Szukaj Pokaż menu

Najgorsi goście restauracji w opowieściach kelnerów

219 265  
469   62  
Nie zna życia ten, kto nigdy nie pracował w gastronomii. Czytając takie historie można dojść do wniosku, że wokół nas jest więcej świrów i zwykłych świń, niż nam się kiedykolwiek wydawało.

#1. Sadysta

15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta V

223 345  
328   47  
Tak zwane lifehacki to rzeczy i czynności, które można wykonać przy pomocy rzeczy ogólnodostępnych, które ułatwiają w znaczny sposób codzienną egzystencję. Jeżeli chodzi o te 15 porad, to naprawdę, nie próbujcie tego w domu.

#1. Cęgi - idealne urządzenie do zamiany słuchawek z kabelkiem w słuchawki bezprzewodowe.

Kliknij i zobacz więcej!

Krótka historia uratowania retrivera

127 853  
1147   23  
Pewien użytkownik Imgura znalazł latem młodego Golden Retrivera włóczącego się po nieużytkach wokół Atlanty. Oto historia psa, który znalazł dom pełen miłości i ze schorowanego chuchra stał się lśniącym czworonogiem.

Pies znalazł się w środku powodzi zalewającej przedmieścia Atlanty. W czasie ulewy siedział przy jakiejś skrzynce na listy, cały mokry i wyglądający żałośnie. Kiedy autor go zauważył zatrzymał się, uchylił drzwi i zagwizdał - pies natychmiast zareagował i machając ogonem podbiegł do pojazdu. To pierwsze zdjęcie po przygarnięciu go, jeszcze jest cały brudny i dopiero kilka kąpieli zmyło z niego ślady wielotygodniowej włóczęgi.


Następnego dnia pies już był czystszy, ale nadal wycieńczony i bez sił. Przez pierwsze 3 tygodnie właściwie spał na okrągło.

Drugiego dnia po spotkaniu autor zabrał psa do weterynarza. Lekarz stwierdził ponad 11 kg niedowagi, brak tatuażu lub chipa z numerem ewidencyjnym i chyba każdy gatunek pasożyta jaki pies może mieć - tęgoryjca, glisty, liszaja obrączkowego i nicienie. Następnie trzeba było rozczesać sierść pełną kołtunów. Jego ogon był właściwie jednym wielkim dreadem. Później nadszedł czas na usuwanie kleszczy. W ciągu 2-3 dniu usunięto ich ponad 200.

Już po trzech dniach widać zauważalną poprawę.Znajda musiał być izolowany od innych psów, dopóki nie będzie wyleczony i wyczyszczony. Starszy Golden właściciela dotrzymywał biedakowi towarzystwa.Nadszedł czas na nazwanie nowego członka rodziny. Wybór padł na Brana, ponieważ pies został znaleziony na ulicy Brannen.Bran szybko zadomowił się w warsztacie i spędzał tam dużo czasu ze swoim nowym właścicielem. Był bardzo cichy i spokojny.Baaardzo spokojny.Leczenie liszaja doprowadziło do infekcji. Kolejna nieprzyjemna kuracja.Stożek weterynaryjny w ogóle mu nie przeszkadza.Teraz może pomagać w praniu.

Bran i Addie - starszy Golden.Zachowuje się jak większość Goldenów - kiedy właściciel przychodzi do domu, łapie w pysk to co znajdzie najbliżej i przynosi na powitanie. Jeśli nie ma w pobliżu jakiejś zabawki, to pada na buta czy pilota.W czasie leczenia Bran musiał regularnie przyjmować leki, aby mieć na niego oko właściciel zabierał go do biura. Pies był grzeczny i szybko się zaaklimatyzował.Oba psy strasznie lubią się przytulać, więc rywalizują o miejsce przy swoim panu.A kiedy pan jest zajęty, przytulają się do siebie.Psy sprawdzają się również jako ogrzewacze stóp.

Halo, wpuść nas, żebyśmy znowu mogli wyjść!Nadal uwielbia kąpiele.

Wyleczony, odżywiony, nabrał wigoru. Teraz pomaga przy ubieraniu choinki.
1147
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta V
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faktopedia – Niezwykły przypadek kobiety, która „wyleczyła się” z depresji
Przejdź do artykułu Wymarłe zwierzęta, które "wróciły do życia"
Przejdź do artykułu Dla mężczyzn: plusy i minusy siadania przy sikaniu
Przejdź do artykułu 7 faktów o misiach koala
Przejdź do artykułu Lekarze dzielą się kwestiami medycznymi, które ich zdaniem powinien znać każdy człowiek
Przejdź do artykułu Dziwne zwierzęta, o których istnieniu mogłeś nie wiedzieć II
Przejdź do artykułu Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami
Przejdź do artykułu Faktopedia DCCCXIV - Sukienka pozostawiona na dwa miesiące w Morzu Martwym
Przejdź do artykułu Ciekawe sztuczki Matki Natury

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą