Szukaj Pokaż menu

Posiadasz kota? Zrozumiesz to doskonale... X

40 542  
184   24  
W tym odcinku zatańczymy tango, przekonamy się, dlaczego ciocia ma tak dobre poczucie humoru i poznamy jednego astronautę.

10 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć o grze wstępnej (i stosować…)

237 108  
441   94  
Większość mężczyzn prędzej pojmie sekrety fizyki kwantowej niż zasady gry wstępnej takiej, jaką chciałyby ją widzieć kobiety. A tymczasem wiadomo, że to przez grę wstępną prowadzi najkrótsza droga do sypialni kobiety.

#1.

Jak napisać wypracowanie na ostatnią chwilę?

373 069  
1563   47  
Zdarzyło Ci się kiedyś odkładać pisanie wypracowania na ostatnią chwilę, a kiedy termin upływał następnego dnia, dopadała Cię czarna rozpacz? Oto krótki poradnik, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Krok 1: Otwórz nowy dokument w Wordzie

Krok 2: Wpisz swoje imię i nazwisko, datę i tytuł wypracowaniaKrok 3: Pomyśl chwilkę, jak zacząć
Krok 4: Zrób sobie krótką przerwęKrok 5: Zacznij pisaćKrok 6: Zrób kolejną krótką przerwęKrok 7: Zacznij jeszcze raz, ale tym razem na poważnieKrok 8: Posiłkuj się Wikipedią, nawet jeśli prowadzący zajęcia tego zabroniłKrok 9: Zapisz jedną stronę byle czegoKrok 10: Kiedy sobie przypomnisz, że wypracowanie miało być na minimum 10 stron - spanikujKrok 11: Powiększ marginesyKrok 12: Albo powiększ czcionkę (najlepiej jedno i drugie)Krok 13: W tym momencie zdasz sobie sprawę, że nauczyciel/profesor to zauważy. Dodaj kilka pustych linii przed i po tytule...Krok 14: Pisz ciągle to samo, używając wszystkich dostępnych synonimów i powtarzając te same zdania zapisane w inny sposóbKrok 15: W tym momencie powinieneś zdać sobie sprawę, że nie korzystałeś jeszcze z podwójnej spacji, więc jest szansa, że nadrobisz...Krok 16: Aby udowodnić, że nie korzystałeś z Wikipedii, w bibliografii wpisz bibliografię artykułów z Wikipedii...Krok 17: Czas na autokorektęKrok 18: Drukuj!Krok 19: Obiecaj sobie, że już nigdy nie będziesz czekał z pisaniem wypracowania na ostatni dzień, po czym sobie odpocznij

1563
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 10 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć o grze wstępnej (i stosować…)
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Szalone "madki" z internetu atakują!
Przejdź do artykułu Nietypowe instrukcje na metkach
Przejdź do artykułu Jak wyretuszować ślady na lustrze?
Przejdź do artykułu 20 prostych porad, które ułatwiają życie
Przejdź do artykułu Impreza seksualna zorganizowana przez księży z Dąbrowy Górniczej wymknęła się spod kontroli – Newsy z fikołkiem
Przejdź do artykułu Znajdź różnice - profesjonalny poradnik
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o mewach. Raczej nie pokochacie tego ptaszyska...
Przejdź do artykułu Ciekawe sztuczki Matki Natury
Przejdź do artykułu Jak wyciąć świński dowcip

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą