Szukaj Pokaż menu

Electronic Arts tworzy oddział w Polsce

14 734  
0   11  
Zwykle nie publikujemy takich ogłoszeń, ale skoro "łowcy głów" z agencji doradztwa personalnego Diversa.pl wierzą, że pomożemy znaleźć im pracownika... to czemu by nie sprawić jakiemuś czytelnikowi JM prezent w postaci dobrej pracy?

Żeby się nie rozwodzić kwiecistym i suchym językiem prasowym - poszukiwana jest OSOBA KTÓRA ZNA SIĘ NA GRACH i chce pracować w działe kontaktów ZE SPOŁECZNOŚCIĄ INTERNETOWĄ (moderować forum i odpowiadać na maile) oraz jest tzw. MARKETINGOWCEM.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Komisja Europejska broni kur niosek

10 690  
0   11  
Joe Monster staje od dziś w pierwszym szeregu Ruchu Obrony Kur Niosek, ramię w ramię z komisją Europejską. Dołącz do walki o dobrostan kur. Podpisz się w komentarzach pod artykułem na znak, że lubisz jajka i nieobce ci jest cierpienie zwierząt.
PAP 2003-01-13 (14:36)

Drugie i ostatnie ostrzeżenie wystosowała w poniedziałek Komisja Europejska do pięciu unijnych państw, które nie dostosowały swoich przepisów do nowej dyrektywy, zapewniającej kurom-nioskom lepsze warunki życia. Austria, Belgia, Grecja, Portugalia i Włochy do tej pory nie wprowadziły u siebie nowych przepisów z 1999 r., mimo że wszystkie państwa członkowskie były zobowiązane uczynić to najpóźniej od 1 stycznia 2002 r.

Dyrektywa z 1999 r. wprowadziła minimalne jednolite standardy ochrony dobrostanu kur-niosek w całej Unii. Do 2012 r. możliwe jest stosowanie klatek "niewzbogaconych", zapewniających każdej kurze co najmniej 550 cm kw. powierzchni "mieszkalnej" - przypomniała Komisja.

Od 2012 r. ta powierzchnia musi sięgać co najmniej 750 cm kw., a ponadto klatki muszą być odpowiednio wyposażone (w grzędy itp.). W wypadku hodowli bezklatkowej w gniazdach mieszczących do siedmiu kur-niosek liczba kur przypadająca na metr kwadratowy nie powinna przewyższać dziewięciu.

Tu miał być bardzo zajefajny obrazek... (tekst archiwalny - już jest ok)

14 880  
0   27  
W tym miejscu mieliśmy dzisiaj opublikować bardzo śmieszny obrazek z którego w redakcji śmiejemy się od trzech dni. Ale, niestety, z obawy o przegrzanie serwera i aby zmniejszyć ilość dziennego transferu danych, zamieścimy go dopiero jak uzbieramy na nowy serwer i przeniesiemy tam serwis JM. Zauważyliście na pewno w ostatnich dniach problemy z wejściem na naszą stronę, po prostu, niby jedziemy dalej ale wszystkie kontrolki ostrzegawcze są cały czas zapalone, rezerwa dawno się skończyła. W każdej chwili serwer na którym teraz jesteśmy może odmówić posłuszeństwa, on po prostu nie wyrabia z taką ilością odwiedzin (m.in. Twoich!). Jeżeli interesuje Cię choć trochę czy nadal będziesz mógł znaleźć nas pod tym adresem to poczytaj o naszych problemach sprzętowych i jeżeli chcesz by to miejsce w sieci funkcjonowało nadal to...
OTO LISTA TYCH KTÓRZY NAM WTEDY POMOGLI!!!
JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI!!!


--
0
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Komisja Europejska broni kur niosek
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jeremiah Peterson - 39-letni koleś, który w ciagu 6 mięsięcy dokonał niemożliwego
Przejdź do artykułu Wesołych Świąt życzy Ci Joe Monster
Przejdź do artykułu Genialna reklama Colgate
Przejdź do artykułu Sklep z prezentami Joe Monstera
Przejdź do artykułu Przypadkowe telefony z niespodziewanymi konsekwencjami
Przejdź do artykułu Podsumowanie ostatniego trzęsienia ziemi i specjalne podziękowania
Przejdź do artykułu Faktopedia – Kuriozalna sytuacja w teleturnieju „Milionerzy”
Przejdź do artykułu Podsumowanie ostatniego trzęsienia ziemi i specjalne podziękowania
Przejdź do artykułu Śpiewamy radośnie!

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą