Szukaj Pokaż menu

Biustofilia - dzień z życia człowieka uzależnionego

127 303  
844   30  
Cycki! – ryknąłeś uradowany. Kiedy drżącymi dłońmi przetarłeś swe zaparowane okulary, twa ekscytacja sięgnęła zenitu. Zawsze tak jest kiedy w gąszczu internetowych obrazków trafisz na kobiecą pierś. Pikawka zaczyna bić szybciej, a policzki pokrywają się silnym, czerwonym jak dupa dorosłego pawiana, rumieńcem. Jesteś biustofilem. Przyzwyczaiłeś się do tego, że wszystko widzisz przez pryzmat damskich krągłości. Nauczyłeś się z tym żyć.

Od czegoś dzień trzeba zacząć. Wbrew temu co się niektórym wydaje, nałogowy amator jpg-owych piersiąt czasem się myje. I myć będzie się częściej, jeśli ktoś z domowników zainstaluje w łazience taki oto dozownik mydła.

Sam w domu, czyli żona na wakacjach

80 249  
851   22  
Jutro wysyłam Swoją na wakacje. Teraz jest w kuchni, coś gotuje. Chyba dla mnie. "Taki bezradny jesteś, misiu, nawet zupy sobie nie ugotujesz...". A musi jeszcze się spakować. Zdąży?

DZIEŃ 1.
Hurra!!! (chciałem w tym miejscu wstawić uśmieszek, ale nie wiem, gdzie go znaleźć na klawiaturze - tak wielkich radości wcześniej nie miewałem). Witaj, kochana wolności! Koszule wyprane i wyprasowane, pełna lodówa jedzenia, trzeba tylko kwiaty podlewać - dam radę). Dobra! Nie mam czasu na jakieś tam pamiętniko-dzienniczki. Lecę po piwo!

DZIEŃ 2.
Dostałem SMS-a: "Doleciałam bezpiecznie, pogoda ładna, elegancki hotel."  Kpiny jakieś czy co? Jasne, że tu nie kurort, ale też da się żyć.

Wątpliwe osiągnięcia brytyjskich naukowców

100 810  
683   27  
Jeśli wierzyć internetowi, brytyjscy uczeni zajmują się czasem naprawdę zabawnymi rzeczami. Można by się zastanawiać, czy ktoś rozpoczął kampanię zdyskredytowania naukowców, czy może są oni najmniej zajętymi ludźmi na świecie?

Kliknij i zobacz więcej!
 

#10. Brytyjscy uczeni odkryli, że kaczki lubią deszcz. Na odkrycie tego, o czym wie każdy wieśniak, uczeni potrzebowali 3 lat i 300 tysięcy funtów szterlingów.
#9. Inna grupa naukowców odkryła, że psy ziewają w ślad za swoimi właścicielami. Zaskakująca zależność jest wynikiem poznawczo-behawioralnego instynktu psów.

#8. Wątpliwa użyteczność kolejnego doświadczenia - stwierdzono, że wykonywanie złożonych czynności kotki rozpoczynają prawą przednią łapą, a koty lewą. Jednakowoż wszystkie kotki są ambideksterami, czyli posługują się z równą łatwością zarówno prawą jak i lewą łapą.

#7. Również brytyjscy uczeni odkryli, że wśród mrówek występują oszuści i osobniki skorumpowane. Wydaje się to logiczne, w końcu mrówki to owady tworzące społeczności o wyraźnej strukturze hierarchicznej.

#6. Całkiem sympatycznie wygląda kolejne odkrycie brytyjskich uczonych: okazuje się że 9 z 10 londyńskich biedronek cierpi na grzybicze choroby weneryczne. Przy czym choroby te u owadów mają łagodny przebieg.

#5. Człowiek może umrzeć z nudów - oto kolejny wynik doświadczeń brytyjskich naukowców. Nieoficjalnie mówi się, że zanim zakończono badania, 40% poddanych doświadczeniu umarło z nudów ;)

#4. Bycie ciągłym prymusem jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego. Według brytyjskich naukowców, uczniowie posiadający same bardzo dobre oceny są znacznie częściej dotknięci psychozą depresyjno-maniakalną niż uczniowie ze średnimi ocenami.

#3. Brytyjscy naukowcy z Uniwersytetu w Keele przeprowadzili eksperyment, dowodzący, że wyzwiska i przekleństwa mogą zmniejszać ból fizyczny. Tę rewelację zamieścił nawet dziennik The Telegraph.

#2. W trakcie kolejnego eksperymentu wyjaśniło się, że od uśmiechu nikomu się nie polepsza. Najdziwniejsze w tym jednak jest to, że doświadczenia przeprowadzano na laboratoryjnych ślimakach i wężach.

#1. Rodzice karcą dzieci, że te kłamią, tymczasem sami mówią nieprawdę średnio 100 razy w roku - podsumowali brytyjscy naukowcy. Aczkolwiek inne badania pokazały, że współczesny człowiek kłamie średnio 3,5 raza na dobę.
683
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Sam w domu, czyli żona na wakacjach
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 20 rzeczy, które mnie zaskoczyły po przylocie do Nowej Zelandii
Przejdź do artykułu 9 największych serc na świecie
Przejdź do artykułu Niesamowite zbiegi okoliczności
Przejdź do artykułu 30 zadziwiających ciekawostek z planety Ziemia
Przejdź do artykułu Fajne zdjęcia dla dorosłych - A więc po to są pasy w samochodach
Przejdź do artykułu Zapachy, które lubimy najbardziej
Przejdź do artykułu Gdzie niewyobrażalne bogactwo styka się ze średniowieczem. 10 ciekawostek o Brunei
Przejdź do artykułu Wielka księga zabaw traumatycznych CC
Przejdź do artykułu 15 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o biustach

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą