Szukaj Pokaż menu

Popularne filmy i programy TV przedstawione za pomocą jedzenia i napojów

64 074  
101   17  
Znane filmy i seriale, przedstawione za pomocą żywności i napojów, które najlepiej je reprezentują:

Kliknij i zobacz więcej!

33 gify z zaskakującym zakończeniem

178 619  
1032   39  
Ciągle siedzisz "w internecie"? Wszystko już widziałeś i nie ma dla ciebie nowości? Jesteś pewien, że znasz zakończenia tych historyjek?

10 hoteli, które mogłyby pomieścić całe miasta

102 525  
357   9  
Gdyby zrobić listę 10 największych hoteli świata, siedem z nich znajdowałoby się w Vegas. By zatem dodać kolorytu do takiego zestawienia, zajrzymy w różne zakątki świata i wyłowimy te najciekawsze okazy.

#1. Hotel Moon Palace, Meksyk

Liczba pokoi: 2133
Meksykański Księżycowy Pałac mógłby pomieścić dwa najmniejsze miasta w Polsce: Wyśmierzyce i Suraż. Każdy dostałby osobny pokój, a do rozdysponowania zostałaby jeszcze ponad setka wolnych. Choć znając naszą mentalność, to i Działoszyce by weszły. A i Nowe Warpno dałoby się upchać, gdyby materace przynieśli...

#2. Dacheng Shanshui International, Chiny


Liczba pokoi: 2353
Pomimo swojej międzynarodowej nazwy ponoć ciężko znaleźć tam kogoś, kto mówi po angielsku. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym hotelu zmieściłaby się cała populacja hawajskiej wyspy Lāna'i.

#3. Marina Bay Sands, Singapur


Liczba pokoi: 2561
Główną atrakcją tego hotelu jest z pewnością niesamowity basen na jego szczycie, który swoją długością odpowiada trzem basenom olimpijskim. Dałoby się tu pomieścić wszystkich mieszkańców wyspy Montserrat.

#4. Atlantis Paradise Island, Bahamy


Liczba pokoi: 3200
Hotel, w którym z dużą rezerwą zmieściliby się wszyscy mieszkańcy Warszawy. Oczywiście tej z hrabstwa Duplin w Karolinie Północnej. Do jego największych atrakcji z pewnością można zaliczyć ogromne akwarium.

#5. Shinagawa Prince, Japonia


Liczba pokoi: 3680
Znajdujący się w tokijskim okręgu Minato (gdzie swoją siedzibę mają Honda, Mitsubishi, Toshiba, a nawet i Pokemony) hotel mogłaby zamieszkać cała populacja państwa Nauru.

#6. Sheraton Macau, Makau


Liczba pokoi: 3896
Makau było pierwszą i najdłużej istniejącą europejską kolonią na terenie Chin - Portugalczycy przekazali ten obszar Chinom w 1999 roku. Znajdujący się tu hotel Sheraton mógłby pomieścić wszystkich mieszkańców brooklyńskiej dzielnicy Williamsburg, którzy uważają się za artystów. Bo chyba wiesz, że to taka nowojorska mekka artystyczna? Nie? No to już wiesz.

#7. Ambassador City, Tajlandia


Liczba pokoi: 4219
Prócz standardowych barów, restauracji i klubów nocnych można tu znaleźć największy kryty basen na terenie Azji. Wprowadzić mogliby się tutaj wszyscy mieszkańcy Mikołajek.

#8. First World Hotel, Malezja


Liczba pokoi: 6118
Czwarty największy hotel świata sugeruje nazwą, że z naszą najniższą krajową poszaleć się tu nie da. Nie jest jednak aż tak duży. Zmieściłaby się tu jedynie połowa mieszkańców Kóz - największej polskiej wsi. No chyba że reszta przyszłaby z materacami...

#9. MGM Grand, USA


Liczba pokoi:
6852
Niegdyś największy hotel świata, dziś jedynie największy hotel Stanów Zjednoczonych (choć dla Amerykanów raczej nie stanowi to różnicy). Dałoby się w nim upchać połowę mieszkańców Księstwa Monako.

#10. Izmailovo, Rosja


Liczba pokoi:
7500
I oto jest - największy hotel świata. Powstał na potrzeby igrzysk olimpijskich z 1980 r. Dałoby się w nim pomieścić wszystkich taksówkarzy z nowojorskiego obszaru metropolitalnego - i nie wiadomo, czy bardziej zadziwia tutaj ta pojemność, czy fakt, że aż tylu taksówkarzy jeździ po Wielkim Jabłku.
357
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 33 gify z zaskakującym zakończeniem
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Faktopedia – Kuriozalna sytuacja w teleturnieju „Milionerzy”
Przejdź do artykułu Co kryje tajemniczy właz w kuchni?
Przejdź do artykułu Genialna reklama Colgate
Przejdź do artykułu Najlepsze miejsca na spędzenie udanego urlopu
Przejdź do artykułu Najbardziej oczywiste rzeczy, jakie musiałeś tłumaczyć dorosłej osobie
Przejdź do artykułu Co się kryje w niepozornym domku?
Przejdź do artykułu Przypadkowe telefony z niespodziewanymi konsekwencjami
Przejdź do artykułu Piekło istnieje na ziemi
Przejdź do artykułu 7 podwodnych hoteli - dla tych, dla których zwykły pokój to za mało

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą