Szukaj Pokaż menu

Wielopak Weekendowy DCCXCV - czelabiński cyrk

45 687  
180  
Dzisiaj zajrzymy do cyrku, opowiemy wam o dwóch policjantach oraz pojedziemy na polowanie...

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Intymne zwierzenia 37-letniej Niny

158 516  
379   272  
W dzisiejszym odcinku o pięknej 37-latce, która uważa, że seks z brzydkimi facetami jest o wiele bardziej przyjemny niż robienie tego z wymuskanymi lalusiami. Co jeszcze powiedziała Nina?

full.jpg

Przykłady niezdrowej kobiecej logiki

206 050  
1190   100  
Coś poszło niewyobrażalnie źle, albo Bóg tworząc kobietę przecenił swoje możliwości. Z jednej strony stworzył piękną istotę, która w mig zawładnęła męskim sercem, a z drugiej zainstalował jej system operacyjny pełen przedziwnych błędów oraz całkiem niepotrzebnych, i co najgorsze, autodestrukcyjnych funkcji. A więc co kobieta robi, aby się zniszczyć?

Buty na obcasach

Kobieta wygląda na wyższą, a jej śliczna nóżka zachwyca swą smukłością. Oczywiście gdybyśmy tu wspomnieli o tym, że robi to tylko po to, aby podobać się samcom, od razu stalibyśmy się obiektem kobiecej furii („My to robimy po to aby samym sobie się podobać, a nie wam, wy szowinistyczne świnie!”).
Z butami na obcasach jest trochę tak jak z seksem analnym – problemy zaczynają się najczęściej na starość. W przypadku tego nienaturalnie ukształtowanego obuwia, panie które zbyt często je nosiły mogą później cierpieć na artretyzm, zwyrodnienia kości palców, uszkodzenia ścięgien i uciążliwe bóle kręgosłupa.

Spanie w makijażu

Rozumiemy, że napatrzyłyście się na amerykańskie filmy, gdzie to kobieta budząca się u boku swego mężczyzny nie tylko jest świeża niczym wędlina z Jeżowa, ale i zachwyca nienaganną fryzurą i pełnym, aczkolwiek dyskretnym make-upem.

Wiemy, że chcecie się sobie (!) podobać kiedy rano zerkniecie w lustro, ale zbyt częste oddawanie się w objęcia Morfeusza bez uprzedniego pozbycia się tapety z pyszczka może mieć nieciekawe skutki. W ciągu dnia do makijażu przeczepia się brud, który dodatkowo przyczynia się do zatykania porów w skórze. Ale zaraz - przecież problem paskudnej cery i niezdrowego koloru lica to zadanie dla nowego super kremu nakładanego na parę minut przed ponownym zaserwowaniem sobie makijażu!

Pająk a depilacja nóg

Na widok niewielkiego pajęczaka, który zabłądziwszy zawitał do samiczego lokum niejedna kobieta dostaje ataku histerii. Ugryzienie pajączka wielkości jednogroszówki z całą pewnością nie jest tak bolesne jak wylewanie cholernego, gorącego wosku na nogi i zrywanie sobie włochatych skalpów bez uprzedniego znieczulenia!

„Emocjonalne” jedzenie

Co zrobi kobieta, która cierpiąc niewyobrażalnie z powodu kilku nadprogramowych fałdek zda sobie sprawę, że jej „monstrualna tusza” na zawsze utrudni jej spotkanie prawdziwej miłości? Zapisze się do siłowni? Na basen? Dietę uskuteczni? Nie. Najpierw wpadnie w głęboką depresję. A następnie zacznie obżerać się. Na potęgę.
Pewne badania dowiodły, że facet łączy jedzenie z pozytywnymi emocjami, tymczasem kobieta traktuje objadanie się jako sposób na wyeliminowanie stresu. Żeby tego było mało, szczególnym zainteresowaniem traktuje wtedy słodycze.

Wydepilować brwi. Narysować brwi


Nie, no poważnie – niejeden mężczyzna usiłuje zrozumieć ten fenomen. Co Wam tak bardzo przeszkadza w Waszych naturalnych brwiach, że jesteście w stanie poddać się torturom polegającym na mozolnym ich wyskubywaniu, aby następnie na łysym placku powstałym nad okiem narysować... brew.?Zagadka kobiecej torby

Jest najczęściej niewielka, natomiast ilość rzeczy, które kobieta jest w stanie tam upchnąć, niekiedy przeczy prawom fizyki. Jedynym dowodem na to, że w środku nie ma czarnej dziury albo drzwi do Narnii jest waga torby.

To niesamowite ile w kobiecym, wątłym ciałku jest siły aby udźwignąć taki ciężar.

I to na jednym ramieniu! W ten sposób można dość szybko nabawić się solidnych bóli pleców, a nawet skrzywienia kręgosłupa. A kobieta prędzej zakupi sobie nową, większą i pojemniejszą torbę niż da się namówić na pozbycie się któregoś z zalegających wewnątrz przedmiotów.
1190
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Intymne zwierzenia 37-letniej Niny
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 12 ciekawostek ze świata fast foodów, o których klienci nie powinni wiedzieć
Przejdź do artykułu Co się stało ze wszystkimi miłymi facetami?
Przejdź do artykułu Jak Sony strzeliło sobie w stopę
Przejdź do artykułu Jak wybrać tę najlepszą
Przejdź do artykułu Ojciec zrobił dzieciom ich własny domek. Dał radę?
Przejdź do artykułu Dziewczyno, to nie ma żadnego znaczenia...
Przejdź do artykułu 7 najgłupszych wpadek i błędnych decyzji w historii człowieka II
Przejdź do artykułu 12 lifehacków tak idiotycznych, że niemal genialnych – seks sprzedaje najlepiej
Przejdź do artykułu Zakochana para z Chin

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą