Szukaj Pokaż menu

Wszystkie oblicza (śpiącego) Krula

40 920  
120   45  
Jak wiadomo, przycięcie sobie komarka w dzień dobrze wpływa na zdrowie. Janusz Korwin-Mikke praktykuje taki styl życia i dlatego jest zdrowy.

Faktopedia DCC - Ile wynosi roczna pensja Marka Zuckerberga

128 990  
401   115  
Dziś m.in. najbrudniejsze miejsce w domu, roboty na trybunach jednej z drużyn z Korei Południowej, dlaczego pioruny częściej wybierają mężczyzn oraz wynalazca sojowych kiełbasek.

10 typów dziewczyn

369 637  
589   124  
Wydawać by się mogło, że ile kobiet na świecie, tyle ich typów można wyróżnić. Mimo to niektórzy mężczyźni na podstawie swoich doświadczeń próbują poklasyfikować płeć piękną według własnych kryteriów. Co z tego wyszło?

#1. Troskliwa

Znajdzie cię, nawet jeśli nie zostawiłeś numeru telefonu albo jakichkolwiek innych namiarów. Podkradnie się niezauważalnie i podaruje ci ręcznie zrobioną kartkę urodzinową (chociaż nie powiedziałeś, kiedy masz urodziny), płytę ulubionego zespołu albo ciasto. Odmowa na nic się nie zda. Odwiezie się do domu, kiedy będziesz pijany, poda piwo na kaca, porozmawia na interesujące cię tematy. A jeśli powiesz, że kochasz inną, to poczeka aż zmienisz zdanie.

#2. Kumpela


Przyjaźń to ponoć najgłupszy sposób flirtu. Jeśli od początku nie ma iskier, to potem nie ma jak rozpalić ognia. Kumpela będzie grać z tobą w gry, żartować z innych ludzi i spędzać czas z twoimi znajomymi. Seks z nią do niczego nie zobowiązuje, przecież to kumpela. Dzisiaj śpisz z nią, a jutro wyżalasz się jej, że inna złamała ci serce.

#3. Kokietka


Jeśli się jej spodobałeś, to jesteś na nią skazany. Ten typ dziewczyny nie zawaha się ogłosić tego całemu światu, podbiec do ciebie i zacząć całować. Nieważne, że obok stoi twoja dziewczyna, kumple albo nawet… twoje dzieci. Takie zachowanie cię przeraża, bo jak można gdziekolwiek z nią pójść, jeśli ona ciągle się do ciebie dobiera? To dziewczyna ideał dla autora bloga o seksie. Tylko jak długo można jechać wyłącznie na łóżku?

#4. Rozpustna


Takie dziewczyny myślą, że jeśli faceci ciągle myślą o seksie, to rozmowy z nimi na ten temat to idealny sposób na podryw. Gdy tylko nadarza się okazja zmienić przedmiot dyskusji na łóżko, zrobi to bezceremonialnie. Jeśli wyśle ci jakiś link do zdjęcia lub filmiku, to już wiesz, co tam będzie. Dla niej nie ma żadnego tabu. Często bywa, że ta „swoboda wypowiedzi” jest jedynie próbą zamaskowania niedoświadczenia albo koszmarnych kompleksów. Nie od dziś wiadomo, że krowa, która głośno ryczy, daje mało mleka.

#5. Poprawna


Jak większość ludzi, ona też chce związku. Tylko że jednocześnie ma zamiar zostać grzeczną i ułożoną dziewczynką. Jeśli trafiła ci się taka sztuka, to masz pecha, bracie. W pakiecie dostajesz pełny zestaw średniowiecznych zakazów. Seks? Zapomnij. Dzisiaj otrzymasz jedynie nieśmiały pocałunek, a jutro usłyszysz, że pozwoliliście sobie na zbyt dużo. Jeśli zaprosi cię do siebie, to nie licz na coś więcej niż obiad. Uciekaj, zanim będzie za późno.

#6. Zachwycona


Gratulacje, jesteś jej idolem. Ale to jeszcze nie znaczy, że jesteś fajny gość, to tylko taka miłość. Co byś nie zaproponował, możesz liczyć na jej gorący odzew. Powiedziałeś suchara, którego nie powstydziłby się prowadzący „Familiady”? Nie przejmuj się, ona i tak pęka ze śmiechu. I tak będzie aż do momentu, w którym nie zakochasz się w tej, która rozumie cię najlepiej na świecie… Tylko że to praktycznie niemożliwe. Niczym niezamaskowane pochlebstwa są może i miłe, ale z czasem męczą. I to bardzo.

#7. Lwica


Niestety nie w łóżku. To lwica salonowa. Jej plan dnia wygląda jak kalendarz kulturalnych wydarzeń kraju. Ją samą zawsze otacza grono przyjaciół. Spodobałeś się jej, zaprasza cię na imprezę, rozmawia z tobą jak można najdłużej, czyli maksymalnie trzy minuty. Przyjaźnić się można, ale spotykać? Jeśli nie pracujesz w jakimś instytucie mediów, architektury i designu, to masz małe szanse na znalezienie wspólnych tematów. Nie mówiąc już o tym, że szanse zostania z nią sam na sam, kiedy wokół zawsze kręci się masa ludzi, są delikatnie mówiąc małe.

#8. Agresywna


Jeśli taka dziewczyna zdecydowała się ciebie zdobyć, to już przepadłeś. Jesteś zdobyty w dosłownym znaczeniu tego słowa - masz być przytłoczony siłą jej intelektu oraz dowcipu i w takiej pozycji spędzić z nią resztę życia. Szybko zauważy twoje błędy i nie zawaha się ci ich głośno wytknąć, abyś nie obrósł w piórka.

#9. Zmienna


Ten typ łączy w sobie wszystkie wymienione wyżej. W parzyste dni miło sobie z nią żartujesz, a w nieparzyste nawet nie powie ci „cześć”. Raz jest doświadczoną i gotową na wszystko kochanką, a raz cnotką-niewydymką. Pewnie jej porywczość świadczy o delikatnej naturze lub gorącym temperamencie, ale pierwsze, co przychodzi do głowy, to konsultacja lekarska. Niezrównoważony człowiek, który sam nie wie, czego chce może być atrakcyjny dla innych tylko w filmach z Zooey Deschanel.

#10. Zraniona


Niby lubi się z tobą zadawać, ale dasz jej chociaż najmniejszy powód, żeby się obraziła, to ona niewątpliwie to zrobi. Może zbyt dużo dzisiaj żartujesz? Albo jesteś jakiś naburmuszony, nie przywitałeś się pierwszy, powiedziałeś coś nie tak? I to wszystko jeszcze zanim udało się zbudować jakikolwiek związek! Nagle, w środku nocy dostajesz SMS-a z wyrzutami, że dwa tygodnie temu były jej urodziny, a ty zapomniałeś złożyć jej życzenia. Może i jest to miłość, ale trudna do zniesienia.

Wszystkie typy kobiet zapraszamy do zapoznania się z kolekcja damską marki Lavard - Zobacz Więcej
589
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Faktopedia DCC - Ile wynosi roczna pensja Marka Zuckerberga
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Islandzki czarny humor w wykonaniu Hugleikura Dagssona
Przejdź do artykułu Najważniejsze zasady dla każdego mężczyzny
Przejdź do artykułu Jak dotknąć cycka dziewczyny i nie tylko
Przejdź do artykułu (Mocno) niepoprawne politycznie prawdy o ludzkiej naturze
Przejdź do artykułu 15 rzeczy, które większość z nas robi, ale się do tego nie przyznaje
Przejdź do artykułu Co się stało ze wszystkimi miłymi facetami?
Przejdź do artykułu Dawka wcale nie musi być duża, by zabić! - parę słów o dawkowaniu trucizn
Przejdź do artykułu Rzeczy, których nie widuje się na co dzień LXXXIV - Francuscy żołnierze z bardzo dziwną bronią
Przejdź do artykułu Jakich dziewczyn powinni unikać faceci

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą