Szukaj Pokaż menu

Zaszczytne drugie miejsce

116 725  
679   34  
Być drugim... Nie wygrać, ale zająć pierwsze miejsce w grupie przegranych. Jak czują się ci, którzy zdobyli zaszczytne drugie miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie? Zobaczmy radość malującą się na ich twarzach:

Kliknij i zobacz więcej!

Oszczędne plakaty filmowe w Rosji

66 407  
198   37  
W małych rosyjskich miasteczkach dystrybutorzy nie bawią się w zakup i sprowadzanie oryginalnych plakatów filmowych. Taniej i "lepiej" dać zarobić lokalnym rysownikom.

Poniżej wybór plakatów do filmów, które powinniście dobrze znać. Ale czy skojarzycie poster z tytułem?

1.
02

SPT CIII: Seks oralny leczy mdłości

71 129  
240   10  
Nobel to mało za odkrycie zachęcające kobiety do fellatio o świcie. Panowie! Naukowcowi, który to odkrył, należy się pomnik. Może nawet zamiast tego, który ma stanąć w Radomiu? 

Poniedziałek

Znowu niestety nie popisał się Władimir Putin - prezydent albo premier Rosji, trudno się już połapać. W każdym razie gdy witał się z dostojnikami, wśród których znaleźli się również rosyjscy duchowni, nie dał się pocałować w rękę mnichowi. Przywódca narodu wzgardził jego zalotami, co widać na poniższym filmie. Homofob jeden!

https://www.youtube.com/watch?v=gnLD0qD0LJE&feature=player_embedded

Wtorek

Więcej wiary i miłości do Boga ma w sobie zapewne 80-letni Edward Garza, który w teksańskim mieście Beeville ujrzał wizerunek Jezusa w... placku przyniesionym mu przez dziewczynkę. Tak, to czarne przypieczone coś, czego nie chce się zjeść, to ON. Jego współtowarzysze, na czele z dyrektor domu opieki zgodnie uznali, że to cud. Poszukajcie zatem w swoich ziemniakach, może i Jezus przyszedł do was?
 
 

 

Środa

Dziwnym zbiegiem okoliczności również w Teksasie rozegrał się dramat nałogowego palacza Randy'ego Travisa, amerykańskiego gwiazdora country, który rozbił po pijaku samochód, potem poszedł zupełnie nagi na stację benzynową po papierosy i awanturował się ze sprzedawcą, gdy ten zażądał zapłaty. A gdy zjawiła się policja, zwyzywał mundurowych za to, że go aresztują. Kurde, już w tych Stanach zapalić nawet nie można!

 
 

Czwartek

Może jeszcze kilka takich numerów, a Travis zyska również i w Polsce dużą popularność, ale musi najpierw rzucić palenie. Popularna u nas jest za to najwidoczniej Sasha Grey, gwiazda filmów porno, która ostatnio z małymi sukcesami przebiła się do branży filmowej i muzycznej. Na Facebooku polscy internauci założyli fanpage "Komitet budowy pomnika Sashy Grey w Radomiu", który zyskał już kilka tysięcy zwolenników. Powiedzcie o naszej akcji babci, dziadkowi i sąsiadce z klatki obok! - zachęcają inicjatorzy. Ciekawe czy pomnik będzie z gadżetem czy bez?
 

Piątek

A skoro jesteśmy przy temacie, to wielu mężczyzn zechce zapewne postawić pomnik również niejakiemu Gordonowi Gallupowi. Ów naukowiec z University of Albany stwierdził, że sperma jest dobra na... poranne mdłości kobiet w ciąży, dlatego warto żeby niewiasty w stanie błogosławionym zaspokajały ustami swoich partnerów. Geniusz!
 
 

Sobota

Ale nie wszyscy chcą iść w stronę odkryć naukowych, jakie prezentują badacze uniwersyteccy. W Izraelu na przykład pojawił się nowy wynalazek, który ma powstrzymywać ortodoksyjnych Żydów przed... gapieniem się na roznegliżowane kobiety. Chodzi o specjalne okulary, które rozmazują obraz i zawężają pole wyraźnego widzenia do zaledwie kilku metrów. Kosztują równowartość niecałych 6 dolarów. Tylko czekać kiedy polskie kobiety zaczną kupować takie okulary swoim mężom pod choinkę...
 
 

Niedziela

Na koniec wróćmy jednak do Ameryki, a właściwie do Amerykanina, który postanowił zwiedzać świat w Kanadzie. Walt Wawra, młody policjant ze Stanów, zabrał swą małżonkę do sąsiedniego kraju i po powrocie zgłosił się do mediów z wstrząsającą - przynajmniej jego zdaniem - historią. Otóż podczas spaceru małżeństwo zostało zaczepione przez dwójkę mężczyzn. Nieznajomi zapytali, czy odwiedzili już festiwal Dalekiego Zachodu. Co gorsza po chwili ponowili to pytanie, nie bacząc na stanowczą reakcję policjanta, który ostrzegł, że nie chce z nimi rozmawiać, zganił ich, po czym wziął małżonkę pod ramię i szybko odszedł. Zbulwersowany zachowaniem „tubylców” funkcjonariusz poskarżył się mediom, że to dziwne, że w Kanadzie nie można mieć broni, bo tak mógłby ją od razu wyciągnąć i że tylko szczęściu zawdzięcza fakt, że dwójka "gagatków" nie miała pistoletów. Chciał tym samym rozpętać debatę na temat posiadania broni w Kanadzie, ale dziennikarze szybko ustalili, że wspomniani mężczyźni... tylko rozdawali ulotki zachęcające do wzięcia udziału w festiwalu. No ale w sumie czemu by ich nie zastrzelić, prawda, panie władzo?
 
240
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Oszczędne plakaty filmowe w Rosji
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 15 historii, które pokazują, że w fast foodzie też pracują dobrzy ludzie
Przejdź do artykułu Mikołaja w tym roku nie będzie!
Przejdź do artykułu Osiem najlepiej strzeżonych sekretów handlowych
Przejdź do artykułu Co znajduje się na końcu tęczy?
Przejdź do artykułu 7 ciekawostek o mewach. Raczej nie pokochacie tego ptaszyska...
Przejdź do artykułu SPT CII: A jednak picie coś daje
Przejdź do artykułu Dziwne i czasem chore rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Przejdź do artykułu Niecodzienne gadżety dla miłośników parzenia herbaty
Przejdź do artykułu SPT CI: Od seksu można umrzeć

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą