Szukaj Pokaż menu

Wędkowanie ekstremalne - mój ojciec jest wędkarzem

216 065  
1831   96  
Najlepsza historia, jaką przeczytacie w tym roku! Oryginalnie tekst pojawił się na jednym z forów, syn opisuje swoje przeżycia z ojcem, który jest wielbicielem wędkarstwa, choć może lepiej powiedzieć, że jest "psychopatą" wędkowania.

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

3,5-letnia dziewczynka vs Sainsbury's, czyli klient nasz pan

249 374  
2446   72  
Pewna 3,5-letnia dziewczynka napisała list z bardzo nietypowym pytaniem do jednej z największych sieci hipermarketów w Wielkiej Brytanii. Jaką odpowiedź otrzymała?

Dlaczego Sean Connery jest prawdziwym twardzielem?

454 105  
3922   102  
Możemy się o tym przekonać, czytając jego odpowiedź na propozycję współpracy od Steve'a Jobsa, która wczoraj ujrzała światło dzienne.


 
Drogi Panie Jobs,

Powtórzę to jeszcze raz. Znasz angielski, prawda? Nie sprzedam swojej duszy Apple ani żadnej innej firmie. Nie mam żadnego interesu w całym tym sugerowanym przez ciebie "zmienianiu świata". Nie masz nic, czego mógłbym chcieć lub potrzebować. Ty jesteś sprzedawcą komputerów - ja jestem pieprzonym JAMESEM BONDEM!

Nie wyobrażam sobie szybszej drogi do zrujnowania swojej kariery niż pojawienie się w jednej z twoich beznadziejnych reklam. Proszę, nie kontaktuj się ze mną ponownie.

Sean Connery
3922
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu 3,5-letnia dziewczynka vs Sainsbury's, czyli klient nasz pan
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Największe obciachy - Mężczyzna skarży się, że ludzie uważali, iż jego dziewczyna spaceruje nago po lotnisku
Przejdź do artykułu Lansky: Wspomnienia kierownika wesołej budowy II
Przejdź do artykułu Gdy dziewczyna chce kupić kotka
Przejdź do artykułu Lansky: Wspomnienia kierownika wesołej budowy I
Przejdź do artykułu Nie spodobało jej się zdjęcie z policyjnej kartoteki, więc policjanci zrobili jej na FB niespodziankę
Przejdź do artykułu Jaki jest szczyt upokorzenia dla prawiczka?
Przejdź do artykułu Kilka pozornie prostych rzeczy, którymi mężczyzna zrobi wrażenie na kobiecie
Przejdź do artykułu 10 największych porażek McDonaldsa
Przejdź do artykułu Najgłupsza zabawa z dzieciństwa

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą