Szukaj Pokaż menu

Jak narkotyki i przestępczy tryb życia zmieniły w ciągu 14 lat twarz przystojnego mężczyzny

255 109  
252   59  
Zdjęcia Matthew Medlina wykonane do policyjnej kartoteki na przestrzeni 14 lat pokazują jak zmienił się młody mężczyzna. Jego pierwsze zdjęcie wykonano w 2002 roku. Wówczas z fotografii wyglądała opalona, przystojna twarz 18-latka, starannie przystrzyżonego i z gładką cerą. Wyniosłe, pewne siebie spojrzenie oraz wysokie kości policzkowe sprawiały, że Matthew mógł uchodzić za modela. Tak było 14 lat temu...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

10 pozałóżkowych sposobów na osiągnięcie orgazmu

392 943  
583   61  
Nic na tym świecie nie jest pewne, zwłaszcza seks. Jednak ludzkość zna sposoby na obejście zasady, że do tanga trzeba dwojga.

Kliknij i zobacz więcej!

Historie, które popsują ci nastrój

340 006  
1587   117  
W życiu nie zawsze układa się jak w bajce, pełno w nim cierpienia i nieszczęśliwych historii. Czasem przypadek decyduje o tym, kto będzie szczęśliwy, a kto będzie wegetował, albo nie przeżyje do następnego wschodu słońca. Oto zdjęcia, za którymi kryje się mroczna prawda.

#1. Filipiński polityk zrobił zdjęcie paczki przyjaciół, przypadkiem zrobił też zdjęcie swojego zabójcy.

#2. 24-letni sierżant Marines Tyler Ziegel i 21-letnia Rene Kline w dniu ich ślubu, w 2006 roku. Rok później rozwiedli się, sierżant zmarł 26 grudnia 2012 po pechowym upadku na lodzie.#3. Historia przeglądania 83-latki.Pomagam mojej babci z komputerem i z ciekawości zajrzałem do historii jej przeglądarki. Oto co wyszukiwała:
"co się stanę kiedy umrę"
"czy nauka udowodniła śmierć"
"czy mąż pozna mnie w niebie"
"czy moje dzieci będą mnie pamiętały, kiedy pójdą do nieba"
"czy życie przemija" (nie wiem co miała na myśli)
"czy bóg może wybrać kiedy umrę"
To są tylko przykłady, które zapamiętałem. Ogólnie głównie pytania o śmierć i mojego dziadka. Nie wyobrażam sobie, jak to jest stracić kogoś, z kim spędziło się 52 lata życia (zmarł 11 lat temu). Wiem, że na Reddicie często wyśmiewa się religię, ale ona daje ludziom nadzieję, dała jej nadzieję, że znowu spotka męża.

#4. Braterstwo po sam kres.#5. Jeśli masz 25 lat, tyle tygodni zostało ci do końca życia.#6. Notatka znaleziona na biurku kolegi z pracy, który niedawno przegrał walkę z rakiem.- kochaj życie, przyjaciół, rodzinę i Boga
- uśmiechaj się, chodź wyprostowany, schludnie się ubieraj
- bądź namiętny
- częściej mów "kocham cię" i "dziękuję"
- to wyzwanie, nie choroba
- stawiaj sobie CELE
- WALCZ

#7. Zdjęcie Tylera Hadleya, zrobione przez jego przyjaciela chwilę po tym, jak Tyler powiedział mu, że zabił rodziców, żeby zorganizować imprezę. W czasie tej imprezy jego rodzice nadal leżeli martwi w sypialni.#8. Zdjęcie na zakończenie roku w Columbine w 1999 roku. Zwróćcie uwagę na lewy górny róg.#9. Tablica upamiętniająca ludobójstwo w Rwandzie.Fillette UWASE
Wiek: 2
Ulubiona zabawka: lalka
Ulubione jedzenie: ryż i frytki
Najlepszy przyjaciel: tata
Zachowanie: grzeczna dziewczynka
Przyczyna śmierci: rozbita na ścianie

#10. W czasie dystrybucji żywności z pomocy humanitarnej dobrze odżywiony mężczyzna kradnie kukurydzę zagłodzonemu dziecku, Ajiep, Sudan, 1998#11. 8-letnie dziecko zginęło z powodu urazu głowy, ale jego organy uratowały cztery inne życia. Lekarze oddają pokłon w podziękowaniu za nerkę, wątrobę, rogówkę itd.#12. Dzieci na sprzedaż, zawstydzona matka zakrywa twarz. Okres głodu w Chicago, 1948 rok.#13. Piloci kamikaze ze szczeniakiem, na chwilę przed ostatnim wylotem.#14. Turyści fotografują się na chwilę przed zamachem w Omagh w Północnej Irlandii. Bomba znajduje się w czerwonym samochodzie po prawej, w zamachu zginęło 29 osób, a ponad 300 było rannych.Aparat, którym zrobiono to zdjęcie, odnaleziono wśród ruin. Na zdjęciu znajduje się turysta z Hiszpanii z córką. Oboje przeżyli eksplozję.

#15. Jednoroczna córka na pogrzebie swojego ojca, sierżanta Joshuy Meltona.#16. Matka wstrzykuje sobie heroinę, obok siedzą jej dziecko i kochanek.#17. Dziecięce kajdanki używane do transportu dzieci Indian do specjalnej szkoły dla Indian.#18. Panna młoda.


1587
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 10 pozałóżkowych sposobów na osiągnięcie orgazmu
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 8 nieco mniej znanych faktów o dinozaurach
Przejdź do artykułu Basen dla synka
Przejdź do artykułu To jajko postawiło na nogi cały sztab ludzi. Dlaczego jest takie cenne?
Przejdź do artykułu Niewinne rzeczy, które mogą cię zabić
Przejdź do artykułu Podróżnicze oczekiwania kontra rzeczywistość
Przejdź do artykułu Kilka wyjątkowo kosztownych błędów
Przejdź do artykułu Twoje myśli czasem cię przerażają? Psychiatrzy mówią, że są one zupełnie normalne
Przejdź do artykułu Demotywatory CDLXI - sklep w Radzyminie pokazał, że się da
Przejdź do artykułu Kompilacja rodziców na medal

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą