Szukaj Pokaż menu

Co gryzie admina portalu porno

75 955  
188   11  
Kliknij i  zobacz więcej!Kichote pisze: Droga redakcjo JM. Mam problem. Czuję się odrzucony. Notorycznie. Przez lata olewały mnie i moje amory dziewczęta, które mi się podobały. Konsekwentnie odrzucano też wszystkie moje oferty pracy. W końcu znalazłem jednak upragnione dla mnie zajęcie. Zostałem Administratorem portalu erotycznego. Ale i tu dopadła mnie klątwa. Nie śpię, nie jem, pracuję 24 godziny na dobę. Ale tzw. współczynnik odrzuceń mojej strony nie maleje. Co robić? Pomocy!

Automatyczna pomoc Google mówi mi wprost: „Im bardziej atrakcyjne będą Twoje strony docelowe, tym więcej użytkowników odwiedzających Twoją witrynę zostanie na niej dłużej. Można zminimalizować współczynnik odrzuceń, dostosowując strony docelowe do wyświetlanych reklam i słów kluczowych”.

Siedziba ING w Amsterdamie

58 495  
461   37  
Tego budynku nie można przeoczyć w Amsterdamie...

Studencki projekt P.I.W.O. 4 - już za parę dni!

49 172  
299   7  
Jedną z najbardziej oczekiwanych i lubianych atrakcji wrocławskich juwenaliów jest... piwo! I nie, nie mam tu na myśli złocistego trunku będącego paliwem napędowym każdego szanującego się bojownika/bojowniczki, a projekt P.I.W.O., czyli Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy.

P.I.W.O. jest systemem oświetlenia o tyle niestandardowym, że jako wyświetlacza użyto jednego z akademików Politechniki Wrocławskiej, a odpowiednikami pikseli są okna. 

Projekt jest tworzony przez Studenckie Koło Naukowe MOS, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Główną ideą jest wykonanie narzędzia do niebanalnej rozrywki. Na wyświetlaczu co roku podczas juwenaliów prezentowane są najciekawsze filmy przysłane na adres koła. Budynek akademika posiada 10 pięter po 12 okien w rzędzie z każdej strony. Wprawdzie nie jest to zawrotna rozdzielczość, ale wyobraźni twórców nie przeszkadzają takie ograniczenia. Świadczy o tym coraz większa liczba projektów przysyłanych każdego roku.

Jak to  się zaczęło?
Zacznijmy od niecodziennej myśli Filipa Rusa, obecnie absolwenta specjalności Aparatura Elektroniczna. Podczas wieczornego spaceru w okolicy akademików Politechniki, spojrzał na jeden z budynków. Światła w niektórych oknach akademika układały się we wzory. W głowie Filipa pojawiło się pytanie: A gdyby tak móc nimi sterować?.. Tak właśnie zrodziło się całe przedsięwzięcie.

https://www.youtube.com/watch?v=1uk2Rh8o4Kw

W tym roku to już czwarta edycja unikatowej akcji. 

Pokaz Projektu P.I.W.O.4 odbędzie się 11 maja w ramach Juwenaliów 2010 organizowanych przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej. Start: godzina 21.30.

Realizacja Projektu P.I.W.O już tradycyjnie odbywa się na osiedlu akademickim Wittigowo. System oświetlenia będzie zainstalowany w akademiku T16. 

https://www.youtube.com/watch?v=krqvysB6bH0 

https://www.youtube.com/watch?v=u_WhYF9vSi0&feature=related

Konkurs!

Każdy z Was może zaproponować w tym roku swoją własną animację.

Zapraszamy więc do nadsyłania swoich propozycji! 

Edytor jest dostępny na różne platformy oraz umożliwia wybór kilku wersji językowych. 
Prace należy nadsyłać do 8 maja (sobota do godziny 23.59). Wyniki zostaną ogłoszone 10 maja (dzień przed pokazem) na stronie projektu. Regulamin konkursu oraz edytor dostępne są na stronie projektu:

www.projekt-piwo.pl

Swoje prace wysyłajcie na adres: piwo.konkurs@gmail.com299
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Siedziba ING w Amsterdamie
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Czego Kościół nie mówi nam na temat Biblii
Przejdź do artykułu Dyktator - tani, studencki sposób na nudę
Przejdź do artykułu Prośba o przeróbkę zdjęcia na 4chanie
Przejdź do artykułu Jak studenci odreagowują sesję
Przejdź do artykułu Twoje myśli czasem cię przerażają? Psychiatrzy mówią, że są one zupełnie normalne
Przejdź do artykułu Poznajcie Miecia, wiecznego studenta
Przejdź do artykułu Kompilacja najgorszych pasażerów w samolotach
Przejdź do artykułu Futurystyczne wdzianko
Przejdź do artykułu Najnowsze trendy w dziedzinie konsumpcji alkoholu

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą