Szukaj Pokaż menu

Zwierzęta, które od czasu do czasu lubią sobie wciągnąć narkotyki

121 379  
307   21  
Jak wiadomo, szarą rzeczywistość i nudę dnia codziennego człowiek może sobie umilić poprzez przyjmowanie psychoaktywnych substancji.

Największe obciachy ostatnich dni - wrzucili jej zdjęcie za zgodą, a po paru komentarzach zaczęła świrować

203 827  
323   200  
Dzisiejszy odcinek zdominowały kobiecie piersi. Będzie o skandalu z biustem Anny Lewandowskiej i pewnej imprezowiczce z Rzeszowa, która wpadła w panikę, gdy jej zdjęcie bez stanika podbiło internet.

6o1xt3.jpg

Zaskakujące nagłówki z Onion News

197 262  
1402   24  
The Onion to prawdziwi królowie trollingu, którzy robili niedojrzałych internautów w bambuko jeszcze zanim stało się to modne. Stylizowana na prawdziwą gazetę witryna humorystyczna z wymyślonymi newsami cały czas bywa mylona z prawdziwymi newsami. Dziś rzucimy okiem na małą porcję rzeczywistości widzianej ich cebulowym, satyrycznym okiem.

Kobieta ze wspaniałymi cyckami dowiedziała się, że ma piękne oczy

Zabawka zakazana z winy trójki głupich, martwych dzieciNastoletni gej boi się, że jest chrześcijaninemMężczyzna myślący, że stracił już wszelką nadzieję, traci dodatkową jej porcję, nie wiedząc, że w ogóle ją miał3,5-kilogramowy mężczyzna usunięty z kobiecej pochwyO ku*wa! Człowiek chodzi po je***ym KsiężycuDzielna puma przepędza grupę turystówGwiazdy porno żądają mocniejszego rżnięciaAl Gore umieszcza swego nowo narodzonego syna w rakiecie, by uciekł z umierającej planetyBadania dowodzą: dzieci są głupieSzkolny rozrabiaka po byciu molestowanym już nie jest taki twardy20 000 ton włosów łonowych zgolonych w trakcie przygotowań do WalentynekPedofil z niepokojem oczekuje pierwszego dnia szkołyKotek całymi dniami myśli tylko o mordowaniuPapież obiecuje obniżyć zjawisko pedofilii w kościele do akceptowalnego poziomuPrace wykopaliskowe odkrywają starożytną rasę ludzi-szkieletówPostać z gry wideo zastanawia się, dlaczego okrutny bóg zawsze wybiera opcję "kontynuuj"Wal-Mart pozbywa się 13 000 - jak to nazywa - miejsc pracyPrzycisk "Mam poniżej 18 lat" wciśnięty po raz pierwszy w historii internetu

1402
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Największe obciachy ostatnich dni - wrzucili jej zdjęcie za zgodą, a po paru komentarzach zaczęła świrować
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Nawyki, które wcale nie są takie zdrowe
Przejdź do artykułu Niezwykły towarzysz taksówkarza
Przejdź do artykułu Genialna reklama Colgate
Przejdź do artykułu Czego nie wiesz o życiu w Chinach
Przejdź do artykułu 7 najdziwniejszych mostów na świecie
Przejdź do artykułu Hardkorowy test uczuć przed oświadczynami
Przejdź do artykułu Pani klientka w stroju Ewy, czyli co może pójść nie tak, kiedy naprawiasz ludziom domy
Przejdź do artykułu Mistrzowie internetu CXLVII - Zważył tablet jako banany i chciał go kupić
Przejdź do artykułu Jak sprytna babcia klozetowa pobiła rekord zysków

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą