Szukaj Pokaż menu

Dlaczego czasami nie warto golić brody

203 537  
230   87  
Tak, moda na brody przychodzi i odchodzi, ale prawdziwi faceci noszą brody niezależnie od mody. Oto 19 dowodów na to, dlaczego po prostu golenie brody się nie sprawdza i każdy z porządnego samca alfa staje się Forrestem Gumpem.

Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu

400 298  
1567   283  
Poniżej znajduje się 9 gorących lasek, dla których byłbyś w stanie zrobić wszystko. Tylko czy aby na pewno byłaby to dobra decyzja? Okazuje się, że tylko jedna z nich jest przedstawicielką płci żeńskiej, pozostałe to... faceci. Sprawdź swój instynkt samca i wskaż tę właściwą.

10 prostych porad jak ułatwić sobie życie

362 467  
1192   97  

#1. Jeśli zupa jest za słona

Koniec z przemocą w twoim domu!
Wystarczy na chwilę zanurzyć w przesolonej zupie łyżeczkę cukru i wyjąć ją, gdy tylko zacznie się rozpuszczać. Cukier wchłonie nadmiar soli. Można też użyć ryżu, kawałka mięsa lub surowego ziemniaka.

#2. Jak usunąć naklejkę z ceną?


Zdarza się, że kupioną przez nas rzecz „zdobi” naklejka z wypisaną ceną, a wiadomo, że nie wszystko wolno wsadzić do wody z płynem do mycia naczyń. Rozwiązaniem jest wtedy przytrzymanie przedmiotu nad parą lub strumieniem gorącego powietrza z suszarki do włosów i natychmiastowe zerwanie naklejki. Bez śladu.

#3. Tosty po studencku


Jak widać brak tostera to żadna przeszkoda przed cieszeniem kubków smakowych pysznymi tostami. Należy pamiętać, by zewnętrzną stronę kanapki bardzo cienko posmarować masłem i ustawić temperaturę żelazka na „wełnę”.

#4. Masaż na ból zęba

Na rysunku przedstawiono miejsca, które należy masować, aby na krótki czas pozbyć się bólu zęba (ponoć działa od pół godziny do połowy dnia). Niebieski punkt oznacza miejsce masowania, jeśli boli któryś z górnych zębów, a czerwony - z dolnych.

#5. Aby o poranku być rześkim


Ten sposób polega na pewnym ćwiczeniu oczu. Należy je wykonać tuż po obudzeniu, kiedy dotarła do nas świadomość, że czas zalegania w łóżku dobiegł końca, ale jeszcze nic z tym nie zrobiliśmy. Zanim podniesiemy się łóżka trzeba zmrużyć oczy ściskając powieki. Trzymamy je w tej pozycji, aż nie poczujemy ich rozluźnienia (jakieś 12-15 sekund). Jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, nie powinniśmy już czuć się senni.

#6. Zielone pomaga


W razie nagłego braku sił należy zjeść zielone jabłko. Owoc ten zawiera dużą ilość węglowodanów i żelaza, dzięki czemu szybko postawi nas na nogi.

#7. Bez kalkulatora


Do łatwego obliczenia wyniku mnożenia dużych liczb można posłużyć się sposobem przedstawionym na obrazku. Sprawdzone też na działaniu 85x95. Działa.

#8. Kromka z nadzieniem#9. Kaloryfer w pokoju dla dzieckaJeśli mieszkamy w bloku zbudowanym za czasów minionego ustroju, to pewnie mamy w nim taki mało ciekawy wizualnie kaloryfer (za to jak grzeje!). Aby nie straszył oczu dziecka można pomalować go w kolory tęczy. I bez skojarzeń, to tęcza pozbawiona ideologii.

#10. Inne zastosowania pasty do zębów


Oprócz czyszczenia zębów możemy użyć jej do:
- łagodzenia skutków ukąszeń przez owady
- pozbycia się zapachu ryby, czosnku i cebuli z rąk
- zmywania śladów po kredkach i flamastrach z pomalowanych ścian
- zapobiegania zapoceniu się okularów pływackich
1192
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Zagadka dnia: znajdź dziewczynę na zdjęciu
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu MŻJDD - "Wóda, laski, lasery, wszyscy moi znajomi, no i..."
Przejdź do artykułu Jak napisać wypracowanie na ostatnią chwilę?
Przejdź do artykułu Nietypowy list do Straży Miejskiej
Przejdź do artykułu Psychopaci są wśród nas - 8 objawów, które ich zdradzają
Przejdź do artykułu 15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta
Przejdź do artykułu 69 pomysłów na wykorzystanie niepotrzebnych palet
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu – Poseł PiS zarabia na godzinę więcej niż Cristiano Ronaldo
Przejdź do artykułu Zagadka zapałczana
Przejdź do artykułu Nietypowe instrukcje na metkach

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą