Szukaj Pokaż menu

Sekret kobiety o tajemniczym uśmiechu, którą być może całowałeś

129 558  
786   29  
W sobotę 2 sierpnia 1902 roku uwagę handlujących nad Sekwaną paryskich przekupek przykuł pływający w wodzie przedmiot. 

Wezwana policja stwierdziła, że są to zwłoki pięknej, młodej kobiety, a następnie przetransportowała je do kostnicy miejskiej, gdzie dokonano przeszukania ubrania ofiary. Nic nie znaleziono. Zaciśnięte na nadgarstkach sznury jasno wskazywały, że kobieta padła ofiarą morderstwa. Przeprowadzono sekcję zwłok, która ujawniła ogrom zbrodni – kobieta była w zaawansowanej  ciąży.
W owym czasie normalną praktyką dla poszukiwań rodziny zmarłych, których tożsamości nie można było ustalić, było wystawienie zwłok na widok publiczny. Tłumy paryżan przychodziły pod przeszklone okna kostnicy podziwiać urodę Sekwańskiej Nieznajomej, jak ją ochrzciła bulwarowa prasa. Mimo to została ona nierozpoznana i tydzień później pochowano ją w bezimiennym grobie dla biedaków.

Porady dla początkujących podróżników

83 616  
527   36  
Planujesz ruszyć w świat, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oto kilka porad, których autorem jest Graham Hughes - pierwszy człowiek, który odwiedził wszystkie kraje świata bez korzystania z samolotów.Podróżuj bez bagażu
Oszczędź pieniądze, zostawiając drogi i bezużyteczny sprzęt w domu

Zdaniem mężczyzn brunetki są lepsze jako żony...

163 250  
628   74  
...jednak blondynki są lepsze w łóżku.

Podszedłszy do sprawy w sposób profesjonalny socjologowie z paryskiej Sorbony zadali pytanie 2 368 mężczyznom, żeby raz na zawsze ustalić jaki kolor włosów powinna mieć kobieta idealna. A oto, co z tych badań wynikło.

#1. Blondynki mają więcej zabawy


61 procent badanych uznało, że blondynki w łóżku są bardziej radosne od brunetek. Pytano, czy blondynki się cieszą, nie czy się śmieją, bo śmiech mógłby mieć różne przyczyny.

 #2. Głębokie... rozmowyJeżeli mężczyzna miałby przeprowadzić "rozmowę na poważne tematy", w 82 przypadkach na 100 na interlokutora wybierze brunetkę (link dla blondynek).

#3. Buzi


51 procent badanych uważa, że brunetki lepiej się całują. Ponieważ 49 procent mężczyzn było odmiennego zdania można uznać, że w tej kwestii jest remis. 


#4. Wyprowadzanie na spacer


78 procent ankietowanych wolałoby pójść na spacer do parku z blondynką niż z brunetką. No logiczne. Blondynce wskazujemy byle ptaka i z miną ornitologa mówimy „Tam, jaszczomp”, a następnie wskazując jakieś drzewo przybieramy pozycję dendrologa i informujemy „a tu o, topola”. I wszyscy mają radość. Brunetka mogłaby wiedzieć, że wróbel i że lipa.

#5. Kopanie rowów


Do ciężkiej pracy mężczyźni woleliby zabrać się w towarzystwie i przy pomocy... brunetek.
Najprawdopodobniej dlatego, że te nie narzekałyby na połamane tipsy, złamany obcas w czółenkach, oczko w pończosze, wiatr psujący fryzurę, chlapiący rozpuszczalnik rozmazujący makijaż, przebicie na betoniarce i brak zasięgu "pleja".

#6. Zimny łokieć


W podróż autem mężczyźni chętniej zabiorą blondynkę. 
57 procent z nich. Pozostałe 43 procent argumentowało wybór chęcią prowadzenia ciekawej rozmowy w podróży. Tak jakby z blondynkami nie można było prowadzić ciekawych rozmów o tipsach, czółenkach, oczkach, fryzurach, rozpuszczalniku, betoniarkach i o zasięgu "pleja", który czasem jest, a czasem go nie ma, nieprawdaż?

#7. Jedzenie

Blondynki jedzą ładniej. Tak uważa 53 procent ankietowanych. Blondynkom nic nie wypada z ust i nie upada na obrus, ślina im nie cieknie na talerzyk, nie parskają okruszkami i nie wylewają sobie na kolana sosu z żeberek.


#8 Jedzenie 2Jeśli jednak powierzymy kobiecie przygotowanie posiłku - z zadania tego lepiej się wywiąże brunetka. Nie tylko umie włączyć piekarnik, ale się przy tym nie porani, nie doprowadzi do pożaru, a jej jedzenie nie będzie wymagało płukania żołądka. Czyli jednak nie ma problemu, że kawałek pomidora jej upadł na dekolt.

#9. Opieka nad królikiemGdyby biorącym w ankiecie facetom przyszło dzielić z kobietą opiekę nad zwierzęciem - 1359 z nich chciałoby, żeby ta kobieta miała włosy o kolorze platynowym. Widocznie goście po prostu nie lubili zwierząt. (Blondynkom niech ktoś w komentarzach policzy procent).

#10. Trafienie do aresztu90% za towarzysza celi wybiera blondynkę. Bez komentarza.

#11. Łatwość w zaciągnięciu do łóżka


81% badanych uważa, że łatwiejsze do namówienia na niezobowiązujący seks są blondynki. Pozostali myślą, że to brunetkom wystarczy pokazać materac i strzelić palcami.

#12. Umiejętność robienia loda


Nie było takiego pytania w ankiecie, ponieważ nie była to głupia ankieta kulinarna o deserach, tylko poważne, wspierane przez Unię Europejską badanie socjologiczne. 

#13. Upiór w operzeJeśli mamy wybrać się na miasto nie po to, żeby pochwalić się panną przed kumplami w barze, lecz aby wspólnie z nią uczestniczyć w wydarzeniu kulturalnym - zabierzemy blondynkę. W 60 przypadkach na 100 brunetki zostaną same przed wejściem. W tym pytaniu chyba chodzi o lansik. 

#14. Złamanie z przemieszczeniem


Jeśli przydarzy nam się nieszczęśliwy wypadek, który złoży nas do szpitalnego łóżka - chcielibyśmy, żeby nad naszym nieszczęściem pochylał się łeb w kolorze zboża. W 61 przypadkach na 100. Ciekawe czemu?

#15. Przepuszczenie wszystkich pieniędzy na karuzeli


Powierzenie wszystkich oszczędności kobiecie, aby o nich decydowała jest głupim pomysłem samym w sobie. Jeszcze durniejsze jest wybranie do tego blondynki. Pozostałe 77 procent łosiów, wolałoby je oddać brunetce. Fru! Jak w studnię.

#16. Preferencje alkoholowe


Więcej piją brunetki. Zdaniem 60 procent facetów.


#17. Zabłądzenie w lesieJak się gubić to z brunetką. Powód chyba ten sam, co w punkcie #4. W opinii 66% ankietowanych brunetka nie przyciągnie jasną czupryną głodnego niedźwiedzia, a blondynka owszem. Panowie nie wzięli pod uwagę, że blondynka może wyciągnąć z różowej torebki smartfonika i podać nam, żebyśmy włączyli GPS.


#18. Trojaczki


68 procent zapytanych, chciałoby usłyszeć radosną wiadomość o mającej się urodzić trójce pociech od partnerki o włosach... ciemnych.


A skoro w drodze trojaczki to..


#19. Małżeństwo58/42 dla brunetek. Z niewiadomych przyczyn mężczyźni uważają, że brunetki bardziej nadają się na żony.

#20. ZaufanieUfamy brunetkom. Oprócz tkwiących w błędzie 22 procent.

#21. Śmierć


Remis 51/49 dla blondynek. Czyli facetom kompletnie wisi jaki kolor włosów będzie miała panna, u boku której odwalą kitę. I tu pojawia się pytanie PO CO w pytaniu #19 na towarzyszkę życia wybierali brunetkę?

#22. Rude......nie były brane pod uwagę w tym badaniu, ponieważ kompletnie wypaczyłyby jego wynik.
628
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Porady dla początkujących podróżników
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 15 mega durnych porad, z których, miejmy nadzieję, nikt nie skorzysta
Przejdź do artykułu Najważniejsze zasady dla każdego mężczyzny
Przejdź do artykułu 7 bardzo złych nauczycielek
Przejdź do artykułu (Mocno) niepoprawne politycznie prawdy o ludzkiej naturze
Przejdź do artykułu 7 szalonych rzeczy, które ludzie zrobili, żeby uniknąć odpowiedzialności
Przejdź do artykułu Co się stało ze wszystkimi miłymi facetami?
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o Gruzji
Przejdź do artykułu Jakich dziewczyn powinni unikać faceci

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą