Szukaj Pokaż menu

Kolekcja interesujących zdjęć XVII

164 709  
874   65  
W dzisiejszej kolekcji zobaczycie m. in. niecodziennego DJ-a, kosmiczne widoki i sporo bezwartościowej kasy.

#1. Górnik w kąpieli. Mężczyzna pracuje w kopalni w mieście Changzhi w Chinach.

Kliknij i zobacz więcej!

Brali ślub na plaży, ale nie przypuszczali, że to nie oni zostaną gwiazdami wieczoru

167 551  
587   22  
Ślub nad morzem to wyjątkowo romantyczna forma powiedzenia sobie uroczystego "tak". Nieprzewidywalność natury może jednak doprowadzić do tego, że to nie para młoda znajdzie się na głównym planie... jak było w tym przypadku, opisanym przez użytkownika Reddita, który miał okazję brać w nim udział.

1

Straszni wyimaginowani przyjaciele dzieci II

88 950  
305   36  
Jakiś czas temu mogliśmy poczytać o wyimaginowanych towarzyszach dzieci, które dorosłych przyprawiają o dreszcze. Oto kolejna porcja historii, tym razem spisana przez opiekunki.

#1. Kilka lat temu kładłam córkę przyjaciela do snu. Miała wtedy około trzech lat i bardzo nie chciała iść spać. Zapytała mnie, dlaczego musi się już położyć. Odpowiedziałem: "Ponieważ jest późno i czas, by małe dziewczynki już spały". Wtedy wskazała palcem na puste miejsce w pokoju i zapytała: "A ta dziewczynka?"

#2. Moja siostrzenica ma 4 lata i ciągle gada o swojej "starszej siostrze". Ciągle też z nią rozmawia. Sęk w tym, że jest jedynaczką i nie wie, że jej mama kilka lat wcześniej była w ciąży i poroniła.

#3. Szedłem do łazienki na pierwszym piętrze domu mojej ciotki, gdy zobaczyłem moją kuzynkę April bawiącą się na schodach. Dziewczynka miała wtedy cztery lata i była bardzo żywa. W tym momencie była zajęta robieniem głupich min. Zapytałem co robi, na co odpowiedziała: "Naśladuję tę panią z warkoczem". Rozejrzałem się, ale nikogo wokół nas nie było. Zapytałem więc: "Gdzie jest ta pani"? April pokazała palcem na belkę biegnącą wzdłuż schodów. Zapytałem też: "Co robi ta pani?" Dziewczynka odrzekła: "Robi śmieszne miny". Uśmiechnąłem się i ruszyłem schodami na górę, gdy April dodała: "Ma warkocz wokół szyi". Zatrzymałem się i poprosiłem, by powtórzyła to, co powiedziała. April powiedziała: "Pani wisi na swoim warkoczu i robi śmieszne miny", po czym zaczęła naśladować gest łapczywego nabierania powietrza.#4. Opiekowałam się pięcioletnim Jackiem, który powiedział mi, że mężczyzna w o imieniu Jacob siedział obok mnie na kanapie i był ubrany jak drwal. Chłopiec najwyraźniej zauważył szok na mojej twarzy, bo dodał: "Nie martw się, nie miał rąk".

#5.
Gdy położyłem go spać, powiedział: "Wiesz, nigdy nikogo nie zabiłem. Nie musieli zabierać mi ręki, ale ziemia była cała we krwi". Moja teoria: reinkarnowany żołnierz z I wojny światowej.

#6. Poszłam odwiedzić małego kuzyna mojego chłopaka, który zginął od zabłąkanej kuli kilka dni wcześniej. Podszedł do mnie, gdy płakałam i zapytał dlaczego płaczę. Odpowiedziałam, że brakuje mi mojego chłopaka, na co on odparł: "Dlaczego? Przecież siedzi na werandzie".


#7. Kilka lat temu ze swoim pięcioletnią kuzynką przeglądałam mój album ze szkolnymi zdjęciami. Gdy byliśmy na stronie ze zdjęciami uczniów drugiej klasy, dziewczynka pokazała palcem na jedno ze zdjęć i powiedziała: "Wygląda jak Nicolas!" Zapytałam, kto to jest Nicolas? Na co mała odparła: "Chłopiec, który mieszka w mojej szafie".

#8. Mój siostrzeniec opowiadał o kobiecie, która miała odwiedzać go w nocy. Była ubrana w czerwoną sukienkę, śpiewała mu i unosiła się w powietrzu.

#9. Razem z koleżanką opiekowałam się kiedyś jej czteroletnim kuzynem. Koleżanka święcie wierzyła w te teorię o reinkarnacji i postanowiliśmy je zweryfikować na tym chłopcu. Zaczęliśmy zadawać mu pytania, których raczej nie rozumiał, więc zapytaliśmy wprost: "Kim byłeś, zanim zostałeś [tu padło imię chłopca]?" Dziecko odpowiedziało, że było kierownikiem pociągu i zrobiło gest ręką charakterystyczny dla tego zawodu. Problem w tym, że chłopiec od urodzenia był niewidomy i nie mógł podpatrzeć tego gestu na dworcu.


#10. Pewnego wieczoru opiekowałam się dziećmi mojego przyjaciela. Najmłodsze z nich (miało około pięciu lat) narysowało kobietę zwisającą z sufitu. Dziecko popatrzyło na mnie i powiedziało: "Kazała mi to narysować. Idzie po ciebie, schowaj się".

Poczytaj też historie z poprzedniego odcinka
305
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Brali ślub na plaży, ale nie przypuszczali, że to nie oni zostaną gwiazdami wieczoru
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Ojcowie wcale nie muszą być drętwi
Przejdź do artykułu 15 zdań, które chciałbyś powiedzieć znajomym, którzy mają dziecko, ale przez grzeczność nie mówisz
Przejdź do artykułu 8 zupełnie świeżych przypadków niepokalanego poczęcia
Przejdź do artykułu Brali ślub na plaży, ale nie przypuszczali, że to nie oni zostaną gwiazdami wieczoru
Przejdź do artykułu Filmowe wpadki, które były tak dobre, że zdecydowano się je pozostawić
Przejdź do artykułu O mało nie zostali pokąsani przez grzechotnika. Na szczęście w pobliżu był pies
Przejdź do artykułu 20 przykładów fatalnego zarządzania firmą i traktowania pracowników jak służbę
Przejdź do artykułu Na ten prosty przekaz nikt nie zwróciłby uwagi, gdyby nie przygotował takiego mechanizmu
Przejdź do artykułu Odkrył ukryte pomieszczenie w domu, a to co znalazł przyprawia o dreszcze

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą