Szukaj Pokaż menu

6 życiowych porażek, przez które prawie wszyscy musimy przejść, by czegoś się nauczyć

159 448  
222   36  
Dno to najlepsze miejsce, by zacząć – droga stąd prowadzi już tylko w górę. Wystarczy tylko mocno się odbić i popłynąć.

Stracona miłość

Mistrzowie Internetu CCLXXIX - Skąd tak naprawdę bierze się 500+

127 068  
437   55  
W dzisiejszym odcinku m.in. co byś zrobił, gdyby ta dziewczyna odłączyła ci router w trakcie gry; po czym rozpoznać, że pająk jest samicą; pokój dla studenta w centrum Warszawy za 1850 zł; dlaczego pierwszy mąż jest jak naleśnik oraz co TVP zrobiło z pokoleniem naszych rodziców.

Oszukać przeznaczenie

263 246  
1300   49  
21-letnia Jessica de Lima Rohl cudem uniknęła śmierci w tragedii, która rozegrała się w klubie nocnym w Santa Maria. Była jedną z organizatorek tej klubowej imprezy dla studentów. Właściwie już szykowała się do wyjścia do klubu "Kiss", gdy zadzwonił jej chłopak i poprosił, żeby jednak została w domu...

Kliknij i zobacz więcej!
Pomimo faktu, że wszystkie jej koleżanki zamierzały pójść na tę imprezę, panna Lima Rohl postanowiła posłuchać próśb swojego chłopaka, Adriano Stefanela - który mieszkał w innym stanie - i pozostała w domu.

Kilka godzin później, 27 stycznia 2013 roku, cały klub stanął w płomieniach. Jeden z członków grającego na scenie zespołu odpalił fajerwerki, od których zajął się dach. Wiele osób zginęło wdychając toksyczne opary, wiele osób zostało stratowanych przez tłum szukający rozpaczliwie drogi ucieczki.

Kliknij i zobacz więcej!

48-letni Nilton Stefanel stwierdził później: "Mój syn miał prawdopodobnie jakieś silne przeczucie, że zadzwonił do niej i poprosił, żeby tam nie szła. No i w końcu została w domu[...] Jessica była taka szczęśliwa i taka wdzięczna, że posłuchała jego rady. Od tej chwili uważała go za swojego anioła stróża, a on czuł się jak bohater, gdyż uratował komuś życie."

Kliknij i zobacz więcej!

W środę, 30 stycznia, Jessica pojechała do Toledo, gdzie pracował jej chłopak. Następnego dnia rano mieli wyruszyć z powrotem już razem do Santa Maria jego samochodem. Zaledwie 132 kilometry.

Przejechali tylko kilkadziesiąt metrów swoim Volkswagenem Golfem, kiedy uderzyła w nich czołowo ciężarówka. Jessica de Lima Rohl zginęła na miejscu, Adriano Stefanel - który skończyłby następnego dnia 21 lat - zmarł w szpitalu kilka godzin później...

Kliknij i zobacz więcej!

Nie da się oszukać przeznaczenia...
1300
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Mistrzowie Internetu CCLXXIX - Skąd tak naprawdę bierze się 500+
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak się żyje w najludniejszym kraju świata?
Przejdź do artykułu Niezwykły towarzysz taksówkarza
Przejdź do artykułu Za co można dostać bana na Facebooku?
Przejdź do artykułu 7 przedziwnych praktyk seksualnych
Przejdź do artykułu 8 ciekawostek na temat ekstradycji - także do Polski
Przejdź do artykułu Tajemnice UPS na zdjęciach
Przejdź do artykułu 25 obrazków pokazujących klocki Lego w krzywym zwierciadle
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Miliarder z Chin ujawnia prawdziwą liczbę chorych na koronawirusa
Przejdź do artykułu Zaskakujące nagłówki z Onion News

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą