieniem telewizora, wybór był prosty. Teraz moje dzieci mogą oglądać ten zestaw, kiedy wracają do domu ze swojej McPracy i być szczęśliwe tak samo jak ja.

#3.


Jeśli jesteś zapalonym kinomanem i uwielbiasz duży ekran, przestań tracić pieniądze i przenieś kino do własnego domu! Przecież za samą wejściówkę trzeba zapłacić co najmniej 10 dolarów. A na filmy chodzisz... ile... 12 000 razy w ciągu roku? Po jednym roku pieniądze zostają w kieszeni!

#4.


Ten telewizor jest świetny! Wygląda tak realistycznie, że prawie czuję się, jakbym miał własne życie! Przed zakupem całymi godzinami siedziałem w domu, ocierając łzy studolarówkami i futrem lamparta. Teraz mogę udawać, że ludzie na ekranie są moimi przyjaciółmi. Dzięki, Samsung!

#5.


Cóż, po rozmowie z Szatanem i dokończeniu papierkowej roboty w związku z zaprzedaniem mojej duszy dostarczono mi telewizor bez problemu! Ekran jest trochę mniejszy niż w moim Galaxy S5, ale niedużo... Summa summarum wspaniały zakup.

#6.


Miałem szansę uratować 24 000 istnień ludzkich w Afryce. Zdecydowałem, że ten wklęsły telewizor lepiej przysłuży się światu. Dziękuje ci, Samsungu. Jesteś zbawcą.

#7.


Udało mi się kupić ten niezwykły telewizor dzięki pożyczce (na 30 lat, 4,25% w skali roku) i tylko 3,5% zadatku. Była to, bez dwóch zdań, najlepsza decyzja mojego życia. Poza tym pudło po nim jest bardzo przestronne, co jest wspaniałym dodatkiem, bo teraz w nim mieszkam.

#8.


Zmierzyłem ekran i w rzeczywistości ma 104,6 cala, a nie 105, więc go zwróciłem.

#9.


Odebrałem dziś rano jedno z tych cacuszek i był tylko jeden zgrzyt. 50 dolców za mini głośniczki z zestawu do zamontowania na ścianę? Samsung, czy ja wyglądam, jakbym był zrobiony z pieniędzy?

#10.


Poziomy czerni i głębia kolorów w tym telewizorze są naprawdę niezłe jak za tę cenę. Niestety mały ekran zniechęca do zakupu. Zamiast niego polecam kupić kino IMAX.

#11.


Pyt: Czy da się go zamontować na ścianie?
Odp: Według producenta można go zamontować na Wielkim Murze Chińskim. Odnośnie typowej ściany domowej się nie wypowiem, bo swój dom sprzedałem, żeby kupić ten telewizor.
919
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - 21-latka chce sprzedać zużytą gumkę z filmu p0rno
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Wzięliśmy psa ze schroniska - co się u nas zmieniło?
Przejdź do artykułu Giganci intelektu z portali społecznościowych
Przejdź do artykułu Dziewczyny, które wzięły się za siebie
Przejdź do artykułu Ludzie, którzy skompromitowali się na całego w serwisach społecznościowych
Przejdź do artykułu Przypadkowe telefony z niespodziewanymi konsekwencjami
Przejdź do artykułu Największe facebookowe wtopy
Przejdź do artykułu 7 ciekawych faktów na temat Nowego Jorku - mieście, którego liczba mieszkańców odpowiada połowie Polski
Przejdź do artykułu Najdziksze newsy tygodnia – Książę p0rnograficznego podziemia skazany na 40 lat odsiadki
Przejdź do artykułu Dzięki temu już nigdy nie pomylisz kluczy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą